Προς το περιεχόμενο

Νέα/Συζήτηση για τα Windows 10


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

το 360 total security ειναι ενα προγραμα και εχει 3 engines , δηλαδη χρησιμοποιει το δικο του database της avira και της bitdefender . http://www.360totalsecurity.com/en/features/360-total-security/  

 

στην αρχη οταν το κανεις install μπαινει μονο το δικο του engine ,κλικαρεις στην σαρωση και κανεις κλικ στο εικονιδιο της avira και του bitdefender και τα βαζεις και αυτα . μετα πας στο toolbox και βαζει οτι αλλο θες firewall ,browser protection .

 

Ποιο κατεβασες? Το 360 Total Security η το 360 Total Security Essential? Ποιο απο τα δυο ειναι τελειως free? Δεν θελω να βαλω trial και μετα να ληξει και να ζηταει upgrade και τετοια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 7,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Χρειάζεται update ο driver της κάρτας δικτύου. Βάλε καλώδιο ethernet και κάνε όλα τα update. Μαζί με τα update θα περάσει και driver για τη κάρτα δικτύου.

Πως μπορω να τον κανω update?? Που πρεπει να παω??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το εβαλα αλλα τιποτα!! Δειχνει περιορισμενη συνδεση!

Πηγαινε στην διαχειριση συσκευων και δες αν σου εχει με κιτρινη ενδειξη οτιδηποτε.

Ποιο λαπτοπ εχεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι πολλες φορες το εκανα!

Τι κινητο μου συνδεεται το laptop οχι

 

Kανε οτι και εδω.

Και αν εχεις το ιδιο προβλημα...σε ξαναρωτω.

Πηγαινε στην διαχειριση συσκευων και δες αν σου εχει με κιτρινη ενδειξη οτιδηποτε.

Ποιο λαπτοπ εχεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα,

 

Δεν βρήκα κάποιο άλλο thread για το συγκεκριμένο θέμα και είπα να το ποστάρω εδώ.

 

Πρόσφατα έκανα update από windows 7 στο laptop μου και ενώ φαίνεται να πήγαν όλα καλά, έχω ένα μικρό πρόβλημα με την registry απ' ότι φαίνεται.

 

Σε κάθε εκκίνηση του υπολογιστή παρουσιάζεται ένα μήνυμα GlobalPowerPolicy Registry Error (HKEY_CURRENT_USER\Control Panel\PowerCfg\GlobalPowerPolicy).

 

Έχω κάνει δοκιμές στα Power Settings χωρίς κάποιο αποτέλεσμα.

 

Έχει αντιμετωπίσει κανείς κάτι αντίστοιχο?

 

Ευχαριστώ πολύ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...