Προς το περιεχόμενο

Τι πουλήσατε και το μετανιώσατε..?


evoracing

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 132
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Moderators

Κατι συλλεκτικα Disney τύπου late 70s αν θυμάμαι καλά, ανάμεσα στα οποία και η πρώτη έκδοση του Η Ιστορία και Δόξα της Δυναστείας των Ντακ. Γιατί αποφασισα πως ειμαι "πολυ μεγαλος για αυτα" . Το εχω μετανιώσει πολλακις. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατι συλλεκτικα Disney τύπου late 70s αν θυμάμαι καλά, ανάμεσα στα οποία και η πρώτη έκδοση του Η Ιστορία και Δόξα της Δυναστείας των Ντακ. Γιατί αποφασισα πως ειμαι "πολυ μεγαλος για αυτα" . Το εχω μετανιώσει πολλακις. :P

Τι μεγάλος μωρέ? :P υπάρχει ηλικία σε αυτά! τα χώνεις σε μια κούτα και τέλος!! ;)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ζio ο μαχαιροβγαλτης ! :)

evo νομιζω περισσοτερο κινηση θα ειχε το νημα αν το ελεγες  ''τι αγορασατε και το μετανιωσατε'' χαμος θα γινοταν !

Υπαρχει παρομοιο θεμα  "καλυτερες και χειροτερες αγορες που εχετε κανει"  !!!

Δεν υπήρχε ένα πρόσφατο θέμα με τις χειρότερες αγορές που έχουμε κάνει;

Ναι ,εντελως !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Τι μεγάλος μωρέ? :P υπάρχει ηλικία σε αυτά! τα χώνεις σε μια κούτα και τέλος!! ;)

 

Γιαπ, γι'αυτο και το μετάνιωσα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα 3 αγαπημενα μου cdj 1000 mk3. Θυμαμαι το 2008 να μαζευω σαν τρελος λεφτα για να τα αποκτησω. Κοστος αγορας τοτε περιπου στα 1900€ το τεμαχιο. Εν τελει τον σεπτεμβριο του 2014 τα πουλησα για να παω σε πιο συγχρονο σετ,αλλα εκατσε ενα ασχημο γεγονος εκεινη την περιοδο και τα λεφτα της πωλησης πηγανε εκει. Δυστηχως το σκυλομετανιωσα. Τουλαχιστον ξερω πως αγοραστηκαν απο μερακλη ανθρωπο και ευχομαι να τα χαιρεται οπως τα χαρηκα κ γω

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ είχα πάρει ένα psp για τον στρατό στο οποίο μάλιστα είχα μάθει την διαδικασία για να του περάσω custom firmware για να παίζω πειρατικά παιχνίδια. Είχα κατεβάζει καμιά εκατοστή παιχνίδια και το είχα λιώσει στον στρατό. Μάλιστα την διαδικασία του φλασαρίσματος την είχα μάθει τόσο καλά που φλάσαρα και τα psp κάποιων φίλων μου στις μονάδες που είχα παρουσιαστεί, για να δίνω και σε αυτούς τα παιχνίδια και να παίζουμε ομαδικά. Στεναχωρήθηκα πάρα πολύ όταν το πούλησα, ήταν ο σύντροφός μου σε όλη την διάρκεια της θητείας μου.

 

Επίσης όταν πήγαινα σχολείο, είχα λιώσει στην δουλειά ένα καλοκαίρι για να πάρω ένα ακριβούτσικο κινητό το οποίο μετά από μερικά χρόνια λόγω παλαιότητας πήρα καινούριο αλλά το κράτησα στο ντουλάπι για συναισθηματικούς λόγους. Βασικά δεν το πούλησα αλλά το δάνεισα στον πατέρα μου και το χάλασε. Αφού έφαγε ένα χέσιμο μεγαλύτερο από αυτό που έτρωγα από αυτόν επειδή ήμουν κακός μαθητής, μετά στεναχωρήθηκα που χάλασε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...