Προς το περιεχόμενο

[Ακουστικα] Xiaomi Piston V.2.0, 13,25€ @ pandawill


imvrios

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και εμένα ήρθαν τώρα.

 

Shipped 2/9/2014

Αγορά 30/8/2014

 

Ήρθαν ακριβώς τη μέρα που έληγε η προθεσμία για να κάνω dispute στο paypal. 

 

Laptop ή σταθερός είναι;

 

 

σταθερος

 

Έχουν πει παιδιά ( εδώ στο insomnia)  πως με αυτό από ebay http://www.ebay.com/itm/200955431955?_trksid=p2060778.m2749.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

 

λύνονται τα προβλήματα συμβατότητας..

 

 

βασικα, εχω κατι παρομιο και δεν δουλευει (3.5 to headphone)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 853
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Σύνδεσε τα κατευθείαν στη πίσω υποδοχή ή σε αυτή που έχουν τα ηχεία σου. 

 

καλη η προταση αλλα ολα ειναι καπως μακρυα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλη η προταση αλλα ολα ειναι καπως μακρυα...

 

Αν έχεις Realtek κάρτα ήχου, δοκίμασε το παρακάτω. Τσέκαρε τη πρώτη επιλογή στο παράθυρο που θα εμφανιστεί, όπως τη δεύτερη εικόνα.

 

Screenshot8_zps43d7082e.jpg

 

Screenshot5_zps73ad3a1a.jpg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εμένα ήρθαν τώρα απο merimobiles.

Shipped 11/9/2014

Αγορά 08/9/2014

 

Περιμενα να μυρισω και εγω την "σοκολατα" που ολοι λενε οτι απο αυτο ξεχωριζεις τα γνησια απο τα fake αλλα τιποτε...

ουτε σοκολατα ουτε σοκοφρετα ουτε κρουασαν μου μυριζουν. 

οποτε 

1. ή τελειωσε το αρωμα σπρει που τους εριχναν εκει στην xiaomi και πλεον δεν βαζουν στις νεες παρτιδες ή 

2. Το merimobiles αρχισε και αυτο να φερνει fake xiaomi προιοντα (εν γνωση ή εν αγνοια του)

 

Υπαρχει καποιος αλλος ασφαλης τροπος να διαπιστωσεις οτι ειναι γνησια εκτος της "σοκολατομυρωδιας"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εμένα ήρθαν τώρα απο merimobiles.

Shipped 11/9/2014

Αγορά 08/9/2014

 

Περιμενα να μυρισω και εγω την "σοκολατα" που ολοι λενε οτι απο αυτο ξεχωριζεις τα γνησια απο τα fake αλλα τιποτε...

ουτε σοκολατα ουτε σοκοφρετα ουτε κρουασαν μου μυριζουν. 

οποτε 

1. ή τελειωσε το αρωμα σπρει που τους εριχναν εκει στην xiaomi και πλεον δεν βαζουν στις νεες παρτιδες ή 

2. Το merimobiles αρχισε και αυτο να φερνει fake xiaomi προιοντα (εν γνωση ή εν αγνοια του)

 

Υπαρχει καποιος αλλος ασφαλης τροπος να διαπιστωσεις οτι ειναι γνησια εκτος της "σοκολατομυρωδιας"

Μάλλον το πρώτο είναι, γιατί ούτε τα δικά μου από pandawill που άρθαν σήμερα δεν μυρίζουν... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά, μη νομίζετε ότι θα ανοίξετε το κουτί και θα μυρίσει σα να μπήκατε σε Τερκενλή.

Μία υποψία μυρωδιάς "σα σοκολάτα" αν βάλεις το ρουθούνι ακριβώς πάνω.

 

Για τα υπόλοιπα, εδώ:

 

 

http://www.pandawillforum.com/showthread.php?25739-How-to-know-your-XIAOMI-Piston-Earphone-is-genuine-one

 

http://chinandroidphone.com/ecouteurs-xiaomi-piston-fake-attention/

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ήρθαν και τα δικά μου σήμερα, επιτέλους απο meri shipped 2/9!

