Προς το περιεχόμενο

Capital controls, paypal, ebay, αγορές εξωτερικού


mentoras99

Προτεινόμενες αναρτήσεις

αγορα κινητου απο amazon θα την δεχτει η θα εχω προβλημα;; 

συνηθως περνανε οι αγορες απο αμαζον κατα 80% αν οχι προσπαθησε αλλη μερα κ ωρα. Θα φανει αν περασει απο το αν σε χρεωσε simple as that

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 14,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μια γρήγορη ερώτηση σχετικά με το Paypal balance και αγορές από το ebay μιας και δεν μπορώ να βρω το επίσημο post με τον οδηγό. Βλέπω υπάρχει μια μικρή χρέωση όταν στέλνεις χρήματα από ένα λογαριασμό απευθείας από χρεωστική σε έναν άλλον για να πουν στο Paypal Balance. Υπάρχει κάποιος τρόπος για να παρακάμψουμε αυτήν την χρέωση;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εάν εννοείς την προμήθεια 3,4%+0,35€ του paypal, όχι δεν μπορείς να τα γλυτώσεις εκτός και αν βρεις κάποιον να σου στείλει από το balance του, που είναι δωρεάν.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποια σαητ επιτρεπουν αγορες με πληρωμη κατευθειαν απο την πιστεωτικη/χρεωστικη σου?

 

Τσεκαρισμενα απο μενα το Banggood μπορεις κανονικα στο Gearbest οχι

 

 

coolcool, everbuying, geekbying, merimobiles κτλ τι παιζει ξερουμε??

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποια σαητ επιτρεπουν αγορες με πληρωμη κατευθειαν απο την πιστεωτικη/χρεωστικη σου?

 

Τσεκαρισμενα απο μενα το Banggood μπορεις κανονικα στο Gearbest οχι

 

 

coolcool, everbuying, geekbying, merimobiles κτλ τι παιζει ξερουμε??

Το banggood k to vickmall λογικα περνανε το 1ο (banggood) περναει παντα ελληνικες καρτες ή σχεδον παντα. Το geekbuying ειναι αναλογα τα κεφια του......δοκιμασε και στο honorbuy

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ίσως να νιώθεις και τυχερός διότι θα μπορούσε ο πωλητής να ισχυριστεί ότι η οθόνη είναι μια χαρά, αλλά εσύ δεν την τοποθέτησες σωστά...

Τι εννοεις φιλε turbat0s?? Πως θα επρεπε να το ειχα τοποθετησει;; Βασικα μπορω να κανω κατι εγω τωρα για να ειμαι πιο καλυμμενος;; Μιλαω για την περιπτωση που δεν ερθει ή ερθει προιον και ειναι στα ιδια χαλια. Ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι εννοεις φιλε turbat0s?? Πως θα επρεπε να το ειχα τοποθετησει;; Βασικα μπορω να κανω κατι εγω τωρα για να ειμαι πιο καλυμμενος;; Μιλαω για την περιπτωση που δεν ερθει ή ερθει προιον και ειναι στα ιδια χαλια. Ευχαριστω

Νομίζω σωστά κινήθηκες δεν έχεις να κάνεις κάτι περισσότερο.

Απλά ανέφερα ένα ενδεχόμενο για να το έχεις κατά νού.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω σωστά κινήθηκες δεν έχεις να κάνεις κάτι περισσότερο.

Απλά ανέφερα ένα ενδεχόμενο για να το έχεις κατά νού.

Αν μου ερθει στα ιδια χαλια ή και να μην ερθει καθολου και αφου θα εχουν περασει οι 60 μερες που δεν θα μπορω να ανοιξω θεμα στο ebay, τι κανω;; Καθομαι και κλαιω τα λεφτα μου και τον χρονο;;Εκει υπαρχει καποια λυση;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το banggood k to vickmall λογικα περνανε το 1ο (banggood) περναει παντα ελληνικες καρτες ή σχεδον παντα. Το geekbuying ειναι αναλογα τα κεφια του......δοκιμασε και στο honorbuy

 

Από το vickmall εμένα με πήρε παραγγελία και μέσω paypal απευθείας με χρωστική (δηλαδή χωρίς Paypal Balance).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν μου ερθει στα ιδια χαλια ή και να μην ερθει καθολου και αφου θα εχουν περασει οι 60 μερες που δεν θα μπορω να ανοιξω θεμα στο ebay, τι κανω;; Καθομαι και κλαιω τα λεφτα μου και τον χρονο;;Εκει υπαρχει καποια λυση;;

Νομίζω πρέπει άμεσα να ανοίξεις θέμα στο paypal ώστε να απαντήσει ο πωλητής και να δεσμευθεί ότι θα στείλει νέα οθόνη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από το vickmall εμένα με πήρε παραγγελία και μέσω paypal απευθείας με χρωστική (δηλαδή χωρίς Paypal Balance).

και μενα το vickmall μου πηρε την αγορα με τον ιδιο τροπο.

Νομίζω πρέπει άμεσα να ανοίξεις θέμα στο paypal ώστε να απαντήσει ο πωλητής και να δεσμευθεί ότι θα στείλει νέα οθόνη.

Μπορειται να μου εξηγησαι λιγο πως γινεται αυτο;; γινεται με Link.png Site:

τον τροπο;; Να στειλω ενα μυνημα στο πωλητη οτι το κανω αυτο για να ειμαι καλυμμενος και οτι δεν εχω αφησει καθολου feedback?? Τα χω λιγο μπερδεμενα στο μυαλο μου.
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...