Προς το περιεχόμενο

Μικρές Απορίες - Σύντομες Απαντήσεις


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

υπάρχει τρόπος να φτιάξω σπασμένη rfid καρτα;

σκεφτηκα να βγάλω το chip και να το βάλω σε μια άλλη, αλλά πως το κολάω στην κεραια; πως ανοιγω την καρτα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 18,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Moderators

Που θα βρω κάρτα για γάμο στο κέντρο της Αθήνας (σύνταγμα)? #άσχετος

Μαιστρελης λέγεται, νομίζω ειναι στη Νίκης στο υψος της Νικοδημου. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαιστρελης λέγεται, νομίζω ειναι στη Νίκης στο υψος της Νικοδημου. 

 

thanx, τελικά πήρα από τα Public =ρ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα media markt αν επιλέξεις παραλαβή από κατάστημα δεν έχουν επιλογή αντικαταβολής ;

 

Μου βγάζει paypal, πιστωτική, κατάθεση και δωροκάρτα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχει πάει κανείς σε σεμινάριο - event i-bank store; βλέπω κατα καιρούς κάποιες ανακοινώσεις και μερικά εχουν ένα ενδιαφέρον. Ξέρει κανείς αν είναι επι πληρωμή;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χρησιμοποιοω το mozilla thunderbird για να χειριζομαι τα 2-3 διαφορετικα μειλ που εχω.

 

Αν διαλεξω στα hotmail, yahoo, gmail imap αντι για pop3 κερδιζω κατι?

 

Στο pop3 οτι εσβηνα στο mozilla thunderbird δεν σβηνοτανε και απο το λογαριασμο meil ενω με το imap σβηνετε.

 

Αυτο που θελω ειναι ναι μεν να σβηνετε και απο το λογαριασμο μειλ αλλα οχι μονιμα απλα να πηγαινει στο καδο ανακυκλωσης του καθε μειλ.

 

Τι μου προτεινετε να κανω και γιατι?

Να διαλεξω imap ή pop3?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχει πάει κανείς σε σεμινάριο - event i-bank store; βλέπω κατα καιρούς κάποιες ανακοινώσεις και μερικά εχουν ένα ενδιαφέρον. Ξέρει κανείς αν είναι επι πληρωμή;;

 

Τζάμπα είναι. Δεν ξέρω τί ακριβώς κάνουν αλλά απο ανακοινώσεις που βλέπω στη δουλειά μάλλον σε μαθαίνουν να χειρίζεσαι το ebanking.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χρησιμοποιοω το mozilla thunderbird για να χειριζομαι τα 2-3 διαφορετικα μειλ που εχω.

 

Αν διαλεξω στα hotmail, yahoo, gmail imap αντι για pop3 κερδιζω κατι?

 

Στο pop3 οτι εσβηνα στο mozilla thunderbird δεν σβηνοτανε και απο το λογαριασμο meil ενω με το imap σβηνετε.

 

Αυτο που θελω ειναι ναι μεν να σβηνετε και απο το λογαριασμο μειλ αλλα οχι μονιμα απλα να πηγαινει στο καδο ανακυκλωσης του καθε μειλ.

 

Τι μου προτεινετε να κανω και γιατι?

Να διαλεξω imap ή pop3?

Με το imap μπορεις να κανεις τη δουλεια σου σε οποιοδηποτε πισι με οποιοδηποτε mail προγραμμα εξ αποστασεως, χωρις να χρειαζεται να κατεβασεις ολα τα μαιλ στο σκληρο δισκο (μεσω σερβερ λειτουργει δηλ.).

Το pop3 κατεβαζει τα παντα στον υπολογιστη σου και λειτουργει τοπικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδη οτι κανεις με το imap γινεται και στους servers του καθε μειλ?

 

Αν σβησεις ενα μειλ σβηνετε και απο τους σερβερς?

 

Για να μην σβηνετε μονιμα απο το καδο ανακυκλωσης του καθε σερβερ ακομα και αν το σβησω απο το καδο ανακυκλωσης του thunderbird πως γινεται κατι τετοιο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πειτε μου λιγο τι γινεται αν ξερετε. Τσεκαρω σημερα την sd card του κινητου μου και ειναι αδεια. :shock: Τιποτα. :shock: ΜΗΔΕΝ. :cry: 

Εχει καποια αρχεια τα οποια πιανουν 410kb και εχουν ημερομηνια δημιουργιας μερικων ημερων πριν 12/11, 17/11 και 18/11. Τι παιζει να γινε, γαμωτητυχη μου;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Βαλε την σε card reader ή /και σε αλλη συσκευή.  Αν κι εκει δεν,  τοτε παιζει να στην εκανε φορματ.  Sucks το επαθα κι εγω πριν κανα μηνα και εσωσα αρκετα αρχεια με τo recuva. Βεβαια εμενα κατέληξε να καει τελικα και η πρώτη φορά ηταν προειδοποιητικη. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...