Στο nexus 7 FHD δεν δουλεύουν τα volume buttons, στο xperia neo v με ανταπτορα παιζουν ολα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εάν κάποιος θέλει να δώσει τα δικά του (επειδή δεν τα θέλει, δεν του κάνουν κλπ) ας στείλει ένα pm...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμενα μυριζουν φουλ σοκολατα αλλα δυστυχως δε με βολεψαν πολυ,δε μου πανε πολυ τα in-ear,προτιμω παλι τα open sennheiser Που εχω...βεβαια σε αυτα τα λεφτα ειναι πολυ καλα και δε ασχοληθηκα ιδιαιτερα,ισως καποια αλλη στιγμη θα τους δωσω καποια ευκαιρια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου ρθαν και μενα μολις τωρα (15/10) και τα παραγγειλα (18/9) απο meri με signapore post (+8 δολλαρια)

 

Ενταξει ειναι σιγουρα καλυτερα απο τα ακουστικα του s4 αλλα μην περιμενετε και καμια χαωδης διαφορα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παραγγελια απο meri 12/9, αποστολη 15/9, μεχρι στιγμης τιποτα. Παρηγγειλα απο meri μονο και μονο για το μεγαλο μπλε statement πανω στη φωτογραφια των ακουστικων, που ελεγε "shipping from our european warehouse". Τα παρηγγειλα διαλεγοντας την επιλογη "Free express shipping from the european warehouse" η οποια εκεινη την περιοδο την παρειχαν δωρεαν (τωρα εχει 12 δολαρια). Παραθετω την συνομιλια με το customer sυpport τους:

 

hello i have a question
Julienne:
HI
hi
its about my order with number #86xx3
i was given a tracking number, that is HK20140xxxx49
in which site can i track this parcel?
Julienne:
sorry but we cannot track items who are under $50
then why do you provide a "tracking" number?
Julienne:
sorry for the confusion, but that is a shipment confirmation number
over this number there is a heading that reads "tracking link", this is the reason of confusion
Julienne:
sorry but we do have a note there in the bottom as well that we cannot track packages below $50
can you at least tell with which company has it been sent?
Julienne:
regular post
from which country? where is your "europe warehouse" situated?
Julienne:
UK
from China
is it UK or China?
Julienne:
the europe warehouse?
it's in UK
so from what I understood you have sent my parcel with UK's regular post, am I correct?
Julienne:
no. From China regular post
so you are telling me that you have sent a product situated in UK to Germany with China regular post?
Julienne:
we dont have free shipping fromUK so it has been shipped from our China Warehouse
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Παραγγελια απο meri 12/9, αποστολη 15/9, μεχρι στιγμης τιποτα. Παρηγγειλα απο meri μονο και μονο για το μεγαλο μπλε statement πανω στη φωτογραφια των ακουστικων, που ελεγε "shipping from our european warehouse". Τα παρηγγειλα διαλεγοντας την επιλογη "Free express shipping from the european warehouse" η οποια εκεινη την περιοδο την παρειχαν δωρεαν (τωρα εχει 12 δολαρια). Παραθετω την συνομιλια με το customer sυpport τους:

 

hello i have a question

Julienne:

HI

hi

its about my order with number #86xx3

i was given a tracking number, that is HK20140xxxx49

in which site can i track this parcel?

Julienne:

sorry but we cannot track items who are under $50

then why do you provide a "tracking" number?

Julienne:

sorry for the confusion, but that is a shipment confirmation number

over this number there is a heading that reads "tracking link", this is the reason of confusion

Julienne:

sorry but we do have a note there in the bottom as well that we cannot track packages below $50

can you at least tell with which company has it been sent?

Julienne:

regular post

from which country? where is your "europe warehouse" situated?

Julienne:

UK

from China

is it UK or China?

Julienne:

the europe warehouse?

it's in UK

so from what I understood you have sent my parcel with UK's regular post, am I correct?

Julienne:

no. From China regular post

so you are telling me that you have sent a product situated in UK to Germany with China regular post?

Julienne:

we dont have free shipping fromUK so it has been shipped from our China Warehouse

Loled hard :lol: άντε να δω και εγώ τι θα γίνει shipped 24/9
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...