Προς το περιεχόμενο

κωτσοβολος και δοσεις


Runner25

Προτεινόμενες αναρτήσεις

11 minutes ago, Fotis214 said:

Έχω κάνει μία ερώτηση και μπαίνουμε και απαντάτε μαλακίες το ότι δεν δηλώνω 30 χιλιάρικα Δ βγάζω 120 ευρώ κάθε μέρα μαύρα αρα μπορώ να καλύψω πολύ άνετα το ποσό και για να θέλω να δώσω αυτό το μπατζετ για κινητό σημαίνει πως μπορώ να το Καλύψω σε δόσεις Άρα οι βλακείες που γράφετε Δεν καλύπτουν την ερώτησή μου

Η ερώτηση σου εξ ορισμού δεν μπορεί να απαντηθεί, όπως έχει γραφτεί ξανά και ξανά το ύψος του δηλωθέντος εισοδήματος είναι μόνο ένα από τα πολλά στοιχεία που λαμβάνουν υπόψιν οι τράπεζες για να αποφασίσουν αν θα σου δανείσουν και με τι προϋποθέσεις.

Αν πραγματικά θες να μάθεις, απευθύνσου στον Κώτσο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 237
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

20 λεπτά πριν, Fotis214 είπε

Έχω κάνει μία ερώτηση και μπαίνουμε και απαντάτε μαλακίες το ότι δεν δηλώνω 30 χιλιάρικα Δ βγάζω 120 ευρώ κάθε μέρα μαύρα αρα μπορώ να καλύψω πολύ άνετα το ποσό και για να θέλω να δώσω αυτό το μπατζετ για κινητό σημαίνει πως μπορώ να το Καλύψω σε δόσεις Άρα οι βλακείες που γράφετε Δεν καλύπτουν την ερώτησή μου

Η ερώτηση θέλει και ερωτηματικό,δεν έχεις βάλει .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
33 minutes ago, Kostas Papadopulos said:

Με φορολογική  που μόλις έκανα γύρω στα 4κ και με σταθερή εργασία να πάω να δω άμα θα μου εγκρίνουν ένα κινητό στα 300-400ε

Προσωπικά αν ήμουν υπάλληλος και ερχόταν πελάτης με τέτοιο εισόδημα και ζητούσε κινητό 300-400€, δε ξέρω αν μπορούσα να κρατηθώ. Μάλλον θα με διωχνανε.

Αλλά πήγαινε. Δε χάνεις κάτι.

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

44 λεπτά πριν, Kostas Papadopulos είπε

Με φορολογική  που μόλις έκανα γύρω στα 4κ και με σταθερή εργασία να πάω να δω άμα θα μου εγκρίνουν ένα κινητό στα 300-400ε

Καλύτερα να πας σε ένα φθηνότερο κινητό. Με 100-150 Ευρώ.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, Kostas Papadopulos said:

Με φορολογική  που μόλις έκανα γύρω στα 4κ και με σταθερή εργασία να πάω να δω άμα θα μου εγκρίνουν ένα κινητό στα 300-400ε

Στη θέση σου δεν θα έμπαινα καν στον κόπο να πάω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Kostas Papadopulos είπε

Με φορολογική  που μόλις έκανα γύρω στα 4κ και με σταθερή εργασία να πάω να δω άμα θα μου εγκρίνουν ένα κινητό στα 300-400ε

Το σταθερή εργασία δε λέει τίποτα. Σταθερή εργασία είναι να δουλεύεις part-time delivery σταθερή εργασία είναι να είχες δουλέψει τρεις μήνες μεσα στο 2022 για να έχεις μόνο 4Κ φορολογική

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 μήνες μετά...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παιδιά είναι λίγο άσχετο αυτό που θα ρωτήσω αλλά αν ξέρει κάποιος κ το έχει κάνει ας απαντήσει γιατί το έψαχνε ένα φιλαράκι. Γίνεται στον Κωτσόβολο για μια αγορά ας πούμε 1500€ να πληρώσουμε μετρητά τα 500€ και τα υπόλοιπα 1000€ να τα βάλουμε άτοκες δόσεις με πιστωτική; Με το πλάνο δόσεων νομίζω ότι γίνεται, για τις δόσεις μέσω πιστωτικής δεν ξέρω. 

Επεξ/σία από G10rgos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, G10rgos είπε

Παιδιά είναι λίγο άσχετο αυτό που θα ρωτήσω αλλά αν ξέρει κάποιος κ το έχει κάνει ας απαντήσει γιατί το έψαχνε ένα φιλαράκι. Γίνεται στον Κωτσόβολο για μια αγορά ας πούμε 1500€ να πληρώσουμε μετρητά τα 500€ και τα υπόλοιπα 1000€ να τα βάλουμε άτοκες δόσεις με πιστωτική; Με το πλάνο δόσεων νομίζω ότι γίνεται, για τις δόσεις μέσω πιστωτικής δεν ξέρω. 

Στα καταστημα οτι θες κανεις. Εχω κανει αυτο που περιγραφεις παλαιότερα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
On 29/08/2023 at 14:07, Kostas Papadopulos said:

Με φορολογική  που μόλις έκανα γύρω στα 4κ και με σταθερή εργασία να πάω να δω άμα θα μου εγκρίνουν ένα κινητό στα 300-400ε

Αν εχεις πειραιως web banking (μπορει και αλλου) κανε μια αιτηση για πιστωτικη καρτα να δεις το ποσο που θα εγκρινουν (δεν ειναι αναγκη να την παρεις)

Επεξ/σία από elgol
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 12/1/2024 στις 8:24 ΠΜ, gorge18 είπε

Στα καταστημα οτι θες κανεις. Εχω κανει αυτο που περιγραφεις παλαιότερα. 

Όντως αδερφέ, το έκανε το φιλαράκι και μου είπε όλα κομπλέ, πλήρωσε κάποια μετρητά και τα υπόλοιπα δόσεις με πιστωτική, είχες δίκιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

59 λεπτά πριν, G10rgos είπε

Όντως αδερφέ, το έκανε το φιλαράκι και μου είπε όλα κομπλέ, πλήρωσε κάποια μετρητά και τα υπόλοιπα δόσεις με πιστωτική, είχες δίκιο.

Χρήμα ναναι και ότι και όπως ναναι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...