Προς το περιεχόμενο

Προσφορα OTE triple play


diafana99

Προτεινόμενες αναρτήσεις

μετα απο 2 βδομαδες  στην αναμονη και πιεσεις  καταφερα να ανανεωσω το συμβολαιο μου στον οτε  , μου κανανε  την ιδια προσφορα που κανανε  και στους συνδρομητες fortnhet . 24αρι ταχυτητα + απεριοριστα σταθερα και υπεραστικα + οτε tv foull pack + δωρεαν αποκοδικοποιητης και δορυφορικο πιατο αλλα η εγκατασταση δικη μου  στα 35 .85 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 263
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

καλυτερα 4net με 29,90 εχεις double play απεριοριστα αστικα/υπεραστικα συν 12 ωρες προς κινητα. (+34,90 τελη φορητοτητας)

 

Μπορεί κάποιος παρακαλώ να μου πει ποιο είναι αυτό το πακέτο, γιατί με ενδιαφέρει άμεσα να το βάλω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ έκανα αίτηση φορητότητας στη nova/forthnet,και περιμένω αντιπροσφορά απο οτε..που και να μην μου κάνουν λιγότερα θα πληρώνω σε σχέση με οτι πλήρωνα στον οτε.Τελείως απαράδεκτοι στην τηλεφωνική εξυπηρέτηση,ενω στο online chat,ακόμα χειρότεροι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μετα απο 2 βδομαδες  στην αναμονη και πιεσεις  καταφερα να ανανεωσω το συμβολαιο μου στον οτε  , μου κανανε  την ιδια προσφορα που κανανε  και στους συνδρομητες fortnhet . 24αρι ταχυτητα + απεριοριστα σταθερα και υπεραστικα + οτε tv foull pack + δωρεαν αποκοδικοποιητης και δορυφορικο πιατο αλλα η εγκατασταση δικη μου  στα 35 .85 

ΧΩΡΙΣ να υποβαλεις ουδεποτε αιτηση διακοπης ή φορητοτητας;;; Πώς; Με ποιους μιλησες;;;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ου μπλεξεις με δηλωση υπαναχωρησης και αιτηση φορητοτητας! Οποτε αν οντως τα καταφερες χωρις να υποβαλεις ουδεποτε αιτηση διακοπης ή φορητοτητας ενημερωσε εδω..

 

Υ.Γ

Δεν θα την γλιτωσουν την καταγγελια στην forthnet κατα εκει το πανε, θα επανελθω με νεοτερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πολυ αργα κινητε ο οτε

την προηγουμενη παρασκευη τηλεφωνικα πηρα τη προσφορα

τεταρτη ηρθε το συμβολαιο που υπεργραψα

μεχρι σημερα τιποτα αλλο !!! ουτε εξοπλισμος ηρθε , ουτε τηλεφωνο δεχτηκα , 

τι στο καλο κανουν ?!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΧΩΡΙΣ να υποβαλεις ουδεποτε αιτηση διακοπης ή φορητοτητας;;; Πώς; Με ποιους μιλησες;;;

 

τιποτα απολυτως  ειμουν χρονια στον οτε  και τον αυγουστο εληξε το συμβολαιο . πηρα τηλεφωνο σε ενα νουμερο που εδωσε καποιος φιλος  απο δω μεσα και μου προτεινανε  αυτη την προσφορα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τιποτα απολυτως  ειμουν χρονια στον οτε  και τον αυγουστο εληξε το συμβολαιο . πηρα τηλεφωνο σε ενα νουμερο που εδωσε καποιος φιλος  απο δω μεσα και μου προτεινανε  αυτη την προσφορα.

 

το ίδιο προσπάθησα να κάνω κι εγώ κι ενώ έχει λήξει το συμβόλαιο με τον οτέ απο πέρυσι το σεπτέμβρη και δεν μου έκαναν καμμία προσφορά παρά μόνο με παρέπεμψαν σε  τιμές καταλόγου.απορώ πως σε σένα έκαναν τέτοια προσφορά!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το ίδιο προσπάθησα να κάνω κι εγώ κι ενώ έχει λήξει το συμβόλαιο με τον οτε απο πέρυσι και δεν μου έκαναν καμμία προσφορα΄ παρα΄ μόνο τιμές καταλόγου.

 

