Προς το περιεχόμενο

Απορίες, οδηγοί και προϊόντα με έκπτωση από epithimies, livesmart, myplanet, nestlenoiazomai και pockee


mary

Προτεινόμενες αναρτήσεις

<p>Εγω που έστειλα σε φίλο να το κατεβάσει από το λινκ για τα 5€ έκανε και Καινουρια εγγραφή τιποτα δεν μου έχει ερθει...μήπως έγινε τιποτα λάθος??</p>

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 891
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

<p>

Εγω που έστειλα σε φίλο να το κατεβάσει από το λινκ για τα 5€ έκανε και Καινουρια εγγραφή τιποτα δεν μου έχει ερθει...μήπως έγινε τιποτα λάθος??<br />

 

</p><p> </p><p>

Και σε μένα το ίδιο. Αναμένουμε.</p>

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι, δε νομιζω να υπαρχει προβλημα. Απλα προσεξε μην αποθηκευθει ο κωδικος σου στον υπολογιστη τους. Επελεξε τα ανά 3αδες ωστε μη γινει καμια πατάτα και δεν εκτυπωθεί κάποιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλή και έξυπνη κίνηση!

Εγώ το έκανα σήμερα και μου ήρθε email ότι κέρδισα 5 ευρώ, αλλά δεν κατατέθηκαν στο paypal μου. Προηγείται το email και θα ακολουθήσει σε κάποιες ώρες/ημέρες το paypal, ή παίζει να πήγε κάτι λάθος?

Μέχρι την Πέμπτη θα έχει πραγματοποιηθεί κανονικά η κατάθεσή σου :)

 

<p>Εγω που έστειλα σε φίλο να το κατεβάσει από το λινκ για τα 5€ έκανε και Καινουρια εγγραφή τιποτα δεν μου έχει ερθει...μήπως έγινε τιποτα λάθος??</p>

Εννοείς ότι δεν έλαβες τα χρήματα ή την ενημέρωση ότι κέρδισες το bonus;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εννοείς ότι δεν έλαβες τα χρήματα ή την ενημέρωση ότι κέρδισες το bonus;

 

τιποτα απο τα δύο... και εγω τοσες μερες μετα καμια ενημέρωση ουτε για το ότι γραφτηκε ο πατερας μου όυτε για το μπονους που θα λαβουμε αν και πότε θα το λάβουμε κ.ο.κ....

 

Εχει καποιο πρόβλημα πιθανώς μιας και άλλοι το έλαβαν και άλλοι όχι...;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τιποτα απο τα δύο... και εγω τοσες μερες μετα καμια ενημέρωση ουτε για το ότι γραφτηκε ο πατερας μου όυτε για το μπονους που θα λαβουμε αν και πότε θα το λάβουμε κ.ο.κ....

 

Εχει καποιο πρόβλημα πιθανώς μιας και άλλοι το έλαβαν και άλλοι όχι...;

 

Μηπως εγραψες λαθος το εμαιλ σου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>

Ο χρήστης paylidis είπε:<br />

τιποτα απο τα δύο... και εγω τοσες μερες μετα καμια ενημέρωση ουτε για το ότι γραφτηκε ο πατερας μου όυτε για το μπονους που θα λαβουμε αν και πότε θα το λάβουμε κ.ο.κ....<br />

 <br />

Εχει καποιο πρόβλημα πιθανώς μιας και άλλοι το έλαβαν και άλλοι όχι...;<br />

 <br />

Μηπως εγραψες λαθος το εμαιλ σου<br />

 

</p><p> </p><p>

Μα ηταν referral link. Δεν εχει κατι λάθος! Στον άνθρωπο που το πρότεινα πήγε μέιλ εγγραφής αλλα γιοκο για το μπόνους</p>

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα ηταν referral link. Δεν εχει κατι λάθος! Στον άνθρωπο που το πρότεινα πήγε μέιλ εγγραφής αλλα γιοκο για το μπόνους

Εγω διαβάζω οτι το μπονους το παίρνεις οταν

"Μόλις πραγματοποιήσουν την πρώτη τους εξαργύρωση, θα κερδίσουν από 5€"

εχει συμβεί αυτο?

