Προς το περιεχόμενο

Προϊόντα σε καταστήματα Jumbo


mentoras99

Προτεινόμενες αναρτήσεις

α) Σεβαστό.

β) Όχι, το έχω χρησιμοποιήσει. Είναι πολύ φθηνιάρικη κατασκευή και με παραπλήσια χρήματα είμαι σίγουρος πως θα μπορέσεις να βρεις καλύτερο.

 

 

Ευχαριστω για την αποψη σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 315
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μαλλον οπως το λες, γιατι εγω πρωτη φορα ετυχε να το δω.

 

 

Σε διαβεβαιώνω οτι ειναι αρκετά σταθερό ώστε να ακουμπάς 2-3 ποτήρια με καφέδες ή νερό.

Αν το θες για ακουμπιστήρι γιατι δεν παίρνεις το μικρο? Εμένα μια χαρα μου έρχεται το ύψος του όταν είμαι καθιστός.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε διαβεβαιώνω οτι ειναι αρκετά σταθερό ώστε να ακουμπάς 2-3 ποτήρια με καφέδες ή νερό.

Αν το θες για ακουμπιστήρι γιατι δεν παίρνεις το μικρο? Εμένα μια χαρα μου έρχεται το ύψος του όταν είμαι καθιστός.

 

Περιστασιακη χρηση, για κανενα laptop ή ανοιγμα βιβλιων.

Χρηση πες μια φορα στο μηνα/διμηνο.

 

Ενα μικρο τραπεζακι που ειχα παρει παλιοτερα, πλαστικος ολος ο δισκος πανω, σκεβρωσε....

Αυτο με φοβιζει στα jumbo.

Μπορεις να βρεις και κελεπουρι, μπορει και το φτηνο να βγει οτι ειναι για πεταγμα.

Ενω σε φτηνα προιοντα πχ του ikea ή του lidl(οποια ειναι οντως χαμηλης τιμης), η ποιοτητα ειναι καλυτερη.

Στο jumbo ειναι ρουλετα.

Αλλα δεν φερνουν οι αλλοι πχ ικεα/lidl κλπ ολη την ποικιλια του jumbo.

Πχ το φτηνοτερο πτυσσομενο τραπεζι στο ικεα ειναι στα 50€!

Βεβαια αν ειναι να δωσεις 20 στο jumbo και μετα απο λιγο να ειναι για πεταγμα, καλυτερα να μαζεψεις τα 50€ και να παρεις κατι και να το εχεις για χρονια.

Οπως ειπα, για περιστασιακη χρηση το θελω.

Αλλα αν δεν ειναι καλο, το καθε προιον του jumbo, το εχω 'ικανο' να χαλασει ακομη και χωρις χρηση!!!

Οπως ειπα, ενα πτυσσσομενο μικρο τραπεζακι, περιπου σαν αυτα τα ψηλα που περνουν για να ταιζουν τα παιδια(οχι ομως παιδικο), γυρω στο 7€ το χα παρει αν θυμαμαι καλα πριν κανα χρονο, το χρησιμοποιησα ολες κι ολες 2-3 φορες σε ενα χρονο, αλλα το πλαστικο πανω...εχει παρει κλιση!!!

Βεβαια το πτυσσομενο που λεω τωρα, φαινεται καπως καλυτερης ποιοτητας, αλλα καλυτερα να ρωτω εδω γιατι ποτε δεν ξερεις.

Η τιμη ειναι οκ, και η χρηση θα ειναι περιστασιακη.

Αραγε θα ειναι ενταξει;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πράγματι ειναι ρουλέτα το τζάμπο αλλα νομίζω οτι εχει αρχίσει να βελτιώνεται και να μειώνει τα εντελώς ψεύτικα πράγματα που χαλάνε στο έντονο κοίταγμα.

