Προς το περιεχόμενο

Προϊόντα σε καταστήματα Jumbo


mentoras99

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εννοείς ότι δεν δένουν γερά για να γίνει άκαμπτο το σύνολο;.εσυ ξερεις αν θα το επιστρέψεις.να ξέρεις ότι έχει συγκεκριμένη μέρα για επιστροφή ελαττωματικών,και διαφορετική ημέρα για. επιστροφή λειτουργικών κομματιών,και δεν δίνουν χρημα πίσω.δλδ δίνουν ,αν σε κόψουν για ζοχαδιασμενο,αλλά συνήθως ς δίνουν πιστωτικο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 315
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πως να το περάσω τώρα;  ως ελλατωματικο ή ως επιστροφή αντικείμενου;  μαλον ως ελατοματικο εκτός και αν καταφέρουν να μου το σταθεροποιήσουν και μου το αποδείξουν ότι στέκεστε, μήπως κάνω λάθος τίποτα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Ρε παιδια, αυτα τα πλαστικα λωριδακια(μαυρα συνηθως), που κολανε μεταξυ τους(οχι με κολα),

και τα λενε ειτε 'χρατς΄ είτε ταινια velcro αν δεν κανω λαθος,

εχει τετοια στα jumbo?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Αυτα τα 'μικρα' jumbo που τα εχουν 'συνεργατες' σε μικρες πολεις στην Ελλαδα, τα ξερει κανεις;

Τι εχουν εκει μεσα; Προφανως λιγοτερα προιοντα; Καποια; Πως παει το μοτιβο σε αυτα τα καταστηματα;

Ειναι franchise και οχι υποκαταστηματα;

Παντως, απο το εξωτερικο μεγεθος του κτιριου και μονο, καταλαβαινεις οτι δεν ειναι 'πληρη' jumbo, αλλα δεν ξερω ποση διαφοροποιηση παιζει τελικα απο τα μεγαλα/κανονικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτα τα 'μικρα' jumbo που τα εχουν 'συνεργατες' σε μικρες πολεις στην Ελλαδα, τα ξερει κανεις;

Τι εχουν εκει μεσα; Προφανως λιγοτερα προιοντα; Καποια; Πως παει το μοτιβο σε αυτα τα καταστηματα;

Ειναι franchise και οχι υποκαταστηματα;

Παντως, απο το εξωτερικο μεγεθος του κτιριου και μονο, καταλαβαινεις οτι δεν ειναι 'πληρη' jumbo, αλλα δεν ξερω ποση διαφοροποιηση παιζει τελικα απο τα μεγαλα/κανονικα.

Ειναι franchise και απλα φερνουν μερικα προιοντα απο jumbo,απλα εχουν την ταμπελα για κραχτη.Συνηθως ειναι μαζι με κατι αλλο π.χ. super market

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι franchise και απλα φερνουν μερικα προιοντα απο jumbo,απλα εχουν την ταμπελα για κραχτη.Συνηθως ειναι μαζι με κατι αλλο π.χ. super market

 

Αν ειναι ετσι προσωπικα δεν μου αρεσει.

 

Ενταξει, δεν ειμαι μες στα οικονομικα της εταιριας να ξερω τι παιζει,

αλλα αφου πλεον το jumbo εχει παψει προ πολλου να ειναι απλως 'παιχνιδαδικο', αρα απευθυνεται σχεδον σε ολο τον πληθυσμο,

θα μπορουσε νομιζω να εχει περισσοτερα πληρη/κανονικα καταστηματα, ειδικα στην επαρχία,

κι οχι να εχει (ακομη και σε αυτο;; ) φτηνες απομιμησεις των καταστηματων τους....

Δηλαδη, καθαρα 'αρπαχτη'/style....

Πουλανε το σημα, οπως ειπες ως 'κραχτη', και μεσα ειναι ολα 'μπασταρδεμενα'....

Εγω αν ειχα ενα τετοιο κοντα μου, δεν θα το στηριζα παντως.