 

 

http://www.pockee.com/%CE%B8%CE%AD%CE%BB%CE%B5%CE%B9%CF%82-%CE%BD%CE%B1-%CE%BA%CE%B5%CF%81%CE%B4%CE%AF%CF%83%CE%B5%CE%B9%CF%82-5%CE%B5%CF%85%CF%81%CF%8E/

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>Ισχύει αυτο. Αλλα δεν εχει έρθει καν μέιλ επιβεβαίωσης. Για αυτο ψαχνω μαζί με το φίλο που το ανέφερε πιο πάνω μηπως ειναι πρόβλημα συστήματος</p>

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ξέρει κανεις αν στο  pockee   συμμετέχουν όλα τα carrefour,  ακόμα και τα  francize ;

είμαι στην Σέριφο και δεν μου εμφανίζει το εδώ carrefour express στην εφαρμογη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δοκίμασε κανείς να αγοράσει Μαλακτικό LENOR 28μεζ. από Βερόπουλο (το έχει προσφορά στα 2,19 €) με το κουπόνι από Pockee;

 

Ρωτάω, γιατί όταν πάω να σκανάρω το barcode του μαλακτικού στο Pockee δεν το περνάει (βγάζει μήνυμα ότι δεν αντιστοιχεί στην προσφορά ή κάπως έτσι..).

 

Θα δοκιμάσω και σήμερα και θα επανέλθω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δοκίμασε κανείς να αγοράσει Μαλακτικό LENOR 28μεζ. από Βερόπουλο (το έχει προσφορά στα 2,19 €) με το κουπόνι από Pockee;

 

Ρωτάω, γιατί όταν πάω να σκανάρω το barcode του μαλακτικού στο Pockee δεν το περνάει (βγάζει μήνυμα ότι δεν αντιστοιχεί στην προσφορά ή κάπως έτσι..).

 

Θα δοκιμάσω και σήμερα και θα επανέλθω..

 

 

Προσεχε μην ειναι δωρο μαζι με κατι άλλο και για αυτο δε το δεχεται το barcode.

 

Δοκίμασα και σήμερα και..τα ίδια! Δεν περνάει ο κωδικός στο Pockee. Δεν είδα κάποιο να είναι σε συσκευασία (δώρο με κάτι άλλο) και δοκίμασα και διαφορετικά μπουκάλια (έχει ποικιλία)..

 

Αν πάει κάποιος Βερόπουλο και έχει χρόνο να τσεκάρει (δεν χρειάζεται να το αγοράσει) και να μας πει, καλό θα ήτανε, γιατί η προσφορά ισχύει μέχρι και αύριο Τετάρτη!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δοκίμασε κανείς να αγοράσει Μαλακτικό LENOR 28μεζ. από Βερόπουλο (το έχει προσφορά στα 2,19 €) με το κουπόνι από Pockee;

 

Ρωτάω, γιατί όταν πάω να σκανάρω το barcode του μαλακτικού στο Pockee δεν το περνάει (βγάζει μήνυμα ότι δεν αντιστοιχεί στην προσφορά ή κάπως έτσι..).

 

Θα δοκιμάσω και σήμερα και θα επανέλθω..

 

(Ασχετο: Το ειχε και το Market In πριν 2 εβδομαδες στα €1,97, οποτε με το 1 του pockee πηγαινε στα 0,97)

 

Εγω παρατηρησει και εγω οτι 'κολλαει', ενω ειναι σωστο το προιον και κανω σκαναρισμα, λεει οτι ειναι λαθος. Εχει συμβει πολλες φορες και δεν ξερω γτ γινεται.

Αυτο που κανω και δουλευει μετα ειναι στην εφαρμογη εκει που δειχνει τα κουπονια, να πατησεις πανω στο προιον (στη φωτογραφια του δηλαδη) και να πατησεις το πορτοκαλι εικονιδιο με το τετραγωνακι (που υποδηλωνει το σκαναρισμα), να σκαναρεις το προιον και επειτα να σου εμφανισει τα διαθεσιμα κουπονια του.

Απο εκει κολλαει πιο σπανια, απ'οτι αν το βαλω εξ'αρχης στο καλαθι και το σκαναρω στην πορεια (απο το καλαθι δλδ).

 

Γενικα τα εχει τα θεματακια του, αλλα με τις πολλες προσπαθειες τα παιρνει εν τελει.

Αφου να φανταστεις στο ιδιο προιον (lenor πχ) ενω την πρωτη το δεχτηκε, στο 2ο κουπονι - το ιδιο ακριβως προιον (με το ιδιο barcode) δεν το δεχοταν..Μετα απο μερικες προσπαθειες ομως το δεχτηκε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...