Προς το περιεχόμενο

Capital controls, paypal, ebay, αγορές εξωτερικού


mentoras99

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

έχω αναρτήσει και σε προηγούμενα post φίλε αναφορές που χουν κάνει διάφορα μελη του φορουμ

ας μπουν κι άλλοι στο κοπο να διαβάζουν και να ακούνε ΝΕΕΣ πληροφορίες και να μην ειναι κολλημενοι!

 

 

σύμφωνα με τα έως τώρα αναφερθέντα

 

δεκτές οι αγορές από google

aliexpress

banggood

amazon uk

και confirm card στο paypal (1.5€ που τα επιστρέφει) με κάρτες ΠΕΙΡΑΙΩΣ μόνο εως τώρα

αν κάποιος άλλος έχει κάτι υπόψη παραπάνω υπόψη του ας μας συμπληρώσει...

 

Ναι δεν διαφωνώ ότι κάποιοι μπόρεσαν να κάνουν αγορές.

Απλά δεν κατάφερα να ολοκληρώσω καμία συναλλαγή με καμία τράπεζα.Αυτό μου φαίνεται περίεργο.

Δηλαδή random ανοίγουν τη στρόφιγγα και όποιος προλάβει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 14,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

προπληρωμενη mastercard πειραιως με bangood δουλεψε πριν λιγο κανονικα

 

επειδη ειναι αργια θα το επιβεβαιωσω Δευτερα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

μολις εκανα και εγω αγορα απο bangood με καρτα προπληρωμενη της eurobank visa  :-D , οπως λεει και ο φιλος απο πανω την Δευτερα θα ξερουμε σιγουρα, αλλα μαλλον 99% δε θα εχουμε θεμα

Επεξ/σία από arma1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαλησπέρα! Διάβασα όσο έχετε γράψει και θέλω να ρωτησω αν τα καταλαβα σωστά: απο banggood μπορουμε να κανουμε αγορα με οποιαδηποτε καρτα ή μονο με πειραιως;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαλησπέρα! Διάβασα όσο έχετε γράψει και θέλω να ρωτησω αν τα καταλαβα σωστά: απο banggood μπορουμε να κανουμε αγορα με οποιαδηποτε καρτα ή μονο με πειραιως;

ακριβως απο πανω σου γραφω οτι εκανα με eurobank δε το προσεξες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ακριβως απο πανω σου γραφω οτι εκανα με eurobank δε το προσεξες?

μαλλον οταν εγραφα το σχολιο δεν ειχε εμφανιστει το δικο σου αλλιως δε θα εκανα τετοια ερωτηση! περιμενω τη δευτερα λοιπον για νεοτερα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά με την αλλαγή του μήνα πρέπει να πληρώσω τους server που φιλοξενεί η ιστοσελίδα μου. Η λύση που θα με έσωζε θα ήταν το paypal αλλά δυστυχώς έχω μόνο 10 ευρώ μέσα και θέλω 3 ευρώ παραπάνω για να εκπληρώσω τις υποχρεώσεις μου. Είχα ησυχάσσει βλέποντας άρθρο από δημοσιογράφουν πριν λίγες μέρες ότι έγινε άρση αποκλεισμού (δυστυχώς δεν έγινε τιπτ).

 

ΤΙ μπορώ να κάνω για να  βάλω στο paypal μου τα λεφτά που μένουν  και να πληρώσω τους καταραμένους servers;

 

Yπάρχει καμία ελληνική υπηρεσία που να τους δίνουμε λεφτά και να μας βάζουν λεφτά στο paypal;

 

Τα φώτα σας

 

 

Δες www.pockee.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα καλα,δεν ανακοινωσαν μεσα στη βδομαδα πως θα μπορουμε πλεον με πιστωτικες καρτες να ψωνιζουμε απο εξωτερικο???

Ψάξε λίγο εδώ και θα δεις ότι είναι σε κάποιες κατηγορίες και καμιά φορά παίζεται και η τύχη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...