Προς το περιεχόμενο

Capital controls, paypal, ebay, αγορές εξωτερικού


mentoras99

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 14,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Απορία, στη μέθοδο αυτή που χρησιμοποιείτε οι κάρτες σας έχουν χρεωθεί κανονικά;

Μονο στο διαθεσιμο υπολοιπο μεχρι στιγμης, στο λογιστικο δεν εχει φανει ακομη....δεν εχει περαστει κανονικα δηλαδη σαν ημερομηνια κινησης,περιγραφη κτλ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εστειλα request σε paypall λογαριασμό συνδεδεμένο με Πειραιώς μισθοδοσίας οπως και ο δικος μου. Εστειλα κανονικα παρελαβα κανονικά. Εκανα και αγορά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κύριοι, έχω κάνει ένα θέμα που δείχνει λίγο πιο αναλυτικά τον τρόπο του re4male στο ίδιο Section.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσπάθησα σήμερα με alpha master card για μεταφορά 5€ και μου έριξε άκυρο. μετά προσπάθησα με χρεωστική μισθοδοσίας Πειραιώς η οποία είναι συνδεδεμένη με το paypal μου για το ίδιο request 5€ και προχώρησε κανονικά. μετά προσπάθησα πάλι σε άλλο request για 210€ και δεν προχωράει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μονο στο διαθεσιμο υπολοιπο μεχρι στιγμης, στο λογιστικο δεν εχει φανει ακομη....δεν εχει περαστει κανονικα δηλαδη σαν ημερομηνια κινησης,περιγραφη κτλ.

 

Θαχει φαει κολλημα το συστημα με την "τρυπα" (αν τελικα προκειται για τετοια...) :-D

Θα θελα να δω τα μουτρα τους οταν το ανακαλυψουν  :ph34r:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θαχει φαει κολλημα το συστημα με την "τρυπα" (αν τελικα προκειται για τετοια...) :-D

Θα θελα να δω τα μουτρα τους οταν το ανακαλυψουν  :ph34r:

Δεν θα νοιαστούν καν. Όταν έβλεπαν τα δις να φεύγουν δεν έκαναν κιχ. Τώρα για τα δικά μας 100-200€ θα κάνουν;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδες σε αλλες τραπεζες εκτος eurobank που κανατε το συστημα με το request και πετυχε φαινεται κανονικα η συναλλαγη σαν ημερομηνια κινησης,περιγραφη κτλ. ή οχι? Γιατι απο την μια μου καθεται λογικο να μην φαινεται (παρα μονο στο διαθεσιμο υπολοιπο) εξαιτιας των cc. Για  αυτο ισως εξηγειται και η μη επιστροφη (ακομα) των ποσων για τις αποτυχημενες προσπαθειες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσπάθησα σήμερα με alpha master card για μεταφορά 5€ και μου έριξε άκυρο. μετά προσπάθησα με χρεωστική μισθοδοσίας Πειραιώς η οποία είναι συνδεδεμένη με το paypal μου για το ίδιο request 5€ και προχώρησε κανονικά. μετά προσπάθησα πάλι σε άλλο request για 210€ και δεν προχωράει...

 

 

Δεύτερη προσπάθεια για μεταφορά από Πειραιώς χρεωστική/μισθοδοσίας και είχαμε επιτυχής συναλλαγή 210ευρω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά εμένα μου δούλεψε μια χαρά με την μέθοδο του re4male!! (Δαιμόνιο μυαλό!!!)

 

Έχω ΠΕΙΡΑΙΩΣ χρεωστική (η κάρτα της μισθοδοσίας μου).

 

Όταν πάτησα στο κουμπί PAY στο εμαιλ που έστειλα στον άλλον λογαριασμό μου με πήγε στην σελίδα του PAYPAL για να πληρώσω... εκεί όμως δεν έκανα login στον λογαριασμό μου (obviously :P) αλλά πάτησα τα μικρά γράμματα από κάτω από το login box που λέγανε να πληρώσω κατευθείαν με την πιστωτική μου!

 

Ελπίζω αυτή η λεπτομέρεια να βοηθήσει κάποιους.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...