Θα προτιμουσα να καταγραφω καπου τις αναγκες μου και να μαζευω τα λεφτα, και να πηγαινω μια στο τοσο σε ενα κανονικο jumbo,

παρα αυτη η χαζομαρα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε 2 που έχω πάει δεν έχει τα είδη σπιτιού ή ρουχισμό,έχουν μόνο παιχνίδια,σχολικά και γραφική ύλη.Λίγες φορές φέρνουν λίγο απ όλα σποραδικά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα κινεζομαγαζα παιζει να εχουν ποιοτικοτερα προιοντα απο τα τζαμπο....

τα κινεζομαγαζα παιζει να εχουν ποιοτικοτερα προιοντα απο τα τζαμπο....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο τους ιδιους προμηθευτες αγοραζουν και δυο. Οτι εχω παρει απο τζαμπο και για το οποιο γινεται εστω και λιγη σκληρη χρηση μην πω κανονικη μεσα σε 2 μηνες εχει διαλυθει. Ολα τα προιοντα της ειναι μη μιθ απτου μονο να τα κοιτας αν τα πιασεις να τα χρησιμοποισεις σου μενουν στο χερι. Στο τελος σου βγαινουν πιο ακριβα γιατι θα χρειαστει να τα αγορασεις ξανα, φυσικα από αλλου για να κρατησει.

Μονο τα παιχνιδια του αξιζουν και οχι ολα, τα πολυ φτηνα ειναι μσοα. Ειχαμε παρει τα χριστουγεννα στο ανηψι ενα τηλεκατευθυνόμενο 20€ ισως και λιγο λιγοτερο. Προ μηνος παμε για τσ γενεθλια του μικρου και βλεπω οτι του εχουν φερει δωρο ακριβως το ιδιο αγορασμενο απο τα public αλλα με τιμη 40€!!!! Ηταν ακριβως το ιδιο στο μονο που διεφερε ηταν στα αυτοκολητακια που ειχε πανω για διακοσμηση και στο κουτι της συσκευασιας. Ποιοτικά ηταν ιδιο δεν παιζει να ηταν αντιγραφη. Απλα ο ιδιος κινεζος τα κατασκευαζει και κολαει διαφορετικα αυτοκόλλητα και τα βαζει σε διαφορετικη συσκευσια αναλογα της οδηγιες του πελατη. Βασικα του jumbo νομιζω οτι ηταν πιο ωραια, μικρη σημασια αυτο. Αλλα διπλασια+ τιμη το public απο το jumbo για ακριβως το ιδιο πραγμα??, ποσο δηλαδη κλεβουν κάποιες εταιριες? Φυσικα αυτο δεν αναιρει το παραπανω ποστ μου οτι πολλα προιοντα του τζαμπο ειναι ποιοτικα απαραδεκτα εντελως για τα σκουπιδια.

ΥΓ. Το τηλεκατευθυνόμενο ηταν ενα offroad αυτοκινητακι και το σαπισαν στο "ξυλο" πατερας και γιος στα χιονια που ειχαμε. Η μαμα λεει οτι μπαμπας και γιος μαλωνανε συνεχεια γιατι ο μπαμπας δεν αφηνε το γιο να παιξει γιατι ηθελε συνεχεια αυτος να παιζει με το αυτοκινητακι.. ευτυχως εχουν 2 τωρα και δεν θα μαλωνουν!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο ανδρικα polo t-shirts βλεπω στο site δεν εχει τιποτε στο jumbo....

 

Επισης οι ανδρικες βερμουδες οπως τις βλεπω στο site ειναι καπως περιεργο στυλ, προσωπικα δεν μου αρεσουν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ αγόρασα 2 αλτηρες με είκοσι κιλά πρόσφατα. Αν θελήσει κανένας κάτι παρόμοιο μην τα προτιμήσει. Σε όλα τα καταστήματα τα έβρισκα σχεδόν 60€ και τα πήρα από τζάμπο με 20 λόγω βιασύνης μου. Μετα την πρώτη χρήση κατάλαβα και το γιατί αυτή η διαφορά τιμής ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...