Προς το περιεχόμενο

Μικρές Απορίες - Σύντομες Απαντήσεις


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

απορια Νο.2

εσεις συνηθιζετε στα επαγγελματικα mail να εχετε φωτογραφια σας,κενο ή κατι ασχετο?

 

Κενό.Ούτε εγω θέλω να δω τη μούρη του άλλου ούτε ο άλλος τη δικιά μου. Η άσχετη φώτο δεν είναι επαγγελματική.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 18,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

μου καθεται πολυ ασχημα ομως το κενο. και να το βλεπω σε αλλους και στο δικο μου mail. γι αυτο ρωτησα κι ολας αν δε το δειχνει να μη πολυπροβληματιζομαι κι ολας τι να βαλω.

 

 

και στο forum δεν εχω ξερωγω ειρωνεια :P

Επεξ/σία από somebody:)
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σου κάθεται δεν σου κάθεται δεν στέλνεις email στην γκόμενα για να βάλεις τρελόφατσα. Ανταλλάζεις επαγγελματικά μηνύματα με άσχετους τρόμπες που δεν έχεις δει ποτέ στη ζωή σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 αυτη η "επαγγελματικοτητα" θα μας φαει  και το "καθως πρεπει" :P.

 

*η απορια Νο.1 εξακολουθει να υπαρχει για οποιον ξερει! απαντηθηκε!

Επεξ/σία από somebody:)
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει τρόπος να βρούμε στατιστικά χρήσης συνολικών κλήσεων/μηνυμάτων από τις εταιρίες σταθερής και κινητής τηλεφωνίας; Δηλαδή κάτι που να λέει για παράδειγμα, το τελευταίο τρίμηνο πραγματοποιήθηκαν x εκατομμύρια κλήσεις, συνολικής διάρκειας y λεπτών, μέσο όρο y1 λεπτά ανά κλήση και τόσα μηνύματα ανά λεπτό ή ανά ημέρα. Αυτά τα δημοσιοποιούν κάπου οι εταιρίες; Κάποιο δελτίο τύπου ίσως; Με ενδιαφέρουν καθαρά για στατιστικούς λόγους. Τονίζω ότι μιλάω για συνολική πανελλαδική χρήση και όχι για προσωπική.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο το μαύρο χάλι που βλέπουμε το τελευταίο έτος στη τηλεόραση τι ειναι? Τι παιχνιδια και χαζομάρες κάθε βράδυ? Αυτο το mega και ο Αντ1 τιποτε ποιοτικό δεν δειχνουν πλέον. Ιδιωτικοι βέβαια αλλά γιατι τόσο χάλι?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Τα μαγαζια θα ειναι ανοιχτα ολες τις κυριακες?

Θεωρητικα ναι, αλλα σε συγκεκριμενες περιοχες. Πρακτικα οποιος θελει το ακολουθει. Καλυτερα να καλεσεις το καταστημα που σε ενδιαφερει και να ρωτησεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε δεν μπορώ να ανοίξω το πληκτρολόγιο μου. Τα κουμπία τα βγάζω αλλά δεν μπορώ να τ σπάσω στα δυο ας πούμε για να δω τα καλώδια. Να το τραβήξω μια γερή; Φοβάμαι μην το σπάσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά γίνεται με κάποιο τρόπο όταν επιλέγεις μια λέξη από πχ: ένα άρθρο που διαβάζεις και πατάς αναζήτηση στο google και ανοίγει σε νέα καρτέλα να μην σε πηγαίνει αυτόματα στην συγκεκριμένη καρτέλα ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά γίνεται με κάποιο τρόπο όταν επιλέγεις μια λέξη από πχ: ένα άρθρο που διαβάζεις και πατάς αναζήτηση στο google και ανοίγει σε νέα καρτέλα να μην σε πηγαίνει αυτόματα στην συγκεκριμένη καρτέλα ?

 

Μπαίνεις about:config

Βρίσκεις browser.search.context.loadInBackground

Το κάνεις true

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...