Προς το περιεχόμενο

Μικρές Απορίες - Σύντομες Απαντήσεις


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τι σημαίνει το "χαρτονομίσματα μικρής ή μεγάλης πολλαπλότητας"; Η αγορά θα γίνει με κάρτα Visa και όχι με πραγματικά χρήματα, αλλά έπεσε το μάτι μου σε αυτό και θα ήθελα να μάθω τι είναι.

Δεν ξέρω σίγουρα, αλλά υποθέτω εννοεί 10ρικα, 20ρικα (μικρή πολλαπλότητα) ή 200αρικα, 500ρικα (μεγάλη πολλαπλότητα) -- (του ευρώ).

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 18,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Θέλω να αγορασω μια μεμβράνη(;)για τις γρατζουνιές για το κινητό μου αλλά βλεπω μεγάλο εύρος τιμών.Εχουν διαφορα στην ποιότητα;

Έχουμε οτετβ .στην αρχη δεν ήμουν αρκετα ενθουσιασμένη με την ποικιλία των καναλιών αλλα με το καιρό μου αρεσουν περισσότερο όπως σίγουρα τα ότεcinema-village, natgeowild, vh1,concerts,otesport.Τον Ιανουάριο τελειώνει η υποχρεωτικό συμβόλαιο ας το πω και θα το κόψουμε καθώς ο λογαριασμός έρχεται στα 110 ευρώ πακέτο με ίντερνετ κ τηλέφωνο.

Κάποια οικονομικότερη επιλογή;Η νόβα;Ποια οι γνωμη σας και για τα κανάλια της νόβα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θέλω να αγορασω μια μεμβράνη( ;)για τις γρατζουνιές για το κινητό μου αλλά βλεπω μεγάλο εύρος τιμών.Εχουν διαφορα στην ποιότητα;

Έχουμε οτετβ .στην αρχη δεν ήμουν αρκετα ενθουσιασμένη με την ποικιλία των καναλιών αλλα με το καιρό μου αρεσουν περισσότερο όπως σίγουρα τα ότεcinema-village, natgeowild, vh1,concerts,otesport.Τον Ιανουάριο τελειώνει η υποχρεωτικό συμβόλαιο ας το πω και θα το κόψουμε καθώς ο λογαριασμός έρχεται στα 110 ευρώ πακέτο με ίντερνετ κ τηλέφωνο.

Κάποια οικονομικότερη επιλογή;Η νόβα;Ποια οι γνωμη σας και για τα κανάλια της νόβα;

 

Δοκιμασα προσφατα το Invisibleshield glass απο την zagg και ηταν απιστευτο. 0 πιξελιασματα, καμια αλλαγη στην εικονα ή στην αφη. Λες και δεν ηταν εκει. Αλλα ειναι αρκετα τσιμπημενο νομιζω. Δεν ξερω αμα παιζει κατι παρομοιο με λιγοτερα φραγκα. Στο επομενο κινητο μου θα το παρω χωρις δευτερη σκεψη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Γενικα εχουν οντως διαφορες στην ποιοτητα οι ζελατινες. Η Ζagg που λεει ο linkin ειναι καλη, αν και προσωπικα πιστευω πως τα tempered glass ειναι ολα πανω κατω τα ιδια ανεξαρτητως τιμης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γενικα εχουν οντως διαφορες στην ποιοτητα οι ζελατινες. Η Ζagg που λεει ο linkin ειναι καλη, αν και προσωπικα πιστευω πως τα tempered glass ειναι ολα πανω κατω τα ιδια ανεξαρτητως τιμης.

 

Eχεις δοκιμασει καμια καλη και φθηνη?? Αν ειναι να δοκιμασω καμια στο παλιο μου nexus 4.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Eχεις δοκιμασει καμια καλη και φθηνη?? Αν ειναι να δοκιμασω καμια στο παλιο μου nexus 4.

Aυτην εχω παρει στο Note 3 και ειμαι απολυτα ευχαριστημενος. :) http://www.ebay.com/itm/Nillkin-9H-Hardness-Tempered-Glass-Screen-Protector-For-Samsung-Galaxy-NOTE3-/181573888248?pt=US_Cell_Phone_Screen_Protectors&hash=item2a46a5a8f8

Νομιζω μαλιστα πως την ειχα παρει ακομια πιο φθηνα, γυρω στα 6 ευρω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια αν εισαι ασφαλισμενος ΟΑΕΕ και πας σε συμβεβλημενο γιατρο , πληρωνεις ? η οχι ? γενικα τι ισχυει πλεον ...

εμείς δεν είχαμε πληρώσει, πάρε και ρωτα, υποχρέωση τους είναι να απαντησουν

Οι Scorpions δεν έχουν τραγούδι nightmare AFAIK

 

Μάλλον εννοείς αυτό που λέει ο τριλοβίτηςναι αυτο. Nαι αυτό.το 92 λοιπόν; και τελικά οι σκορπιονσ τιδιυλεια έχουν μαύρο; απλα το ερμηνευσανε ξανά;

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...