Προς το περιεχόμενο

Horizon: Zero Dawn [PS4]


Alastor192

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πριν λιγο επεσε η τιμη στα 32 ευρω, προσωπικα περιμενω το f1 γιαυτο θα το αφησω για πιο μετα

32 παντως ειναι πολυ καλη τιμη για καποιον που του αρεσει το ειδος αξιζει το καθε ευρω .

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μπηκε στα 36 ευρω αλλα και παλι οποιου του αρεσει το ειδος(και οχι μονο)θα το ειχε παρει η day one στα 51 απο Κωτσο η οταν το ριξαν πριβ λιγο καιρο στα 39 οι αλυσιδες. Μιλαμε για υποψηφιο παιχνιδι της χρονιας και εκτος αν γινει καμια εκπληξη καλυτερο ps4 παιχνιδι του 2017.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπηκε στα 36 ευρω αλλα και παλι οποιου του αρεσει το ειδος(και οχι μονο)θα το ειχε παρει η day one στα 51 απο Κωτσο η οταν το ριξαν πριβ λιγο καιρο στα 39 οι αλυσιδες. Μιλαμε για υποψηφιο παιχνιδι της χρονιας και εκτος αν γινει καμια εκπληξη καλυτερο ps4 παιχνιδι του 2017.

Έχει Zelda στην αντίπερα όχθη οπότε αυτό που λες δεν υφίσταται για κανένα λόγο.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει Zelda στην αντίπερα όχθη οπότε αυτό που λες δεν υφίσταται για κανένα λόγο.

ναι τι δεν υφισταται απο αυτα που εγραψα?

Οτι το horizon ειναι υποψηφιο παιχνιδι της χρονιας η οτι ειναι το καλυτερο ps4 παιχνιδι(μαζι με persona)ως τωρα για το ps4 το 2017?Το για κανενα λογο το αφηνω ασχολιαστο...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Game of the year σαφώς και είναι παράλογο οταν έχει βγει το Zelda την ίδια χρονιά.Υπάρχει έστω και ένας που πιστεύει ότι είναι καλύτερο από το Breath of the wild;Κοροϊδευόμαστε τώρα;Αν δεν είχε βγει το άλλο το έπος θα το πρότεινα και εγώ αυτό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Game of the year σαφώς και είναι παράλογο οταν έχει βγει το Zelda την ίδια χρονιά.Υπάρχει έστω και ένας που πιστεύει ότι είναι καλύτερο από το Breath of the wild;Κοροϊδευόμαστε τώρα;Αν δεν είχε βγει το άλλο το έπος θα το πρότεινα και εγώ αυτό.

δε διαφωνώ ότι μπορεί να είναι, αλλά πόσοι τελοσπάντων το έχουν παίξει και αυτό ώστε να έχουν άποψη και για ποιο λόγο κάποιος να το δεχτεί ως θέσφατο;

 

εγώ μην έχοντας switch αλλά έχοντας ps4 έχω δει το ένα, δεν αμφιβάλλω ότι το άλλο μπορεί να είναι καλύτερο, αλλά με την έως τώρα εμπειρία μου το καλύτερο που έχω παίξει είναι αυτό (ας πούμε, θεωρητική κουβέντα πάντα) 

οπότε γιατί να πω ότι το zelda είναι καλύτερο; ώστε να είμαι πρόβατο και να ακολουθώ τη κοινή γνώμη;

 

όταν και αν το παίξω θα μπορώ να εκφέρω άποψη, αλλά το να εκφέρω χωρίς να έχω παίξει κάτι (πράγμα που υποψιάζομαι ότι γίνεται αβέρτα με το zelda) ε όχι δεν θα το κάνω 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρόβατο είναι κάποιος οταν έχει παίξει μόνο το ένα και το αποκαλεί καλύτερο από άλλα που δεν έχει παίξει.Εγώ δεν είπα ότι δεν είναι καλό.Τα έχω λιώσει και τα δύο.Εγώ λέω ότι είναι πολύ καλό αλλά το Zelda είναι απλησιαστο.Game of the year δε μπορεί να είναι για κανένα λόγο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για GOTY κάθε χρόνο υπάρχουν κάποια υποψήφια παιχνίδια. Το Horizon θα είναι ένα από αυτά. Τι δεν καταλαβαίνεις και εξαπτεσαι?

 

Είναι πασιφανές ότι ο Fulgore το έγραψε για να δείξει την ποιότητα του τίτλου σε σχέση με την μειωμένη τιμή του. Σαν να λες ότι η τάδε ταινία αξίζει, είναι υποψήφια για Oscar.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Game of the year σαφώς και είναι παράλογο οταν έχει βγει το Zelda την ίδια χρονιά.Υπάρχει έστω και ένας που πιστεύει ότι είναι καλύτερο από το Breath of the wild;Κοροϊδευόμαστε τώρα;Αν δεν είχε βγει το άλλο το έπος θα το πρότεινα και εγώ αυτό.

1)το θεμα αυτο ειναι του horizon και οχι του zelda η υποψηφια παιχνιδια του 2017

2)Δεν εχεις μαθει τι παει να πει υποψηφιο παιχνιδι της χρονιας

3)Οπως πολυ σωστα αναφερθηκε καποιος μπορει να εχει παιξει μονο το 1 παιχνιδι(για αλλους πχ παιχνιδι της χρονιας ειναι το persona και για αλλους το nier

4)Με το να προσπαθουμε να επιβαλουμε την γνωμη μας σε παιχνιδια της χρονιας δεν κερδιζουμε τπτ.

 

Για το zelda παντως δεν εχω διαβασει καπου κακα λογια,το εχει ευχαριστηθει πολυ ο κοσμος,εχει πουλησει και πολυ καλα το αν θα βγει goty ειναι το προβλημα?

Επεξ/σία από Fulgore
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με το να προσπαθουμε να επιβαλουμε την γνωμη μας σε παιχνιδια της χρονιας δεν κερδιζουμε τπτ.

Αυτο.

 

Μάλλον εσύ εξαπτεσαι.Απλά τόνισα ότι το παιχνίδι σε καμία περίπτωση δε μπορεί να βγει ως game of the year.Συζήτηση γίνεται.

 

Συζητηση δεν κανεις επιβαλοντας την γνωμη σου με τετοιον τροπο.Πες την γνωμη σου, εαν θελουμε ειτε την δεχομαστε ειτε οχι.Σεβασου την γνωμη του αλλου ειτε αυτος συμφωνει με τον τροπο σκεψης σου ειτε οχι και απλα move on.

 

Και πες οτι ολοι συμφωνουμε μαζι σου..τι; Αυτο θα σε κανει να χαιρεσαι το παιχνιδι παρανω? 

 

Ξεκολλατε μερικοι και κοιταχτε να χαιρεστε να παιχνιδια που παιζετε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...