Προς το περιεχόμενο

Capital controls, paypal, ebay, αγορές εξωτερικού


mentoras99

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα....

 

Αν θελησω να αγωρασω κάτι από εξωτερικό κάτω από 200 ευρώ μπορώ να χρησιμοποιήσω παυπαλ και αν ναι θα μπορέσω να έχω κάποια ασφάλεια αν χαθεί το δέμα η για οτιδήποτε

 

Από ότι διάβασα υπάρχει τρόπος αγοράς αλλά τι ασφάλεια έχω ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 14,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλησπερα,θελω να βαλω λεφτα σε ενα παιχνιδι στην αμερικη και θελω να μου προτεινετε prepaid master cards που να ειναι ευχρηστες χωρις τραπεζα κ απλα να τις φορτιζω με μηχανημα.Μου προτεινανε την moneysafe απο ενα ιντερνετ καφε στην πολη μου κ κανανε παραγελειες αλλα δεν τους φερανε τις καρτες κ δεν ξερουν ποτε κ αν θα τις φερουν.Δεν βρησκω ακρη στο internet και δεν κερω κα ποιες ειναι κλειστες κτλπα.Οποιος ξερει παρακαλω ας απαντησει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χτες εφτιαξα νεο PayPal χωρίς να συνδέσω κάρτα και έστειλα απο τον παλιό paypal λεφτά στον καινούριο σαν family and friends. Έβαλα 170 μου κράτησε 6. Ο καινούριος λογαριασμός έχει τα ίδια αληθινά στοιχεία με τον παλιό μιας και δικαιούμαστε όλοι να έχουμε δύο διαφορετικούς λογαριασμούς αρκεί ο ένας να είναι premier και ο άλλος personal ή οτιδήποτε αρκεί να είναι διαφορετικοί τύποι λογαριασμών. Η μεταφορά έγινε με mastercard eurobank αμέσως χωρίς καθυστέρηση

Πως επιλέγεις ποιος θα είναι personal;

 

Εγώ παράδειγμα είναι premier και έχω συνδέσει μια προπληρωμένη,αν έχω δικαίωμα όπως λες να φτιάξω και άλλον με τα ίδια στοιχεία,θα είναι personal;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πως επιλέγεις ποιος θα είναι personal;

 

Εγώ παράδειγμα είναι premier και έχω συνδέσει μια προπληρωμένη,αν έχω δικαίωμα όπως λες να φτιάξω και άλλον με τα ίδια στοιχεία,θα είναι personal;

Ο δεύτερος που έφτιαξα είναι personal χωρίς να κάνω τίποτα. Δεν συνδεσα κάρτα όποτε δεν έχω κάνει ούτε verify.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο δεύτερος που έφτιαξα είναι personal χωρίς να κάνω τίποτα. Δεν συνδεσα κάρτα όποτε δεν έχω κάνει ούτε verify.

Άρα λογικά και εμένα personal θα γίνει;

Ποιες οι διαφορές personal με premier;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η λύση είναι moneysafecard.Υπάρχει σε πολλά σημεία ετοιμοπαράδοτη και κάνεις την δουλειά σου όμορφα και ωραία.Δουλεύει σε όλα τα κινεζομάγαζα στο paypal , amazon κλπ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η λύση είναι moneysafecard.Υπάρχει σε πολλά σημεία ετοιμοπαράδοτη και κάνεις την δουλειά σου όμορφα και ωραία.Δουλεύει σε όλα τα κινεζομάγαζα στο paypal , amazon κλπ

Και πως γεμιζει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έκανα μια δοκιμη σήμερα στο humble store και δούλεψε απευθείςαπό κάρτα

Είναι προ παραγγελία(FFV steam) αλλά λεει purchase is complete οπότε λογικά πέρασε.....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...