Προς το περιεχόμενο

Απορίες, οδηγοί και προϊόντα με έκπτωση από epithimies, livesmart, myplanet, nestlenoiazomai και pockee


mary

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 891
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Το κινητό cosmote πως το συνδέουμε; Είδα στο site της cosmote αυτο:

"Απλά στείλε κενό SMS στο 19019 (0,50€/SMS) και αμέσως θα αποκτήσεις έναν ψηφιακό κωδικό τον οποίο συμπληρώνεις στην εφαρμογή Pockee. Αυτομάτως θα μπορείς να δεις όλα τα επιπλέον κουπόνια που σου αναλογούν."

Που ακριβως συμπληρωνουμε τον κωδικό; Δεν είδα κάτι στις ρυθμισεις...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το κινητό cosmote πως το συνδέουμε; Είδα στο site της cosmote αυτο:

"Απλά στείλε κενό SMS στο 19019 (0,50€/SMS) και αμέσως θα αποκτήσεις έναν ψηφιακό κωδικό τον οποίο συμπληρώνεις στην εφαρμογή Pockee. Αυτομάτως θα μπορείς να δεις όλα τα επιπλέον κουπόνια που σου αναλογούν."

Που ακριβως συμπληρωνουμε τον κωδικό; Δεν είδα κάτι στις ρυθμισεις...

Αν εχεις δικαρτο κινητο πρεπει η cosmote να ναι στη 1η slot αλλιως δε θα σου εμφανισει επανω αριστερα στο προφιλ το εικονιδιο για να συμπληρωσεις τον κωδικο.

Δες μηπως ειναι αυτο ;)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Μόλις παρατήρησα πως προστέθηκαν στο pockee κουπόνια για ανταλλακτικά gillette, gillete fusion, gillete mach3/turbo και gillette Venus. Νομίζω είναι από τις πολύ σπάνιες φορές που βλέπουμε ανταλλακτικά ξυραφακια σε έκπτωση. (ισχύουν μέχρι τέλος Αυγούστου)

Η μόνη παγίδα είναι πως σε όλα απαιτεί την αγορά 2 συσκευασιων

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενδιαφέρουσα προσφορά, κυρίως, για άντρες αλλά και για γυναίκες.

 

Αποδεικνύεται ότι η ομάδα του Pockee αυξάνει καθημερινά το ενδιαφέρον των καταναλωτών αφενός με νέα καταστήματα και αλυσίδες αφετέρου με νέα και αξιόλογα κουπόνια.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο πευπαλ τα λεφτά γιατί δεν τα βαζει αυτές τις μέρες?

Ειχαν βγαλει ανακοινωση πως λογω της καταστασης δε μπορουν να καταθεσουν τα χρηματα στο paypal αλλά θα μπυν ολα μαζι οταν αλλάξει το σχετικο φεκ.

 

Για σημερα και αυριο το pockee διπλασιαζει την αξια στα εξης προιοντα:

 

Μπισκοτα gran cereale

Νουνου κρεμα γαλακτος light 2x250ml

Ζαχαρουχο νουνού 397γρ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

<p>Όχι. Δυστυχώς! Θα με βόλευε πολυ μιας και θα αγόραζα τα πάντα για να μαζέψω PayPal balance και να ψωνίζω αλλα δεν...</p>

Αποτι φαινεται, καταθετουν κανονικα στο paypal τελικα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά, λέει το pockee για κάποια κουπόνια που τους δίνει διπλάσια αξία, ετσι αντί για 40 λεπτά έκπτωση π.χ. θα έχεις 80, αλλά τα βάζω στο καλάθι και παρόλο που έχουν την ένδειξη 2 από πάνω, δε διπλασιάζει την έκπτωση, θα το κάνει με την αγορά;
Κι επειδή είναι η πρώτη φορά που θα το χρησιμοποιήσω, τον λογαριασμό στον οποίο θα πιστώνονται τα χρήματα πού τον βάζω, δεν είδα κάπου να μου ζητάει.
Τέλος, μια ακόμα ερώτηση, δε συμμετέχουν όλα τα καταστήματα carrefour, γιατί ένα που είναι κοντά μου δε μου το βγάζει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά, λέει το pockee 1) για κάποια κουπόνια που τους δίνει διπλάσια αξία, ετσι αντί για 40 λεπτά έκπτωση π.χ. θα έχεις 80, αλλά τα βάζω στο καλάθι και παρόλο που έχουν την ένδειξη 2 από πάνω, δε διπλασιάζει την έκπτωση, θα το κάνει με την αγορά;

Κι επειδή είναι η πρώτη φορά που θα το χρησιμοποιήσω, 2) τον λογαριασμό στον οποίο θα πιστώνονται τα χρήματα πού τον βάζω, δεν είδα κάπου να μου ζητάει.

Τέλος, μια ακόμα ερώτηση, 3) δε συμμετέχουν όλα τα καταστήματα carrefour, γιατί ένα που είναι κοντά μου δε μου το βγάζει...

1) Για ποια κουπονια λες;  Αυτη τη περιοδο δεν εχει σε καποια κουπονια διπλασιασμο. Βγαζουν ανα περιοδους και ισχυει για μερικες μερες.

2) Πας προφιλ-> στο γραναζι κεντρο αριστερα-> ενημερωση προφιλ και διαλεγεις ή τραπεζα ή paypal.

3) Λογικα συμμετεχουν ολα, αλλά ισως να μη το βρισκει το gps σου. Κανε μια αναζητηση και δες μηπως ειναι πιο κατω στη λιστα σου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...