Προς το περιεχόμενο

Μικρές Απορίες - Σύντομες Απαντήσεις


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Άνοιξε θέμα. Δεν γίνεται δουλειά έτσι.

καλά λες , γιατι θέλω να ρωτήσω κ κάποια άλλα πράγματα ποιο εξειδικευμένα και θα γεμίσει σελίδα η ερώτηση , σίγουρα μικρή απορία δεν την λες.  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 18,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Νομιζω το ξαναρωτησα.

 

Τα μυνηματα απο το icode χρεωνουν τον λογαριασμο; ποσο ειναι ανα συνδεση

Για εθνικη λες; Τα μνμ που ερχονται για να κανεις μια πληρωμη πχ; Οχι δε νομιζω πως χρεωνονται!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στείλε mail στην coolermaster καλού κακού και ρώτα.

Εστειλα και αμεσως με ενημερωσαν οτι μου στελνουν καινουριο.Πιο αστραπιαια εξυπηρετηση δεν εχω δει!

Ευχαριστω και εσενα που μου το υπενθυμισες να επικοινωνησω μαζι τους!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γνωρίζει κανείς κατά πόσο αξιόπιστη είναι αυτή η είδηση? Μου φαίνεται περίεργο πως κολλάει η yahoo με τους ελέφαντες

 

https://secure.avaaz.org/el/yahoo_ivory_loc_/?fXhtzhb&pv=157

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν το γνωριζα, ευχαριστώ.

 

Το μυστικο κωδικο το παιρνω απο εδω;

 

 

https://ibankretail.nbg.gr/sts/Account/ForgotPassword/web

Αν λεμε το ιδιο πραγμα και δεν εχω μπερδευτει εγώ ή εσυ, τότε εχει ως εξης το πραμα: Οταν πας να πληρωσεις πχ δεη, βαζεις τον κωδικο για την πληρωμη, το ποσό και αν προχωρησεις παρακατω θα σου λεει κατι σχετικο πατα εδω για να λαβεις τον κωδικο (icode) στο κινητο σου. Το οποιο το εχεις δηλωσει στην τραπεζα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι στην εφαρμογη του κινητου, λεει βαλε user id και μυστικο κωδικο.

 

Το user id το χω στην φωτοτυπια, αλλα το μυστικο κωδικο οχι, στην σελιδα που εβαλα νομιζω πρεπει να παω, αλλα ρωταω για σιγουρια.

Edit:Νομιζω αυτο που ειπα πρεπει να κανω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω καθυστερήσει μερικές μέρες να πληρώσω τον λογαριασμό του ΟΤΕ, μπορώ να πάω στο τοπικό ταχυδρομείο ή στην τοπική τράπεζα και να τον πληρώσω ή δεν θα τον δεχτούν και θα μου πουν να πάω στο ΟΤΕ; Πριν 3-4 χρόνια είχα πάει στο ταχυδρομείο και μου είχαν πει ότι δεν δέχονται καθυστερούμενους λογαριασμούς, αλλά δεν μου έχει ξανατύχει περιστατικό στο ενδιάμεσο και δεν ξέρω αν έχει αλλάξει κάτι από τότε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω καθυστερήσει μερικές μέρες να πληρώσω τον λογαριασμό του ΟΤΕ, μπορώ να πάω στο τοπικό ταχυδρομείο ή στην τοπική τράπεζα και να τον πληρώσω ή δεν θα τον δεχτούν και θα μου πουν να πάω στο ΟΤΕ; Πριν 3-4 χρόνια είχα πάει στο ταχυδρομείο και μου είχαν πει ότι δεν δέχονται καθυστερούμενους λογαριασμούς, αλλά δεν μου έχει ξανατύχει περιστατικό στο ενδιάμεσο και δεν ξέρω αν έχει αλλάξει κάτι από τότε.

ebanking εχεις;
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

e-banking? Πιστωτική κάρτα?

Έχω e-banking και χρεωστική κάρτα αλλά μιλάω για καθυστερούμενο λογαριασμό, έχει περάσει η ημερομηνία λήξης. Μήπως ισχύει άλλη τακτική; αυτό με ενδιαφέρει. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...