Προς το περιεχόμενο

[Ακουστικα] Xiaomi Piston V.2.0, 13,25€ @ pandawill


imvrios

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 853
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Στο bangood βλέπω τα "reviews" και λένε ότι τους ήρθαν γνήσια και 2.1

Βλεπω όμως ότι τα έχει σε 2 χρώματα golden και silver και στην σχετική φωτογραφία αν τα επιλέξεις εμφανίζονται τα μαύρα και τα λευκά αντίστοιχα.

Υπάρχει σε λευκο/silver το ακουστικό η τα εχουν μπλέξει και λένε ότι να είναι?

http://www.banggood.com/Original-Xiaomi-Earphone-With-Remote-And-Microphone-For-SmartPhone-p-82744.html

 

Αναφέρει ενας στα reviews

 

Very good quality, the kevlar cord is a great detail. The sound is impressive, clear, with excellent bass but not overwhelming the music. Better than Dr DRE or iphone in my opinion. And the package is very nice too. The only con is that the cord was entirely of kevlar in the first version, now it is a normal cord of plastic from the control buttons to the earphones box

 

Μήπως θα ηταν πιο ανθεκτικά τα 2.0 ???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου ήρθαν κι έμενα.

 

Παραγγελία: 06/09/2014

Αποστολή: 12/09/2014

Παραλαβή: 09/10/2014

 

Άργησαν αλλά αξίζουν. Η ποιότητά τους κατασκευαστικά και ηχητικά είναι πραγματικά απίστευτη για το κόστος αγοράς τους. Ελπίζω να έχουν αντοχή και στον ...χρόνο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Άσχετό βλέπω στο merimobile "καινούργια" pistons http://www.merimobiles.com/xiaomi-huosai-piston-colorful-headphone-edition_p/meri10574.htm

 

--EDIT--

 

Όπως σωστά αναφέρει και ο Παναγιώτης παρακάτω εννοείτε λόγω τιμής και υλικών πως είναι επανέκδοση λογικά των v1.0 που βγαίναν μόνο σε μαύρο και άσπρο

Επεξ/σία από kamui
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άσχετό βλέπω στο merimobile "καινούργια" pistons http://www.merimobiles.com/xiaomi-huosai-piston-colorful-headphone-edition_p/meri10574.htm

φαίνεται να είναι η απλή έκδοση. Βάζω κι αυτά καθώς λέει ότι είναι τα Xiaomi Pistons απλά άλλα editions...

 

 
 
ΥΓ. Τα ασημένια τα πουλάνε κι εδώ  εαν σημαίνει κάτι για την αυθεντικότητα τους
 
Edit: 
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

meri 3/9 και ακομα τιποτα,εχει παραλαβει κανεις στην ιδια ημερομηνια αποστολης απο μενα?

Εγώ στις 2/9 και δεν έχω παραλάβει!

Νομιζω τώρα παρέλαβαν αυτα που έφυγαν 28/8 αρα 2-3 μέρες ακόμα υπομονή!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρέλαβα σήμερα (παραγγελία 27/8 από merimobiles). Αυθεντικά και πρώτες εντυπώσεις καλύτερα από Sony Ericsson Mh1. Σε Moto G λειτουργούν κανονικά και το πλήκτρο κλήσεων το οποίο τερματίζει και ξεκινά και τον music player. Τα πλήκτρα έντασης δεν κάνουν τίποτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το κουπονακι για panda τι εγινε εληξε? Μεχρι χτες το παιρνε, σημερα μου βγαζει error

 

Και γω που προσπαθώ τώρα τα ίδια (παρόλο που φαίνεται να ισχύει)

 

Sorry , this coupon code was not applied!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...