Προς το περιεχόμενο

Απορίες, οδηγοί και προϊόντα με έκπτωση από epithimies, livesmart, myplanet, nestlenoiazomai και pockee


mary

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1) Για ποια κουπονια λες;  Αυτη τη περιοδο δεν εχει σε καποια κουπονια διπλασιασμο. Βγαζουν ανα περιοδους και ισχυει για μερικες μερες.

2) Πας προφιλ-> στο γραναζι κεντρο αριστερα-> ενημερωση προφιλ και διαλεγεις ή τραπεζα ή paypal.

3) Λογικα συμμετεχουν ολα, αλλά ισως να μη το βρισκει το gps σου. Κανε μια αναζητηση και δες μηπως ειναι πιο κατω στη λιστα σου

Έχει κουπόνια, μου έστειλαν ενημερωτικά, λέει για το διήμερο και ότι ισχύουν μέχρι τις 25, κρουασάν βουτύρου χρυσή ζύμη έκπτωση 1Ε, χυμός Amita ανανάς έκπτωση 80 λεπτά special k bisquit moments έκπτωση 80 λεπτά και γιαούρτια στραγγιστά όλυμπος ροδάκινο ή ρόδι-σμέουρο έκπτωση 50 λεπτά, αν πας στο site δε στο λέει. Επικοινώνησα μαζί τους και μου είπαν ότι στα βγάζει στο checkout.

 

Σε ευχαριστώ για τη βοήθειά σου.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 891
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Παιδιά μια ερώτηση, (αν και θα ακουστεί λίγο απατεωνιά  :-D ) στο livesmart που δεν θέλει ειδικό πρόγραμμα, εάν αποθηκεύσω σε pdf τα κουπόνια "θεωρητικά" μπορώ να τα εκτυπώνω όσες φορές θέλω? Το έχει δοκιμάσει κανείς?

 

(ρωτάω γιατί η Μαίρη έγραψε ότι σε αφήνει να φτιάξεις διπλό λογ. με άλλο email αλλά ίδιο όνομα οπότε νομίζω είναι το ίδιο πράγμα  :devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχω δοκιμάσει αυτό που λες για pdf. Ίσως κάποιος άλλος να ξέρει.

Αλλά όπως κατάλαβες, έχω δοκιμάσει αυτό που έγραψα και μια χαρά εκτυπωνω :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>

Δεν έχω δοκιμάσει αυτό που λες για pdf. Ίσως κάποιος άλλος να ξέρει. 

 Αλλά όπως κατάλαβες, έχω δοκιμάσει αυτό που έγραψα και μια χαρά εκτυπωνω 

</p><p> </p><p>

Αποθηκεύονται κανονικα σε pdf...</p>

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μολις εκανα την πρωτη μου συνλλαγη με το pockee.

τι ειναι προτιμοτερο? μεταφορα χρηματων σε τραπεζικο λογαριασμο η paypal? υπαρχουν καποια fees?

 

επισης ειτε το ενα ειτε το αλλο, πρεπει να ανηκουν στα ιδια στοιχεια με του pockee?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μολις εκανα την πρωτη μου συνλλαγη με το pockee.

1.τι ειναι προτιμοτερο? μεταφορα χρηματων σε τραπεζικο λογαριασμο η paypal? υπαρχουν καποια fees?

 

επισης ειτε το ενα ειτε το αλλο,2 πρεπει να ανηκουν στα ιδια στοιχεια με του pockee?

1. Αυτο θα το κρίνεις εσύ. Μερικοί προτιμούν να τα βάζει το pockee στο PayPal για να έχουν balance και να κάνουν άλλες αγορές. Άλλοι θέλουν να μπαίνουν στον τραπεζικό λογαριασμό. Fees όχι δεν υπάρχουν, σε κανένα από τα 2

2. Ναι, τα ίδια στοιχεία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τελεια. μολις συμπληρωσα το προφιλ(ονομα, επιθετο, ημερομηνια γεννησης και τραπεζικο λογαριασμο). θελει κατι αλλο?

