Προς το περιεχόμενο

[Power Bank] XIAOMI 10400MAh, 20.89$ τελική από GEEKBUYING, κ.α προιόντα με έκπτωση


panagiotisr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 867
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Πριν τρεις μέρες με ενημέρωσε το vicmall ότι μου το έστειλε, μου έδωσαν και φωτο από το δέμα. Το θέμα είναι ότι δεν μπορώ να το εντοπίσω με το tracking number από την ταχυδρομική υπηρεσία (Netherland post). Any ideas?

Επίσης το Email επιβεβαιωσης αποστολής είναι Gmail και η Google προειδοποιεί ότι το μήνυμα ενδέχεται να μην έχει σταλεί από τη διεύθυνση αυτή.... Ψυλλοι στα αυτιά....

 

Μην ανησυχεις το βικμαλ ειναι ΟΚ απλα το NL Post εμφανιζει τα tracking του αφου μπουν Ευρωπη.  Κι εμενα επισης απο το βικμαλ εκανε πανω απο εβδομαδα να φανει στο tracking.  Αυτο που μου εστειλαν ειναι ακριβως οπως του alexm. Η θηκη σιλικονης ήταν επίσης ήδια αλλά ηταν ήδη μεσα χωρίς να την πληρώσω έξτρα και ειναι αυθεντικη. Δες εδώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σ'ευχαριστώ kukukali!

Υπάρχει κάτι εξίσου καλό κ δοκιμασμένο από την ελληνική αγορά;  Αυτό ας πούμε;

 

Εχω την εντυπωση οτι καποιοι φιλοι στο φορουμ το εχουν παρει

 

Στα +

η εξτρα τροφοδοσια του 1Α και ο φακος.

 

Στα -

η τιμη που ειναι διπλασια περιπου

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.e-click.gr/index.php?target=products&product_id=67473&cs_cookies%5Bcart_languageC%5D=GR&cs_cookies%5Bsecondary_currencyC%5D=eur&cs_cookies%5Bstat_uniq_code%5D=132244&cs_cookies%5Blast_order_time%5D=1411111263&cs_cookies%5Bcsid%5D=c78708cdd0a2da69157e84b22bbd43cdεγω εριξα μια παραγγελια για αυτο στα 19, 90 . Θα ενημερωσω οταν παραλαβω.τι διαφορες εχει με αυτο του τοπικ? Εξω μονο το βρηκα στα 33 ευρω
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.e-click.gr/index.php?target=products&product_id=67473&cs_cookies%5Bcart_languageC%5D=GR&cs_cookies%5Bsecondary_currencyC%5D=eur&cs_cookies%5Bstat_uniq_code%5D=132244&cs_cookies%5Blast_order_time%5D=1411111263&cs_cookies%5Bcsid%5D=c78708cdd0a2da69157e84b22bbd43cdεγω εριξα μια παραγγελια για αυτο στα 19, 90 . Θα ενημερωσω οταν παραλαβω.τι διαφορες εχει με αυτο του τοπικ? Εξω μονο το βρηκα στα 33 ευρω

Δεν προλαβα να παραγγείλω καν και μου το ακυρωσαν.ελεος..

Το βρηκα εδω http://www.ebw.gr/el/product/382687/POWER-BANK-charger-SD-A-26-12000-mAh σε καλύτερη τιμη. αξιζει στα 16 ευρω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν προλαβα να παραγγείλω καν και μου το ακυρωσαν.ελεος..

Το βρηκα εδω http://www.ebw.gr/el/product/382687/POWER-BANK-charger-SD-A-26-12000-mAh σε καλύτερη τιμη. αξιζει στα 16 ευρω

 

Για πιο λόγο να πάρετε noname όταν στα ίδια λεφτά παίρνεις Xiaomi?

Εκτός και αν το βιάζεστε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για πιο λόγο να πάρετε noname όταν στα ίδια λεφτά παίρνεις Xiaomi?

