Προς το περιεχόμενο

ΚΑΦΕΤΙΕΡΑ ΕΣΠΡΕΣΣΟ ARIELLI KM-130BS 36.95 € @eshop


liverpoolman

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Είχα δοκιμάσει illy στην αρχή αλλά δεν ήμουν και πολύ ευχαριστημένος με το καϊμάκι...

Τελικά κατέληξα σε ένα χαρμάνι από τα coffeway ονόματι superior που μου βγάζει σχεδόν μισό πόντο καϊμάκι! Και αρκετά ελαφρύς και αρωματικος καφές και σε καλή τιμή...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 200
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

λολ.... αραγε τι να εχει απογινει με αυτη την υποθεση;

http://www.greenpeace.org/greece/el/news/118508/118517/coffeeway/

για κανε ενα τσεκ-απ μηπως φυτρωσε τιποτα περιεργο πανω σου :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά ο καφές δεν νομίζω να συμπεριλαμβάνεται στα Ροφήματα με μεταλλαγμένα καλαμπόκια και σόγια...

Στην χειρότερη να μας φυτρώσει κάνα έξτρα από αυτά που εκτιμούν μόνο οι γυναίκες :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεμισα 4 κανάτες στο μαξ για να την καθαρίσω την μια μετα απο την άλλη.. Νομίζω υπερέβαλα λίγο αλλά τέλοπάντων.

 

Το αποτέλεσμα ηταν να ζεσταθεί αρκετά και στην 4 σταμάτησε να ρίχνει νερό λόγο υπερθέρμανσης φαντάζομαι .Λογικό μου φαίνεται .

 

Την άφησα 5 λεπτά να κρυώσει την ξανα άνοιξα και όλα καλά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ασχετο επειδη ειναι η πρωτη μου μηχανη..Καφε μπορω να βαλω απο το σουπερ αρκετ πχ της νεστλε κτλ ή θελει απο αλλου??Επισης παιρνει εναλλακτικα αι καψουλες και αν ναι που τις βρισκω??

είναι και για κάψουλες (αυτές που είναι σαν σακουλάκια από χαρτί -δεν ξέρω πώς λέγονται). Έχει και ειδικό εξάρτημα που μπαίνει στο κλείστρο για να βάζεις κάψουλα. Το δοκίμασα. Είναι απαίσιες κατά τι γνώμη μου οι "κάψουλες". Οπότε προτιμώ τον χύμα καφέ. 

 

@prof_chaos: Μου βγαίνει αραιός ο λαβάτζα. Ίσως φταίω κι εγώ όμως. Μη σε πάρω στο λαιμό μου. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το εγχειρίδιο απο το site του Πλαισίου στα Ελληνικά . Για να μην ψάχνεστε στο site.

Είναι η ακριβής μετάφραση του manual που έχετε στα Αγγλικά και Βουλγάρικα.

Εγχειρίδιο Εσπρεσίερας Ελληνικά.pdf

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πριν καιρό όταν χρησιμοποιούσα αλεσμένο καφέ είχα βρει στο Βασιλόπουλο στα Πευκάκια, Danesi(μακράν καλύτερος από illy,lavazza κλπ που φέρνουν τα supermarket) σε μεταλλικό κουτί σε απίστευτη τιμή.Αν τον βρείτε δοκιμάστε τον και θα με θυμηθείτε.Ίσως να τον φέρνουν ακόμα εκεί και πιθανόν να υπάρχει στα μεγάλα καταστήματα του Βασιλόπουλου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tην παρελαβα ρε παιδια αλλα δν ξερω γιατι δεν μπορω να τα καταφερω..για την ακριβεια κανω οτι λενε οι οδηγιες και αυτη τρχει νερο μονο απο το σωληνακι δεξια..καφε δν κανει ουτε βγαζει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tην παρελαβα ρε παιδια αλλα δν ξερω γιατι δεν μπορω να τα καταφερω..για την ακριβεια κανω οτι λενε οι οδηγιες και αυτη τρχει νερο μονο απο το σωληνακι δεξια..καφε δν κανει ουτε βγαζει

ποιο κουμπί πατας? Αυτό του "ατμού"? Το άλλο θέλει το μεσαίο του καφέ!! Αυτό είναι το κουμπί "ροής"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Του καφε παταω ρε γμτ που εχει ενα φλιτζανι και παλι τρεχει νερο απο το σοηνακι οταν το παταω...


Τo χερούλι ειναι στο lock ευθυγραμισμενο;
Επίσης η Κανατα δεν πρέπει να την γεμίζεις πάνω απο την ένδειξη max

Οταν λες ευθυγραμμμισμενο?? Ναι στο lock τερμα ειναι...Οχι πανω απο το max...


Eνας χριστιανος ας μου πει λιγο την διαδικασια ακριβως..Αν και πιστευω ολα σωστα τα κανω...Αντε γιατι θα την πεταξω...


Λοιπον τωρα εβγαλε..εφταιγε μαλλον το οτι ηταν γυρισμενο στα πλαγια το steam...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...