βασικα  οταν επαιρνα ο ιδιος στο 13888 για να ρωτησω αν πραγματι ισχυει η προσφορα που μου κανανε   και σε μενα τα ιδια λεγανε  ..τους ειπα  οτι μου προτεινανε αυτο το προγραμμα με 35.85  και συνεχως λεγανε θα σας ενημερωσουνε απο το τμημα  προσφορων  ολα αυτα μια βδομαδα μετα την προσφορα που μου κανανε ..στελνω  μηνυμα  πριν 3 μερες στην σελιδα του οτε στο fb και τους ενημερωσα   και περιμενω μια απαντηση διαφορετικα  θα παω στην φορτνετ που εχω μια εξισου καλη προσφορα(να τονισω  πως στην περιοχη μου εχω μονο οτε οποτε μπλοφαρα)..το απογευμα της ιδιας ημερας με παιρνει τηλ μια  πολυ ευγενικη κοπελα και εξυπηρετικη η οποια ελενγξε το αιτημα  μου και σημερα  μου τηλεφωνησε παλι και μεσω καταγραφη κλησεως εκλεισα συμβολαιο για ενα χρονο  . μην παιρνεις στο 13888 αυτοι θα σου πουνε για προσφορες φυλλαδιου  ,παρε απευθειας στο τηλεφωνο που εδωσε καποιος φιλος απο εδω μεσα και θα επικοινωνησουν αυτοι με σενα .. αν θες  μπορεις να στειλεις και μηνυμα  στην σελιδα τους στο fb και να ζητησεις μια προσφορα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βασικα  οταν επαιρνα ο ιδιος στο 13888 για να ρωτησω αν πραγματι ισχυει η προσφορα που μου κανανε   και σε μενα τα ιδια λεγανε  ..τους ειπα  οτι μου προτεινανε αυτο το προγραμμα με 35.85  και συνεχως λεγανε θα σας ενημερωσουνε απο το τμημα  προσφορων  ολα αυτα μια βδομαδα μετα την προσφορα που μου κανανε ..στελνω  μηνυμα  πριν 3 μερες στην σελιδα του οτε στο fb και τους ενημερωσα   και περιμενω μια απαντηση διαφορετικα  θα παω στην φορτνετ που εχω μια εξισου καλη προσφορα(να τονισω  πως στην περιοχη μου εχω μονο οτε οποτε μπλοφαρα)..το απογευμα της ιδιας ημερας με παιρνει τηλ μια  πολυ ευγενικη κοπελα και εξυπηρετικη η οποια ελενγξε το αιτημα  μου και σημερα  μου τηλεφωνησε παλι και μεσω καταγραφη κλησεως εκλεισα συμβολαιο για ενα χρονο  . μην παιρνεις στο 13888 αυτοι θα σου πουνε για προσφορες φυλλαδιου  ,παρε απευθειας στο τηλεφωνο που εδωσε καποιος φιλος απο εδω μεσα και θα επικοινωνησουν αυτοι με σενα .. αν θες  μπορεις να στειλεις και μηνυμα  στην σελιδα τους στο fb και να ζητησεις μια προσφορα

Κι εγώ μνμ στη σελίδα στο fb τους έστειλα και με πήραν αυτοί αλλά δυστυχώς με μένα δεν έπιασε το κόλπο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι,πήρα 2-3 φορές αλλά δε το σήκωνε κανένας,μετά το μνμ που με πήραν αυτοί ξενέρωσα απο την αδιαφορία του τηλεφωνητή και δεν ασχολήθηκα πάλι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το 13888 μου έδωσε απαράδεκτη προσφορά, παρόλο που μίλησα με 2 άτομα και με ύψωση τόνου φωνής.

24mbps, απεριόριστα αστικά / υπεραστικά, 5 ώρες κινητά (ανά λεπτό χρέωση) στα €38,90

 

Δυστυχώς εκεί που είμαι πιθανόν να έχει μόνο HOL οπότε δεν έχω και πολλές επιλογές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το 13888 δε προκειται να δώσει σε κανέναν αυτή την προσφορα..Αυτή η προσφορά είναι στο λεγόμενο τμημα retention πελατών το οποίο αποκλειστικά καλεί πελάτες..Υπάρχει καποιο απευθείας τηλ το οποίο το δώσε κάποιος φίλος πριν..

Κάποιος μάλιστα κατάφερε κ πηρε προσφορά από εκεί με αρκετο κόπο..

Προσωπικά πιστεύω ότι ο λόγος που πηρε την προσφορά χωρίς να έχει κάνει αίτηση φορητοτητας είναι ότι κάποιος τηλεφωνητής , εκανε λάθος... Και από τη στιγμή που του το είπαν δεν μπορούσαν να το πάρουν πίσω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε φίλο που μένει Παπάγου, που εκανε αιτηση φορητοτητας από forthnet η διαδικασία του είπαν οτι είναι.

 

1)υπογραφει συμβόλαια σήμερα στον coyrier

2)ο κουριερ στελνει συμβολαια σε δυο μέρες στον Οτε.

3) Ο Οτε την ΠΑρασκευή ή Δευτέρα στελει εντολή στην forthnet για φορητότητα

4) Η forhnet κανει αντιπρόταση και σε αρνηση απλευθερώνει το βρόγχο

5) Ο οτε δεσμευει το βρογχο κλεινει ραντεβου σε 2 εργασιμες για εγκατασταση εξοπλισμού

6) ερχεται ο τεχνικός για κεραια ρουτερ.

 

Το λιγότερο 15 ημέρεσ ιδανικό 1 εβδομάδα. προσωπική εκτίμηση 20ημερο. Το καλο ειναι οτι δεν κόβεται η γραμμή.

Επίσης δεν χρειάζεται να πάρεις τηλεφωνο για διακοπή. 

 

πήρε τη γνωστη προσφορά 3play full ote tv+24mbps + απεριοριστα σταθερά 36 ευρώ και αν ηθελε με 5 ωρες κινητό πήγαινε 41 ευρώ.

 

Καλή προσφορά αλλά εγω λόγω ελληνικού ενδιαφεροντος και αθλητικών προτιμώ τη forthnet me 40 ευρώ + 12ώρες κινητά + novabox 149 E δωρεάν.Αν κάποιοσ=ς δεν βλέπει αθλητικά η προσφορά του οτέ ειναι καλύτερη για μένα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...