Προς το περιεχόμενο

Απορίες, οδηγοί και προϊόντα με έκπτωση από epithimies, livesmart, myplanet, nestlenoiazomai και pockee


mary

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αναφέρομαι στο χάρτη και όχι στην εφαρμογή

http://www.pockee.com/%CE%BA%CE%B1%CF%84%CE%B1%CF%83%CF%84%CE%AE%CE%BC%CE%B1%CF%84%CE%B1/ 

 

Δεν έχει ούτε το σύμβολο του MyMarket ούτε τις θέσεις των καταστημάτων.

 

Εν πάση περιπτώσει, ας δει το θέμα ο εκπρόσωπος του Pockee.

 

Καλημέρα και καλή εβδομάδα σε όλους.

 

Η συνεργασία με τα My Market ισχύει κανονικά, ενώ μπορείς να βρεις εδώ όλα τα συνεργαζόμενα καταστήματα.

 

 

<p></p><p> </p><p>

Άγγελε καλημέρα</p><p> </p><p>

Σε ευχαριστούμε για την παρέμβαση. Λύθηκε μετα απο αρκετές ημέρες (πολλές περισσότερες σε σχέση με την αρχή). Απλά κάπου υπήρξε μια ασυνεννοησία πιθανώς λογω του οτι μου απάντησαν για το ίδιο θέμα 3-4 διαφορετικά άτομα.</p>

 

 

Κανένα πρόβλημα! Γενικά έχε υπόψη σου ότι λαμβάνουμε αρκετά μηνύματα καθημερινά, οπότε και κάνουμε ό,τι καλύτερο μπορούμε προκειμένου να απαντάμε σε όλα, το πολύ σε μια εργάσιμη ημέρα. Εννοείται πως αν προκύψει οτιδήποτε, μπορείς να μου στείλεις PM, ή όποιος άλλος θελήσει, ακόμη και εδώ, στο forum  ;)

 

 

Μια ερωτηση για το pockee, τα προϊόντα που ειναι στην λιστα ειναι διαφορετικά για καθε sm του ιδιου ομίλου αλλα σε διαφορετική περιοχή?

 

....και κατι αλλο, σκαναρεις μονο τις πρόσφορες που ειναι στην λιστα ή οτι αγοράζεις

 

 

Τα κουπόνια μας είναι ίδια ανεξαρτήτως περιοχής ή αλυσίδας super market. Αυτό που δεν μπορούμε να γνωρίζουμε είναι η διαθεσιμότητα, η οποία εξαρτάται αποκλειστικά από τον εκάστοτε retailer.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 891
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

 

 

Η συνεργασία με τα My Market ισχύει κανονικά, ενώ μπορείς να βρεις εδώ όλα τα συνεργαζόμενα καταστήματα.

 

 

 

 

Μα, γι' αυτό το χάρτη μιλάω.

Επιλέγοντας το My Market/All αλλά και ανά περιοχή (πχ Γλυφάδα, Βάρη κλπ), δεν δείχνει τις θέσεις των αντίστοιχων καταστημάτων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υποθετω πως επειδη ειναι η αλλαγή του μήνα. Κάθε τελη του μηνα τα αλλάζουν και μετα απο μερικες μερες, προσθέτουν νέα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα, γι' αυτό το χάρτη μιλάω.

Επιλέγοντας το My Market/All αλλά και ανά περιοχή (πχ Γλυφάδα, Βάρη κλπ), δεν δείχνει τις θέσεις των αντίστοιχων καταστημάτων.

Θα συμφωνήσω,

Υπάρχουν κάποια Σουπερμαρκετ τα οποία δεν φαίνονται στο χάρτη.

είτε στην ιστοσελίδα, είτε στο App.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ηρθε ενημερωση ακυρωσης τις 2ης καταθεσης που περιμενα. λανθασμενα στοιχεια γραφει... τα εχω σωστα ομως...

 

Αν θέλεις στείλε μου με PM το email σου, προκειμένου να ελέγξω τον λογαριασμό σου ;)

 

 

Μα, γι' αυτό το χάρτη μιλάω.

Επιλέγοντας το My Market/All αλλά και ανά περιοχή (πχ Γλυφάδα, Βάρη κλπ), δεν δείχνει τις θέσεις των αντίστοιχων καταστημάτων.

 

Έχεις δίκιο για την ιστοσελίδα, όσον αφορά στο χάρτη. Εντοπίσαμε το πρόβλημα και θα το διορθώσουμε το συντομότερο. Μέχρι τότε μπορείς να επιλέξεις "LIST VIEW" και να δεις όλα τα καταστήματα, σε μορφή λίστας :)

 

 

Θα συμφωνήσω,

Υπάρχουν κάποια Σουπερμαρκετ τα οποία δεν φαίνονται στο χάρτη.

είτε στην ιστοσελίδα, είτε στο App.

 

 

Στο app αρκεί να πραγματοποιήσει κάποιος χειροκίνητη αναζήτηση μέσω του σχετικού πεδίου και θα εμφανιστούν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@DuctTapeNinja

 

Ευχαριστούμε για την αναγνώριση του προβλήματος και την πρόθεση άμεσης διόρθωσής του.

 

Ενέργειες, όπως η συγκεκριμένη, αναδεικνύουν την, καλώς εννοούμενη, ωφελιμότητα και προσφορά του forum στην αμφίδρομη επικοινωνία δημιουργών εφαρμογών και χρηστών τους.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα! Θα ήθελα να σας αναφέρω ότι από σήμερα ξεκινάμε ένα referral πρόγραμμα, βάσει του οποίου μπορείτε να κερδίσετε εύκολα 5€, συστήνοντας το Pockee σε γνωστούς και φίλους. Το καλό είναι όμως ότι δεν θα κερδίζετε μόνο εσείς 5€, αλλά και εκείνος/εκείνη που τον/την συστήσατε.

 

Περισσότερες πληροφορίες μπορείτε να βρείτε εδώ.

 

Εννοείται πως όποιος θέλει να ρωτήσει οτιδήποτε, είμαι εδώ για να απαντήσω :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα! Θα ήθελα να σας αναφέρω ότι από σήμερα ξεκινάμε ένα referral πρόγραμμα, βάσει του οποίου μπορείτε να κερδίσετε εύκολα 5€, συστήνοντας το Pockee σε γνωστούς και φίλους. Το καλό είναι όμως ότι δεν θα κερδίζετε μόνο εσείς 5€, αλλά και εκείνος/εκείνη που τον/την συστήσατε.

 

Περισσότερες πληροφορίες μπορείτε να βρείτε εδώ.

 

Εννοείται πως όποιος θέλει να ρωτήσει οτιδήποτε, είμαι εδώ για να απαντήσω :)

 

Καλή και έξυπνη κίνηση!

Εγώ το έκανα σήμερα και μου ήρθε email ότι κέρδισα 5 ευρώ, αλλά δεν κατατέθηκαν στο paypal μου. Προηγείται το email και θα ακολουθήσει σε κάποιες ώρες/ημέρες το paypal, ή παίζει να πήγε κάτι λάθος?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...