 

 

επισης οταν γινει καταθεση, θα ενημερωθω με mail?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν εχεις δικαρτο κινητο πρεπει η cosmote να ναι στη 1η slot αλλιως δε θα σου εμφανισει επανω αριστερα στο προφιλ το εικονιδιο για να συμπληρωσεις τον κωδικο.

Δες μηπως ειναι αυτο ;)

Δηλαδή μόνο από κινητό γίνετε?

Δεν έχω Σμαρτφον αλλά χρησιμοποιώ την εφαρμογή από Τάμπλετ! (όχι 3G/4G)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδή μόνο από κινητό γίνετε?

Δεν έχω Σμαρτφον αλλά χρησιμοποιώ την εφαρμογή από Τάμπλετ! (όχι 3G/4G)

Δυστυχώς δε το γνωρίζω αυτό. Εικαζω πως δε θα μπορείς να δεις τα κουπόνια από το 2for1 της κοσμοτε
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρεπει να βρεις καποιον με smartphone και καρτα της cosmote, και τοτε εαν στειλεις για κωδικο η εφαρμογη θα σε αφησει να τον ενεργοποιησεις στον λογαριασμο σου. Μετα κανε αποσυνδεση και συνδεσου στο ταμπλετ σου και θα βλεπεις τα εξτρα κουπονια κανονικα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παντως όταν δε μπορεις για καποιο λόγο να κανεις τσεκ ουτ δεν ειναι και τοσο εξυπηρετικοί... στην αρχή ήταν, πλεον σε γράφουν...

(λειπουν αρκετα σουπερ μαρκετ και δημιουργεί θέμα-και οχι δε γινεται να ψωνίζω φακες και να ειμαι με το κινητο στο χέρι)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παντως όταν δε μπορεις για καποιο λόγο να κανεις τσεκ ουτ δεν ειναι και τοσο εξυπηρετικοί... στην αρχή ήταν, πλεον σε γράφουν...

(λειπουν αρκετα σουπερ μαρκετ και δημιουργεί θέμα-και οχι δε γινεται να ψωνίζω φακες και να ειμαι με το κινητο στο χέρι)

Βασικά δε χρειάζεται να κρατάς το κινητό στο χέρι, μιας και το check-out γίνεται -και- στο σπίτι. Όσο για την εξυπηρέτηση, προσωπικά όσες φορές χρειάστηκε απάντησαν κατευθείαν, ενώ είναι είναι ιδιαίτερα ευγενικοί. Επικοινώνησες τηλεφωνικά μαζί τους; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παντως όταν δε μπορεις για καποιο λόγο να κανεις τσεκ ουτ δεν ειναι και τοσο εξυπηρετικοί... στην αρχή ήταν, πλεον σε γράφουν...

(λειπουν αρκετα σουπερ μαρκετ και δημιουργεί θέμα-και οχι δε γινεται να ψωνίζω φακες και να ειμαι με το κινητο στο χέρι)

Καλησπέρα!

 

Καταρχήν να συστηθώ, είμαι ο Άγγελος και εργάζομαι στο Pockee ως community manager.

 

Διαβάζοντας το σχόλιο σου ειλικρινά στεναχωρήθηκα, μιας και κάνουμε ό,τι καλύτερο μπορούμε προκειμένου να απαντάμε άμεσα, αλλά και να βοηθάμε τους χρήστες μας, όποτε μας ζητηθεί. 

 

Τι πρόβλημα αντιμετώπισες ακριβώς;

 

Εννοείται, πως είμαι στη διάθεση οποιουδήποτε θέλει να ρωτήσει κάτι, καθώς και να ακούσω τις παρατηρήσεις σας, μιας και μας βοηθούν να γινόμαστε καλύτεροι, να βελτιώνουμε την εφαρμογή, αλλά και να προσαρμοζόμαστε στις δικές σας ανάγκες.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...