Προς το περιεχόμενο

Απορίες, οδηγοί και προϊόντα με έκπτωση από epithimies, livesmart, myplanet, nestlenoiazomai και pockee


mary

Προτεινόμενες αναρτήσεις

@DuctTapeNinja

 

Κατ' αρχάς, θεωρώ πολύ θετική την παρέμβασή σου στο forum και, ειδικά, στο νήμα αυτό, και πολύ περισσότερο, εάν θεωρηθεί ως επίσημη εκπροσώπηση του Pockee.

 

Με την ευκαιρία, αναζητώ μια εξήγηση στο μικρό πρόβλημα που παρουσιάζεται στο shortcut του Pockee στην οθόνη του κινητού μου.

Πριν από μερικές εβδομάδες εμφανίστηκε ο αριθμός 2 πάνω στο shortcut και μετά από ένα reset της εφαρμογής ο αριθμός άλλαξε σε 4, και παραμένει. Σε τι αντιστοιχούν αυτοί οι αριθμοί;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 891
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Αυτα ειναι τα notification της εφαρμογης. Καποιες ειδοποιησεις-μηνυματα που αν δεν διαβασεις δεν φευγουν.

 

Παντως εμενα με βολευει πολυ να ψωνιζω με το κινητο γιατι με το σκαναρισμα δεν ξεχναω να αγορασω καποια πραγματα που θελω. Σαν λιστα δηλαδη. Τα προσθετω απο το σπιτι και τα σκαναρω στο super

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ για τη διευκρίνιση.

Έχω συνηθίσει να διαβάζω τα μηνύματα στο pc και δεν σκέφτηκα ότι στέλνονται και στο κινητό.

 

Σε ότι αφορά στη λίστα, μου έχουν τύχει περιπτώσεις που το κατάστημα δεν έχει όλα τα προιόντα που θεωρητικά έπρεπε να έχει, οπότε μπερδεύεται λίγο η κατάσταση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@DuctTapeNinja

 

Κατ' αρχάς, θεωρώ πολύ θετική την παρέμβασή σου στο forum και, ειδικά, στο νήμα αυτό, και πολύ περισσότερο, εάν θεωρηθεί ως επίσημη εκπροσώπηση του Pockee.

 

Με την ευκαιρία, αναζητώ μια εξήγηση στο μικρό πρόβλημα που παρουσιάζεται στο shortcut του Pockee στην οθόνη του κινητού μου.

Πριν από μερικές εβδομάδες εμφανίστηκε ο αριθμός 2 πάνω στο shortcut και μετά από ένα reset της εφαρμογής ο αριθμός άλλαξε σε 4, και παραμένει. Σε τι αντιστοιχούν αυτοί οι αριθμοί;

 

Σε ευχαριστώ για το σχόλιο σου και ναι, είναι επίσημη εκπροσώπηση του Pockee στο insomnia :)

 

Όπως πολύ σωστά αναφέρθηκε από τον vdeseris, είναι τα notifications που εμφανίζονται στο ομώνυμο εικονίδιο - προσφορές, νέα κ.λπ.

 

Τέλος και όσον αφορά στη διαθεσιμότητα, όπως αντιλαμβάνεσαι δυστυχώς δεν περνάει από το χέρι μας, ενώ εξαρτάται απόλυτα από το εκάστοτε κατάστημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2η φορα που χρησιμοποιω το pockee!!!!

πανευκολη διαδικασια!

 

επισης, υπαρχει καποια εφαρμογη να μας ενημερωνει για το ποια κουπονια ειναι διαθεσιμα στις ιστοσελιδες?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με βάση το νέο ενημερωτικό που έλαβα από το Pockee, και έχει όλα τα συνεργαζόμενα καταστήματα στην Ελλάδα πάνω σε χάρτη, παρατήρησα ότι δεν περιλαμβάνονται πλέον τα MyMarket, ενώ είχα ψωνίσει με κουπόνια πριν ένα μήνα.

 

Κάνω λάθος ή πράγματι σταμάτησε η συνεργασία;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια ερωτηση για το pockee, τα προϊόντα που ειναι στην λιστα ειναι διαφορετικά για καθε sm του ιδιου ομίλου αλλα σε διαφορετική περιοχή?

 

....και κατι αλλο, σκαναρεις μονο τις πρόσφορες που ειναι στην λιστα ή οτι αγοράζεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για το πρώτο: δε γνωρίζω.

Για το δεύτερο : δε κατάλαβα τι ακριβώς ρωτάς

 

Αγοραζεις 10 προϊόντα απο αυτα 2 ειναι στην λιστα του pockee. σκανάρεις kai ta 10 ή μονο τα δυο, υπαρχει καποιο ωφελος απο τα υπολοιπα ή δωρον αδωρον

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με μια γρήγορη αναζήτηση, τα βρήκα

 

 

Αναφέρομαι στο χάρτη και όχι στην εφαρμογή

http://www.pockee.com/%CE%BA%CE%B1%CF%84%CE%B1%CF%83%CF%84%CE%AE%CE%BC%CE%B1%CF%84%CE%B1/ 

 

Δεν έχει ούτε το σύμβολο του MyMarket ούτε τις θέσεις των καταστημάτων.

 

Εν πάση περιπτώσει, ας δει το θέμα ο εκπρόσωπος του Pockee.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενδεχομένως να ειναι κάποιο bug. Η ουσία είναι πως τα MyMarket δεν εχουν σταματησει τη συνεργασία με το pockee και είναι δυνατή η εξαργύρωση κουπονιών στα καταστήματα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>

Ο χρήστης paylidis είπε:<br />

παντως όταν δε μπορεις για καποιο λόγο να κανεις τσεκ ουτ δεν ειναι και τοσο εξυπηρετικοί... στην αρχή ήταν, πλεον σε γράφουν...<br />

(λειπουν αρκετα σουπερ μαρκετ και δημιουργεί θέμα-και οχι δε γινεται να ψωνίζω φακες και να ειμαι με το κινητο στο χέρι)<br />

Καλησπέρα!<br />

 <br />

Καταρχήν να συστηθώ, είμαι ο Άγγελος και εργάζομαι στο Pockee ως community manager.<br />

 <br />

Διαβάζοντας το σχόλιο σου ειλικρινά στεναχωρήθηκα, μιας και κάνουμε ό,τι καλύτερο μπορούμε προκειμένου να απαντάμε άμεσα, αλλά και να βοηθάμε τους χρήστες μας, όποτε μας ζητηθεί. <br />

 <br />

Τι πρόβλημα αντιμετώπισες ακριβώς;<br />

 <br />

Εννοείται, πως είμαι στη διάθεση οποιουδήποτε θέλει να ρωτήσει κάτι, καθώς και να ακούσω τις παρατηρήσεις σας, μιας και μας βοηθούν να γινόμαστε καλύτεροι, να βελτιώνουμε την εφαρμογή, αλλά και να προσαρμοζόμαστε στις δικές σας ανάγκες.<br />

 

</p><p> </p><p>

Άγγελε καλημέρα</p><p> </p><p>

Σε ευχαριστούμε για την παρέμβαση. Λύθηκε μετα απο αρκετές ημέρες (πολλές περισσότερες σε σχέση με την αρχή). Απλά κάπου υπήρξε μια ασυνεννοησία πιθανώς λογω του οτι μου απάντησαν για το ίδιο θέμα 3-4 διαφορετικά άτομα.</p>

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...