Προς το περιεχόμενο

κωτσοβολος και δοσεις


Runner25

Προτεινόμενες αναρτήσεις

7 ώρες πριν, fredd0 είπε

ανεργος απο το Μαρτιο και παιρνει iphone με δοσεις. Πιστευω πρεπει να διδαξεις οικονομικο προγραμματισμο

ξέρεις πόσοι δηλώνουν άνεργοι αλλά έχουν εισοδήματα από άλλες πηγές (ή μαύρα);

Το ότι είναι κάποιος άνεργος δε λέει κάτι ή για να το πω καλύτερα δε πρέπει να μας λέει κάτι. και απορώ γιατί χρησιμοποιείται ακόμα αυτή η ιδιότητα πχ σε διάφορες προκηρύξεις ή γενικά για να "λυπηθούμε" κάποιον.

Στην πρόσφατη προκήρυξη για τα κοινωφελή του οαεδ υπήρξαν άτομα με μήνες ανεργίας..... (πάνω από 30). Θεωρείς ότι αυτά τα άτομα δεν έχουν εισόδημα;

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 237
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

8 ώρες πριν, fredd0 είπε

ανεργος απο το Μαρτιο και παιρνει iphone με δοσεις. Πιστευω πρεπει να διδαξεις οικονομικο προγραμματισμο

Όποιος δηλώνει άνεργος στον ΟΑΕΔ δεν σημαίνει απαραίτητα ότι είναι και στην πραγματικότητα άνεργος.

Όπως επίσης το άνεργος δεν σημαίνει απαραίτητα και άπορος.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Καλησπέρα. Έκανε αίτηση ο πατέρας μου για πλάνο δόσεων για ποσό 1139€. Το εκκαθαριστικό του γράφει 6.000€. Αλλά ακόμη ξεχρεώνει την πιστωτική στην Alpha Bank. Έχει ξενοδοχείο ο πατέρας μου. Μας κάλεσαν την επόμενη μέρα να μας ενημερώσουν ότι η Alpha Bank δεν το δέχτηκε και κάνανε μόνοι τους εκ νέου αίτηση στην Εθνική ( με αυτές τις τράπεζες συνεργάζονται).Τι πιστεύετε ρε παιδιά έχει καμία ελπίδα? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 5 μήνες μετά...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπερα με 11 χιλιαρικα φορολογικη και μηδεν χρωστουμενα  λετε να εγκριθει 1700 ευρω δανειο;

Επεξ/σία από GhostDel
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, GhostDel είπε

Καλησπερα με 11 χιλιαρικα φορολογικη και μηδεν χρωστουμενα  λετε να εγκριθει 1700 ευρω δανειο;

Δινει δανεια ο κωτσοβολος;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...
Στις 22/1/2021 στις 12:20 ΠΜ, _Ntinakos_ είπε

Πως μπορω να μάθω από το κινητό μου χωρίς να παω στο κατάστημα ποσο είναι το πλανο μου? 

Kαλησπέρα,πάρε τους τηλέφωνο και πες τους τον κωδικό πελάτη,εγώ έτσι κάνω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με 12.500€ εκκαθαριστικο για 1500€ πραγματα, με προκαταβολη κι ακομα περιμενουμε να μας απαντησουν διοτι κολλανε στην εποχιακη εργασία. Μηδεν χρεη σε τραπεζες, συνεπως καθαροτατο ιστορικο. Οι άνθρωποι ειναι απαραδεκτοι, υποτίθεται οτι ο Κωτσοβολος προτιμάται για τη διευκόλυνση που κάνει με το πλανο δόσεων. Απογοητευση. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, OD84 είπε

Με 12.500€ εκκαθαριστικο για 1500€ πραγματα, με προκαταβολη κι ακομα περιμενουμε να μας απαντησουν διοτι κολλανε στην εποχιακη εργασία. Μηδεν χρεη σε τραπεζες, συνεπως καθαροτατο ιστορικο. Οι άνθρωποι ειναι απαραδεκτοι, υποτίθεται οτι ο Κωτσοβολος προτιμάται για τη διευκόλυνση που κάνει με το πλανο δόσεων. Απογοητευση. 

Βασικά δεν είναι στο χέρι του Κώτσου, η τράπεζα που συνεργάζεται είναι αυτή που θα εγκρίνει ή θα απορρίψει το δάνειο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, OD84 είπε

Με 12.500€ εκκαθαριστικο για 1500€ πραγματα, με προκαταβολη κι ακομα περιμενουμε να μας απαντησουν διοτι κολλανε στην εποχιακη εργασία. Μηδεν χρεη σε τραπεζες, συνεπως καθαροτατο ιστορικο. Οι άνθρωποι ειναι απαραδεκτοι, υποτίθεται οτι ο Κωτσοβολος προτιμάται για τη διευκόλυνση που κάνει με το πλανο δόσεων. Απογοητευση. 

Χωρίς παρεξήγηση αλλά με 12500€ εκκαθαριστικό δε μπορείς να πληρώσεις cash 1500€? Πρέπει να τους παρακαλάς για δάνειο και δόσεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Bitbit είπε

Χωρίς παρεξήγηση αλλά με 12500€ εκκαθαριστικό δε μπορείς να πληρώσεις cash 1500€? Πρέπει να τους παρακαλάς για δάνειο και δόσεις;

Εποχιακα εργάζομαι, αυτη τη στιγμη οχι, προτιμω να μη τα δωσω για να εχω μια ασφαλεια μεχρι να ξεκινησω τη δουλεια μου αλλα ετσι οπως το πανε θα το κανω με μετρητα απο αλλου. Η αγανακτηση μου αφορα τη καθυστερηση, απο 19/03 με ψειριζουν. 

1 ώρα πριν, Joshua21 είπε

Βασικά δεν είναι στο χέρι του Κώτσου, η τράπεζα που συνεργάζεται είναι αυτή που θα εγκρίνει ή θα απορρίψει το δάνειο.

Ναι το καταλαβαινω αλλα νισαφι, εδω και 2 βδομάδες ελέγχουν, ας πουν ναι ή οχι να κανουμε τη δουλειά μας αμφοτεροι. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, OD84 είπε

Με 12.500€ εκκαθαριστικο για 1500€ πραγματα, με προκαταβολη κι ακομα περιμενουμε να μας απαντησουν διοτι κολλανε στην εποχιακη εργασία.

Δεν κάνεις μια αίτηση για πιστωτική με 1500 όριο? θα τα πάρεις και σε άτοκες αν στην εγκρίνουν

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 ώρες πριν, Nabuko είπε

Δεν κάνεις μια αίτηση για πιστωτική με 1500 όριο? θα τα πάρεις και σε άτοκες αν στην εγκρίνουν

Μπα δε μπλεκω και μιας που τα ειπα χτες και ξεθυμανα πηγα και τα αγορασα απο αλλου κατευθείαν γιατι απο το Κωτσοβολο δεν έβλεπα φως. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...