 

Αξιόπιστο ομως ακόμα δεν το λες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Την αντικουνουπικη λοσιον, 'miss sandy', με εκχυλισμα ευκαλυπτου,

την εχει παρει κανεις;

Διωχνει τα κουνουπια, ειναι καλη στο δερμα;

Εχει και ελληνικο site, μαλλον ειναι ελληνικο προιον, μες τις χιλιαδες κινεζιες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

από jumbo  εχω αγοράσει πρίν 2-3 χρόνια ενα ηλεκτρικό υπόστρωμα (διπλό) κ πρίν 1.5  χρόνο εναν ηλεκτρικό υγραντήρα κ τά 2 βγήκαν (μέχρι τώρα) πολύ καλή αγορά ,μιά τρόμπα (5 ευρώ) γιά σαμπρέλα μοτοσυκλέτας εντούρο μιά χαρά βγήκε κ αυτή . 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την αντικουνουπικη λοσιον, 'miss sandy', με εκχυλισμα ευκαλυπτου,

την εχει παρει κανεις;

Διωχνει τα κουνουπια, ειναι καλη στο δερμα;

Εχει και ελληνικο site, μαλλον ειναι ελληνικο προιον, μες τις χιλιαδες κινεζιες.

παιρνεις ενα αντηλιακο απο λιντλ,για αφτερ σαν,που εχει και αντικουνουπικη προστασια.του τζαμπο εχω παρει ,για το φαρμακειο οχηματος,αλλα δεν το χρησημοποιω,το φοβαμαι.πολυ κινεζια.τα αρωματικα αυτοκινητου,εσταξαν σε πλαστικο που το ετριβα με ασετον και δεν ειχε προβλημα,και με το αρωματικο,διαλυθηκε το πλαστικο που αντεξε σε ασετον καθαριστικο.....
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιρνεις ενα αντηλιακο απο λιντλ,για αφτερ σαν,που εχει και αντικουνουπικη προστασια.του τζαμπο εχω παρει ,για το φαρμακειο οχηματος,αλλα δεν το χρησημοποιω,το φοβαμαι.πολυ κινεζια.τα αρωματικα αυτοκινητου,εσταξαν σε πλαστικο που το ετριβα με ασετον και δεν ειχε προβλημα,και με το αρωματικο,διαλυθηκε το πλαστικο που αντεξε σε ασετον καθαριστικο.....

 

Μου λες σε παρακαλω, ποιο αντηλιακο του lidl εχει αντικουνουπικη προστασια;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Την αντικουνουπικη λοσιον, 'miss sandy', με εκχυλισμα ευκαλυπτου,

την εχει παρει κανεις;

Διωχνει τα κουνουπια, ειναι καλη στο δερμα;

Εχει και ελληνικο site, μαλλον ειναι ελληνικο προιον, μες τις χιλιαδες κινεζιες.

 

Δεν το εχει αγορασει κανεις αυτο το προιον;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχει παρατηρησει κανεις, εχει ασχοληθει καπως περισσοτερο, με το γεγονος οτι το jumbo αναπτυσσεται και ανοιγει νεα καταστηματα;

(και εν μεσω κρισης...).

 

Ποιος μπορει να υπολογισει, ποιο ειναι το 'πληθυσμιακο' οριο για μια περιοχη-εγγυτητα απο το πιο κοντινο υπαρχον καταστημα, για να ανοιξει ενα νεο καταστημο jumbo?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Παιδιά καλησπέρα, αγόρασα μια ραφιερα από τα jumbo για κάτι σακούλες και για φρούτα να βγάζω έξω, άλλα η ραφιερα είναι ότι να ναι, δεν στηρίζεται καθόλου καλά, και τα ροδακια φεύγουν απο κάτω,  δηλαδη δεν εχει κατι να βιδωσεις τα ραφια τιποτα απλα τα τοποθετείς, την μια ακρη στην άλλη,  δεν ειναι καθόλου σταθερό, πιστεύω οτι το προιον ειναι οτι να ναι, μεγαλη προσοχη μην το πάρετε, έχει και μια μεγαλύτερη ραφιερα 5 θεσεων νομίζω,  τι να κανω τωρα;  αν την παω πισω θα την δεχτουν;  έδωσα 3Ε τζάμπα  και ειναι αυτη εδω https://www.e-jumbo.gr/kouzina/organosi-kouzinas/rafieres-apothikefsis/rafiera-3-theseon-trochilati-metalliki-32x24x43_160969/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πεφτει απλά  τα ραφακια  τα βάζεις δεν εχει καπου να βιδωθουν απλα σαν σχαρα τα τοποθετεις, φυσικο ειναι να πεφτει σαν χαρτινος πυργος ολα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...