Προς το περιεχόμενο

Προϊόντα σε καταστήματα Jumbo


mentoras99

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Όχι ρε συ, δεν είναι και τόσο χάλια! :)

Όχι , σε λίγο θα παίζουν Παντελίδη .

 

Που είναι τα ωραία χρώματα που ακούγαμε στα Jumbo " Μωβ μωβ μωβ , μπλε και κόκκινο κάνει μωβ " ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 315
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Επειδή βλέπω ότι πήρατε φόρα και μοιραία θα σχολιάσετε και τις διαφημίσεις τους, αν δω ότι κάποιος "θάβει" την πολύ έξυπνη και ποιοτική διαφήμιση που είχε για του "αγίου βαλεντίνου" θα έχει να κάνει μαζί μου :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή βλέπω ότι πήρατε φόρα και μοιραία θα σχολιάσετε και τις διαφημίσεις τους, αν δω ότι κάποιος "θάβει" την πολύ έξυπνη και ποιοτική διαφήμιση που είχε για του "αγίου βαλεντίνου" θα έχει να κάνει μαζί μου :P

Του Αγ. Βαλεντίνου τους πιάνει κρίση δημιουργικότητας! Και το τραγούδι που παίζουν στα μαγαζιά εκείνη την περίοδο είναι πολύ εμπνευσμένο! :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε είχα σε εκτίμηση ζιο10!

Χαχα λυπάμαι που σε απογοήτευσα! :P Ε μερικά είναι έξυπνα! Και γενικά η διαφημιστική τους πολιτική είναι έξυπνη...:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε είχα σε εκτίμηση ζιο10!

:D

 

Μου θυμισατε την ... Στανίση!

 

Ελα, ας επιστρεφουμε στο θεμα μας, για τα προιοντα, γιατι οι διαφημισεις ειναι μια (κιτς) κατηγορια απο μονες τους...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

:D

 

Μου θυμισατε την ... Στανίση!

 

Ελα, ας επιστρεφουμε στο θεμα μας, για τα προιοντα, γιατι οι διαφημισεις ειναι μια (κιτς) κατηγορια απο μονες τους...

Αγοράζω πάντα αντισηπτικά gel χεριών προσωπικά, εκτός των άλλων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγοράζω πάντα αντισηπτικά gel χεριών προσωπικά, εκτός των άλλων.

 

Kι εγω απο εκει παιρνω, το 'μπλε', γυρω στο 1 ευρω εχει αν θυμαμαι καλα.

Βεβαια, να πω την αμαρτια μου, εχω απορια ποση 'αντισηψια' δινει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kι εγω απο εκει παιρνω, το 'μπλε', γυρω στο 1 ευρω εχει αν θυμαμαι καλα.

Βεβαια, να πω την αμαρτια μου, εχω απορια ποση 'αντισηψια' δινει...

Δεν ξέρω, αφήνει καλή αίσθηση πάντως. Το μπλε ή το διάφανο παίρνω κι εγώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχει τυχει να αγορασει/παραγγειλει κανεις, με αντικαταβολη, ή αλλο τροπο αποστολης, περα απο την κλασικη επισκεψη στο καταστημα?

1,60€ επιβαρυνση, ολη κι ολη, μια χαρα την βρισκω, για αποστολη στο σπιτι.

Ή 0€ εξτρα εξοδα, αν πχ γινει τραπεζικη καταθεση με ebanking.

 

http://www.e-jumbo.gr/d/pos-tha-pliroso-5393.htm?lang=el&path=-1778049690

 

Φυσικα, μιλω για περιπτωση που δεν πας ψαχνοντας, αλλα ξερεις απο πριν τι θες, και δεν σε νοιαζει να το δεις απο κοντα/να το περιεργαστεις, αλλα μονο να το αγορασεις.

 

Το εχει κάνει κανένας;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.e-jumbo.gr/pd/polythrona-fouskoti-veloudo-intech-1-07x1-04x0-69-m-9374.htm?lang=el&path=643073829 ξερει κανεις αν αξιζουν καθολου αυτες? ή αν πας να κατσεις θα σκασουν σαν μπαλονι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Αν και δυσκολο το θεωρω να έχει...μήπως ξερει κανεις, αν το jumbo εχει καθολου προς πωληση, χαρτινα κουτια(εστω και να τα 'κατασκευαζει' ο πελατης), μεγεθους περιπου διπλασιο απο μια κουτα παπουτσιων;

Στο ικεα βρισκω, αλλα εχω ευκολοτερη προσβαση σε jumbo.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.e-jumbo.gr/pd/polythrona-fouskoti-veloudo-intech-1-07x1-04x0-69-m-9374.htm?lang=el&path=643073829 ξερει κανεις αν αξιζουν καθολου αυτες? ή αν πας να κατσεις θα σκασουν σαν μπαλονι?

Εχει ενας φιλος στο μπαλκονι τετοιες, σιγουρα εχουν οριο αντοχης βαρους αλλα φαινονται αρκετα ανθεκτικες. Ομως καμια σχεση η αισθηση του κανονικου πουφ με αυτο.

 

Αν και δυσκολο το θεωρω να έχει...μήπως ξερει κανεις, αν το jumbo εχει καθολου προς πωληση, χαρτινα κουτια(εστω και να τα 'κατασκευαζει' ο πελατης), μεγεθους περιπου διπλασιο απο μια κουτα παπουτσιων;

Στο ικεα βρισκω, αλλα εχω ευκολοτερη προσβαση σε jumbo.

Εχει ποικιλια σε χαρτονενια κουτια, αν και τα περισσοτερα με σχεδια. Χαρτινα κουρια που τα συναρμολογεις εσυ τυπου ικεα δε νομιζω να εχει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απο Jumbo μόνο αναλώσιμα (χαρτικά , γραφικλη ύλη, είδη πάρτυ), πλαστικά/πλεκτά καλαθάκια και κρεμάστρες πόρτας που με βόλεψαν για να οργανώσω το μπάνιο και κάποια προιόντα κουζίνας π.χ. θήκη για χαρτοπετσέτες. Όχι κάτι που θα χρησιμοποιώ συχνά (π.χ. ένα λεμονοστίφτη που απλά δεν έστιβε ή μια κουτάλα που έσπασε μετά απο 6 χρήσεις) και τπτ από φαγώσιμα (και σχετικα με αυτά πχ τάπερ) ή καθαριστικά. Σε γενικές γραμμές η διαφήμιση που τα αντιπροσώπευε περισσότερο ήταν εκείνη που έδειχνε κάποιον να χρησιμοιποιεί ένα προιον μόνο μια φορά και μετά να λέει "τα έβγαλε τα λεφτά του". Κακή ποιότητα, λεφτά πεταμένα αλλά λίγα ώστε να μην τα λυπηθείς. Α, μια φορά σε ώρα αναγκης πήρα απο τα Jumbo ένα μαγιο το οποίο παραδόξως έβγαλε τουλάχιστον 2 καλοκαίρια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...