Εκτός και αν το βιάζεστε...

Νομιζω γιατι και με xiaomi ρισκαρεις για fake και γιατι αν παρεις απο ελλαδα σε καλυπτει ο νομος για εγγυηση 2 χρονια.και αν παθει κατι δεν μπλεκεις με μακροχρονιες αποστολες.κατα τα αλλα την ιδια δουλεια δεν κανουν?
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομιζω γιατι και με xiaomi ρισκαρεις για fake και γιατι αν παρεις απο ελλαδα σε καλυπτει ο νομος για εγγυηση 2 χρονια.και αν παθει κατι δεν μπλεκεις με μακροχρονιες αποστολες.κατα τα αλλα την ιδια δουλεια δεν κανουν?

 

έχω την εντύπωση ότι από πλευράς ποιότητας δεν έχουν σχέση.

αν είσαι προσεκτικος και το πάρεις από καλό μαγαζί, το ξιαόμι απλά δεν παίζεται φίλε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομιζω γιατι και με xiaomi ρισκαρεις για fake και γιατι αν παρεις απο ελλαδα σε καλυπτει ο νομος για εγγυηση 2 χρονια.και αν παθει κατι δεν μπλεκεις με μακροχρονιες αποστολες.κατα τα αλλα την ιδια δουλεια δεν κανουν?

παιρνεις κατι καλο και πολυδουλεμενο στα 9-15 ευρω, οπου στην Ελλαδα θα εδινες για παρομοιο πανω απο 25..... τι να την κανω την εγγυηση? και να χαλασει στο χρονο παιρνω αλλο ενα με 9 ευρω και παλι στα λεφτα μου θα μαι! ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομιζω γιατι και με xiaomi ρισκαρεις για fake και γιατι αν παρεις απο ελλαδα σε καλυπτει ο νομος για εγγυηση 2 χρονια.και αν παθει κατι δεν μπλεκεις με μακροχρονιες αποστολες.κατα τα αλλα την ιδια δουλεια δεν κανουν?

Παρτο από merimobiles, όσα πήρα ήταν αυθεντικά...
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομιζω γιατι και με xiaomi ρισκαρεις για fake και γιατι αν παρεις απο ελλαδα σε καλυπτει ο νομος για εγγυηση 2 χρονια.και αν παθει κατι δεν μπλεκεις με μακροχρονιες αποστολες.κατα τα αλλα την ιδια δουλεια δεν κανουν?

είναι η μέρα με τη νύχτα σε θέμα ποιότητας (κυρίως οι μπαταρίες και το κύκλωμα κάνουν τη διαφορά).

Απλά στο λέω, γιατί αν δεν το βιάζεσε, προφανώς το xiami 10400 είναι μακράν καλύτερο απο ένα noname (εντελώς άγνωστο) powerbank.

Σίγουρα αυθεντικά είναι απο merimobiles όπως έγραψε και το Leros2004.

 

Προσωπική γνώμη βέβαια, αλλά στο λέω γιατί το noname είναι εν γένη fake (ποιοτικά άγνωστης προέλευση), άρα μεγαλύτερο το ρίσκο ασφαλείας απο ένα xiaomi. Φιλικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλα λεω επειδη το αλλο ειναι και παραπανω mah τι διαφορες εχουν? Επειδη δεν εχω ασχοληθει με powerbank

 

πολυ απλα δεν ειναι 12000mah. 

Ενας φιλος πηρε απο γερμανια ενα ιδιο, στα 25 ευρω ,ιδια mah και βγαζει περιπου ~5000mah

 

 

http://www.ebay.com/itm/50000mAh-Universal-Backup-USB-Battery-Power-Bank-External-Battery-Pack-Charger-/281395126334?pt=US_Cell_Phone_PDA_Chargers&var=&hash=item418474e03e

 

σου θυμιζει κατι ?  :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...