Προς το περιεχόμενο

Γύρος χοιρινός vs γύρος κοτόπουλο


ghostman13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

στην ταινια "αντε γεια" του '91 παιζει κορυφαια ατακα που τερματιζει το θεμα "σουβλακι/καλαμακι"

 

Στο αρνι γιατι λενε σουβλισμα και οχι ...καλαμωμα ? Αθηναιοι  :(

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 379
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παντως για σπασιμο, στην αθηνα ζηταω σουβλακι και το παιζω βορειος και στην σαλονικα το παιζω αθηνεζος, εκτος και αν ειμαι με αλλους αθηνεζους οποτε οταν ζηταν καλαμακι γυρναω εντρομος προς το μερος τους ταχα μου δηθεν δεν τους ξερω, και ρωταω με βδελυγμια: "απο αθηνα εισαι φιλλλαρακι;"

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως για σπασιμο, στην αθηνα ζηταω σουβλακι και το παιζω βορειος και στην σαλονικα το παιζω αθηνεζος, εκτος και αν ειμαι με αλλους αθηνεζους οποτε οταν ζηταν καλαμακι γυρναω εντρομος προς το μερος τους ταχα μου δηθεν δεν τους ξερω, και ρωταω με βδελυγμια: "απο αθηνα εισαι φιλλλαρακι;"

 

χαχαχα εχει πλάκα δεν λεω. Βάσικα μόνο σαν πλάκα πρέπει να το παίρνει κάποιος το όλο θέμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οσα χρονια τρωω απ εξω παντα γυρο χοιρινο σε ψωμακι με πατατες και ουγγαρεζα και το ιδιο και σε πιτα γιατι με ενα δεν γινεται δουλεια. Καποιες φορες ριχνω για χονεψη και ενα σουβλακι σκετο σε πιτα με ουγγαρεζα. Ειναι εθισμος το γαμημενο το τζανγκ φουντ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...