Προς το περιεχόμενο

Μικρές Απορίες - Σύντομες Απαντήσεις


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 18,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Βαλε την σε card reader ή /και σε αλλη συσκευή. Αν κι εκει δεν, τοτε παιζει να στην εκανε φορματ. Sucks το επαθα κι εγω πριν κανα μηνα και εσωσα αρκετα αρχεια με τo recuva. Βεβαια εμενα κατέληξε να καει τελικα και η πρώτη φορά ηταν προειδοποιητικη.

Τιποτα και κει. Μιλαμε μεχρι και το ονομα της καρτας εχει αλλαχθεί. :shock: :cry:

Το recuva το κατεβαζω απο play store και το τρεχω στο κινητο; θα κανει τιποτα ή πανε τα παντα που ειχα;

 

Ωχ δλδ παιζει να τα φτυνει σιγα σιγα; Γμτ και την εχω περιπου 2-3 χρονια... Να παω για άλλη δλδ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορώ με το convertXtoDVD να γράψω σε ένα dvd 2 ταινίες διάρκειας λιγότερης των 2 ωρών έκαστη και με τύπους αρχείων mp4?

Ναι οσες ταινιες θελεις μπορεις να βαλεις αλλα οσο περισσοτερες βαλεις τοσο χειροτερη θα ειναι και η ποιοτητα της καθε ταινιας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι οσες ταινιες θελεις μπορεις να βαλεις αλλα οσο περισσοτερες βαλεις τοσο χειροτερη θα ειναι και η ποιοτητα της καθε ταινιας.

εντάξει απλά οι ταινίες είναι μικρότερες από ένα γίγα (η κάθε μία) και είναι κρίμα να χαραμίσω ένα δισκάκι των 4 γίγα σε μία - μία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι το recuva ειναι για υπολογιστή, απο κει πρεπει.

Thanks. Θα το δω, μπας και σωσω τιποτα. Αλλά ετσι στα καλα καθουμενα γινεται αυτο; Δε μου χει ξανατυχει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να ανοιξω λογαριασμο paypal, καλυτερα θα ταν να το κανω σε ξεχωριστη καρτα απο της μισθοδωσιας;

 

 

Τι αλλο πρεπει να εχω; εκτος απο την καρτα; πρεπει να χω κωδικους για ebaking;

 

Εχω μια πειραιως και της εθνικης.που δενντην χρησιμοποιω πλεον.

 

Ποια απο τις δυο θα ταν καλυτερο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κανε μια προπληρωμενη WEBUY στην Πειραιως. Τη γεμιζεις οποτε θελεις και οσο θελεις και την δηλωνεις στο paypal ως την καρτα πληρωμων σου.

Τη χρησιμοποιω για paypal κανα 2 χρονια τωρα και ολα αψογα.

http://www.piraeusbank.gr/el/idiwtes/kartes/propliromenes-kartes/winbank-webuy

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η προπληρωμένη έχει έξοδα φόρτισης και επίσης βολεύει και το e-banking για να την φορτίζεις.

Γνώμη μου άνοιξε έναν λογαριασμό καταθετικό π.χ. στην πειραιώς (ή αυτόν που έχεις ήδη) να τον έχεις μόνο για αγορές. Βάζεις όσα λεφτά θες/όταν τα θες και κάνεις αγορές. Και μπορείς να τον συνδέσεις στον paypal ναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορω να μπλοκαρω εντελως απο το gmail mails που δεν θελω να λαμβανω καθολου ουτε καν στα εισερχομενα?

 

Αν μπορω να κανω κατι τετοιο πως ακριβως το κανω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...