Προς το περιεχόμενο

Μικρές Απορίες - Σύντομες Απαντήσεις


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Korres advanced Argan oil

Εκτός αν θέλεις να τα κάνεις κόκκινα. Κάποια μάρκα είναι η καλύτερη στα κόκκινα,δεν θυμάμαι πια αλλά την έχω ακούσει από πολλές

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 18,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Korres advanced Argan oil

Εκτός αν θέλεις να τα κάνεις κόκκινα. Κάποια μάρκα είναι η καλύτερη στα κόκκινα,δεν θυμάμαι πια αλλά την έχω ακούσει από πολλές

Κόκκινα τα έβαψα τελευταία φορά, αλλά τώρα θα τα κάνω ξανθό σαντρέ, το σκούρο anyway. Σκεφτόμουν για syoss oleo intense. Τι σου άρεσε τόσο με τη βαφή του Korres που την ξεχώρισες από τις άλλες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κόκκινα τα έβαψα τελευταία φορά, αλλά τώρα θα τα κάνω ξανθό σαντρέ, το σκούρο anyway. Σκεφτόμουν για syoss oleo intense. Τι σου άρεσε τόσο με τη βαφή του Korres που την ξεχώρισες από τις άλλες?

Έχω δοκιμάσει 2 του κορρε, αυτή που σου έγραψα πάνω και την herb gloss colorant. Αυτή μου έκανε τα μαλλιά κάπως άγρια στην αφή και σκληρά, οπότε άλλαξα και πήγα στην πρώτη. Ήθελα οπωσδήποτε χωρίς αμμωνία λόγω δερματιτιδας. Τώρα 2 μήνες μετά το χρώμα υπάρχει ακόμα~ με τις όποιες αλλοιώσεις λόγω ήλιου κ θάλασσας~ .
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω δοκιμάσει 2 του κορρε, αυτή που σου έγραψα πάνω και την herb gloss colorant. Αυτή μου έκανε τα μαλλιά κάπως άγρια στην αφή και σκληρά, οπότε άλλαξα και πήγα στην πρώτη. Ήθελα οπωσδήποτε χωρίς αμμωνία λόγω δερματιτιδας. Τώρα 2 μήνες μετά το χρώμα υπάρχει ακόμα~ με τις όποιες αλλοιώσεις λόγω ήλιου κ θάλασσας~ .

I see... Η αλήθεια είναι ότι δεν έχω δοκιμάσει τίποτα του Korres γενικότερα, πόσο μάλλον από βαφές μαλλιών. Θα την δοκιμάσω όμως και θα ελπίζω να μείνω ευχαριστημένη. Σε ευχαριστώ!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πείτε μου ένα τρόπο για να μη ξαναδώ ποτέ:

 

1) το εικονίδιο για αναβάθμιση σε windows 10 κάτω δεξιά

2)πάλι κάτω δεξιά το εικονίδιο που μου λέει πως είναι πολύ σημαντικό να κάνω back up

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Πείτε μου ένα τρόπο για να μη ξαναδώ ποτέ:

 

1) το εικονίδιο για αναβάθμιση σε windows 10 κάτω δεξιά

2)πάλι κάτω δεξιά το εικονίδιο που μου λέει πως είναι πολύ σημαντικό να κάνω back up

Για το 1

http://www.askvg.com/how-to-remove-get-windows-10-app-and-its-icon-from-taskbar/

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πείτε μου ένα τρόπο για να μη ξαναδώ ποτέ:

 

1) το εικονίδιο για αναβάθμιση σε windows 10 κάτω δεξιά

2)πάλι κάτω δεξιά το εικονίδιο που μου λέει πως είναι πολύ σημαντικό να κάνω back up

Για το 2ο δεξί κλικ στο σημαιάκι, άνοιγμα κέντρου ενεργειών, αλλαγή ρυθμίσεων κέντρου ενεργειών

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πείτε μου ένα τρόπο για να μη ξαναδώ ποτέ:

 

1) το εικονίδιο για αναβάθμιση σε windows 10 κάτω δεξιά

2)πάλι κάτω δεξιά το εικονίδιο που μου λέει πως είναι πολύ σημαντικό να κάνω back up

 

 

Άλλαξε O.S.

 

Problem solved. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πείτε μου ένα τρόπο για να μη ξαναδώ ποτέ:

 

1) το εικονίδιο για αναβάθμιση σε windows 10 κάτω δεξιά

2)πάλι κάτω δεξιά το εικονίδιο που μου λέει πως είναι πολύ σημαντικό να κάνω back up

 

1) αναβαθμιση σε windows 10

2) Κανε back-up

 

1+2) βαλε την task bar στο πανω μερος της οθονης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...