Προς το περιεχόμενο

Horizon: Zero Dawn [PS4]


Alastor192

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το τερματισα και εγω χτες .Πολυ δυνατη η τελικη μαχη .

Χορταστικη εμπειρια γενικοτερα το παιχνιδι και δεν αναφερομαι στην διαρκεια .Εχω αφησει τα hunting grounds  δεν εχω χρονο ουτε την υπομονη  να ασχοληθω .

Οverall εξαιρετικη επιλογη η  αγορα day one  που εκανα και μπραβο μου χααχχα.

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Όσοι δεν έχετε τι να κάνετε δοκιμάστε speed challenge, πόσο γρήγορα μπορείτε να σκοτώσετε κάποια robots.

 

Από την άλλη βέβαια δεν είναι και πολύ διασκεδαστικό να πέφτουν τόσο γρήγορα. :P

 

 

 

[video=youtube]https://www.youtube.com/watch?v=HqNcnqLIpto

 

 

[video=youtube]https://www.youtube.com/watch?v=bVH6dmYYSnU

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξεκινησα το παιχνιδι αυτες τις ημερες και εχω παθει πλακα με τον τεχνικο τομεα του παιχνιδιου.Το παιχνιδι μοιαζει πολυ με μια μιξη witcher zelda και tomb raider.Το εχω βαλει κατευθειαν στο  hard  επιπεδο και μεχρι στιγμης δεν με εχει δυσκολεψει παρα πολυ(ειμαι στην αρχη ακομα ομως)Θα το παω στανταρ για πλατινα(ελπιζω να βγαινει ευκολα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα speed challence ειναι απο τα special items και τα ενεργοποιεις απο το inventory,εκει που λεει special items?

 

Όχι, απλά έχουν βάλει very rare (τα μωβ) modifications στα τόξα και γι'αυτό κάνουν τόσο damage στα video που έβαλα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχουν βάλει pre-order για το DLC για όποιον τον ενδιαφέρει να το πληρώσει από τώρα.

https://store.playstation.com/#!/en-gr/games/addons/horizon-zero-dawn-the-frozen-wilds/cid=EP9000-CUSA01021_00-HZDDLC0PREORDPSN

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξεκινησα το παιχνιδι αυτες τις ημερες και εχω παθει πλακα με τον τεχνικο τομεα του παιχνιδιου.Το παιχνιδι μοιαζει πολυ με μια μιξη witcher zelda και tomb raider.Το εχω βαλει κατευθειαν στο  hard  επιπεδο και μεχρι στιγμης δεν με εχει δυσκολεψει παρα πολυ(ειμαι στην αρχη ακομα ομως)Θα το παω στανταρ για πλατινα(ελπιζω να βγαινει ευκολα)

 

Aν δεν σε δυσκολεύει, δοκίμασε και το Very Hard για πιό απολαυστικές μάχες.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι, απλά έχουν βάλει very rare (τα μωβ) modifications στα τόξα και γι'αυτό κάνουν τόσο damage στα video που έβαλα.

 

Καλα κι εγω τα χω φορτωσει με very rare mods ολα, αλλα 500αρια 600αρια dmg δν εχω δει πουθενα.. wtf..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

https://www.reddit.com/r/horizon/comments/6fu45l/what_to_do_after_100_completion_speed_kill_fan/

 

 

 

Στα rockbreaker:

 

 

Weapon mods:

 

1 Shadow Sharpshot: 3x50dmg+33 handling

 

1 Shadow Sharpshot: 3x50dmg+33 handling

 

1 Lodge Warbow: 2x50 freeze + 1x66 handling

 

1 Shadow Warbow: 2x50 freeze + 1x64 handling

 

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες τωρα το ξεκίνησα. Ποια πράγματα να αναβαθμιζω αρχικα;

 

Παίξε όπως σου αρέσει και μήν ψάχνεσαι με οδηγούς. Θα βρίσκεις περισσότερα mods από όσα θα χρειάζεσαι ούτως ή άλλως.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εβαλα το Horizon στο PS4 Pro και δεν το έκανε install όπως τα άλλα cd σε μερικά δευτερόλεπτα.Αρχισε να κάνει copy 17 Gb το game το οποίο γράφει οτι είναι version 1 ενώ το update είναι το 1.20 η 22.

 

Δεν έκανα install το update γιατί μάλλον πρέπει να κάνει install τα 17 Gb μαζί με το 1.0 version.Ετσι γίνεται στο συγκεκριμένο;

 

Τι διαφορές έχει στο απλό PS4;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το συγκεκριμένο θέλει στην αρχή κάνα 20λεπτο περίπου να αντιγράψει τα αρχεία πριν σε αφήσει να παίξεις

 

Τα υπόλοιπα παιχνίδια πρέπει να κάνουν το υπόλοιπο install και καθώς παίζεις..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...