Προς το περιεχόμενο

Toshiba Encore WT8-A-102


samniotis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 788
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Σαν μοντέλο πιο επιλέξατε το dell;

 

 

Τώρα το είδα ότι  δεν παίζει ρόλο

Επεξ/σία από touloubas
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Update: Μπα, δεν ηταν θεμα αντιπάθειας ρουτερ τελικα... δεν εχει σταθερη συμπεριφορα... συνεχιζω την ερευνα...

Ουτε θεμα υπαρξης αλλου σηματος κατω από το σημα του ρουτερ. (μπηκα στη διαδικασια να βαλω το netsurvayor για να δω οτι είναι καθαρο το περιβαλλον από πιθανες παρεμβολες αλλων δικτυων).

Ετσι χωρις προφανη λογο, εχει ασταθεια και χαμηλες ταχύτητες. Μετα από επανεκκινηση όλα φουλ, μεχρι να ξαναχαλασει μετα από καποια ωρα. Η επανεκκινηση είναι τροπος να "φτιαχνει" παντως. Κανει λιγο πιο πιθανη την ευρεση της λυσης...

 

Με το νέο ρουτερ για κάθε περιπτωση το οποιο είναι και "n" και η συνδεση του ταμπλετ γινεται στα 117Mbps:

 

post-83099-0-07987400-1404730292_thumb.png

 

Μετα την επανεκκινηση:

 

post-83099-0-99787400-1404730190_thumb.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια οταν ειναι κλειστο το ταμπλετ κ φορτιζει σε εσας δειχνει καπου οτι φορτιζει; η δειχνει τη σταθμη της μπαταριας; γιατι εμενα δε δειχνει τιποτα και στο περιπου το ανοιξα και ειδα οτι φορτισε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια οταν ειναι κλειστο το ταμπλετ κ φορτιζει σε εσας δειχνει καπου οτι φορτιζει; η δειχνει τη σταθμη της μπαταριας; γιατι εμενα δε δειχνει τιποτα και στο περιπου το ανοιξα και ειδα οτι φορτισε.

όχι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λοιπον επειδη δεν εχω χρονο και υπομονη νασχοληθω τα παραταω ....εκτος αν θελει καποιος φιλοτιμος και με βοηθησει ...στην ideal ζητησαν 30 ευρο για φορματ...παντως αν μπορει καποιος να μου δωσει το δικο του iso για να το κανω install θα με υποχρεωνε αλλιως το δινω οσο το πηρα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λοιπον επειδη δεν εχω χρονο και υπομονη νασχοληθω τα παραταω ....εκτος αν θελει καποιος φιλοτιμος και με βοηθησει ...στην ideal ζητησαν 30 ευρο για φορματ...παντως αν μπορει καποιος να μου δωσει το δικο του iso για να το κανω install θα με υποχρεωνε αλλιως το δινω οσο το πηρα...

Γτ δεν κατεβάζει ένα iso παράνομα?το κλειδί το έχεις επόμενος...
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λοιπον επειδη δεν εχω χρονο και υπομονη νασχοληθω τα παραταω ....εκτος αν θελει καποιος φιλοτιμος και με βοηθησει ...στην ideal ζητησαν 30 ευρο για φορματ...παντως αν μπορει καποιος να μου δωσει το δικο του iso για να το κανω install θα με υποχρεωνε αλλιως το δινω οσο το πηρα...

Πες και από που είσαι για να ξέρουν αυτοί που ενδιαφέρονται να σε απαλλάξουν από το βάρος του, όχι μισές δουλειές.  ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γτ δεν κατεβάζει ένα iso παράνομα?το κλειδί το έχεις επόμενος...

Επειδη επαθα blackout αν θες ατειλε πμ απο που να κατεβασω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Format απλό, μέτριο & σπέσιαλ? Δεν υπάρχει! Θεός! Αν φυσικά δεν είναι πλάκα!

Επεξ/σία από zacharis1955
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

παιδια οταν ειναι κλειστο το ταμπλετ κ φορτιζει σε εσας δειχνει καπου οτι φορτιζει; η δειχνει τη σταθμη της μπαταριας; γιατι εμενα δε δειχνει τιποτα και στο περιπου το ανοιξα και ειδα οτι φορτισε.

Δεν υπάρχει ένδειξη. Δεν χρειάζεται απαραίτητα να το ανοίγεις πάντως, αν είναι ακόμη ζεστός ο φορτιστής, στανταρ δεν έχει τελειώσει. Επίσης, φουλ φόρτιση  = 3μιση ώρες.

Aπό δώ το παράγγειλα εγώ:

Ε, πιο ακριβό =p.

Επεξ/σία από scullyist
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

την φωτογραφια την τραβηξα εγω σημερα το πρωι με το κινητο...μολις το ειδα κολλημενο στην κολωνα τρελαθηκα λεμε!

 

Λογικα το απλο θα ειναι το format που ξερουμε ολοι μας , το σπεσιαλ θα ειναι το low level φορματ το μετριο αδυνατω να καταλαβω ποιο μπορει να ειναι. :-) :-)

Επεξ/σία από panoskir
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...