Προς το περιεχόμενο

[Smartphone] Huawei P8 Lite @ vodafone.gr 169Euro (χωρίς συμβόλαιο) [ΤΕΛΟΣ]


SigmaDelta

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators

Το ειδα ότι το (ξανα)εγραψες, μαλιστα αμεσως μετα επλεξες και το εγκωμιο του ανθρωπινου δυναμικου του μαγαζιου. Άλλο επεσημανα. :)

 

Προχωράμε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 958
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μόλις παρέλαβα 2 απο Κώτσο.

Ευχαριστώ τον φίλο που είδε την προσφορά του Κωτσόβολου και το γκομενάκι θα βγάζει ποιοτικές σέλφις τώρα.   :devil:  :ph34r:

post-167893-0-43502400-1439545483_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χθες που το είδα για κανα 10λεπτο, ένα που παρατήρησα είναι πως κρατάει πολλές δαχτυλιές

η μεμβράνη που έχει η οθόνη.. τι κάνατε οι κάτοχοι; την έχετε κρατήσει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις παρέλαβα 2 απο Κώτσο.

Ευχαριστώ τον φίλο που είδε την προσφορά του Κωτσόβολου και το γκομενάκι θα βγάζει ποιοτικές σέλφις τώρα.   :devil:  :ph34r:

 

Μόλις παρέλαβα 2 απο Κώτσο.

Ευχαριστώ τον φίλο που είδε την προσφορά του Κωτσόβολου και το γκομενάκι θα βγάζει ποιοτικές σέλφις τώρα.   :devil:  :ph34r:

απο ποιο καταστημα του κωτσοβολου;;;

Τσιμπησες τελικα ; :)  Εχει αρκετα ακομα μου ειπε ( εκτος τα 10) ... :) και  περιμενει την τριτη νεα παραλλαβη ! Το μαγαζι πολυ μπροστα !

εισαι σιγουρος για την νεα παραλαβη;;; πηρα τηλ δεν υπαρχει τπτ πλεον και μου ειπε απο σεπτεμβρη παλι... μιλησα πριν μιση ωρα!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απο ποιο καταστημα του κωτσοβολου;;;

εισαι σιγουρος για την νεα παραλαβη;;; πηρα τηλ δεν υπαρχει τπτ πλεον και μου ειπε απο σεπτεμβρη παλι... μιλησα πριν μιση ωρα!!

Εμενα μου ειπε προχτες οτι θα εχει απο τις 20 αυγουστου ! Χτες ειχε 12 κομματια..τι να σας κανω τα πηρατε ολα!! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απο ποιο καταστημα του κωτσοβολου;;;

εισαι σιγουρος για την νεα παραλαβη;;; πηρα τηλ δεν υπαρχει τπτ πλεον και μου ειπε απο σεπτεμβρη παλι... μιλησα πριν μιση ωρα!!

Ηλεκτρονικά προχθες έγινε η παραγγελία.

Το έβγαλε Κώτσος και media markt στην κλασσική τιμή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμενα μου ειπε προχτες οτι θα εχει απο τις 20 αυγουστου ! Χτες ειχε 12 κομματια..τι να σας κανω τα πηρατε ολα!! 

εμενα μου ειπε οτι ειχε 30 κομματια χτες...αλλα λεει στον καθενα μαλλον.. τεσπα ευχαριστω! ΟΠΟΙΟΣ ΞΕΡΕΙ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΔΙΑΘΕΣΙΜΑ ΑΣ ΔΩΣΕΙ ΚΑΝΑ hint !!!!

Ηλεκτρονικά προχθες έγινε η παραγγελία.

Το έβγαλε Κώτσος και media markt στην κλασσική τιμή.

Κώτσος και media markt θεσσαλονικης μου ειπαν σημερα απο σεπτεμβρη ξανα...

Αν ξέρει κάποιος-α κατάστημα στην θεσσαλονίκη που να είναι διαθεσιμο το κινητό ας γραψει κατι sos!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην Wind στην Μπότσαρη μου είχαν πει ότι ΙΣΩΣ παραλάβουν την Τρίτη ξανά. Στην Wind Α. Τούμπας στην Λαμπράκη μου είχαν πει ότι από Σεπτέμβρη ξανά αλλά πάλι με την ίδια τιμή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις παρέλαβα 2 απο Κώτσο.

Ευχαριστώ τον φίλο που είδε την προσφορά του Κωτσόβολου και το γκομενάκι θα βγάζει ποιοτικές σέλφις τώρα.   :devil:  :ph34r:

δουλευουν και οι δυο sim ?το δοκιμασες η θελει την κλασικη πατεντα? καλοριζικα  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην Wind στην Μπότσαρη μου είχαν πει ότι ΙΣΩΣ παραλάβουν την Τρίτη ξανά. Στην Wind Α. Τούμπας στην Λαμπράκη μου είχαν πει ότι από Σεπτέμβρη ξανά αλλά πάλι με την ίδια τιμή.

Στη μποτσαρη επειδη ξερω το αφεντικο σου λεω οτι δεν προκειται να παρουν την τριτη τιποτα...Τριτη θα εχουν για σιγουρα το P70 με την μεγαλη μπαταρια 4.000 ! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δουλευουν και οι δυο sim ?το δοκιμασες η θελει την κλασικη πατεντα? καλοριζικα  :)

Την ίδια απορία έχω και εγώ, ήλπιζα να παραλάβω σήμερα, αλλά σήμερα ξεκίνησε, οπότε θα παραλάβω Δευτέρα τώρα... και ήθελα να το δώσω αύριο για δώρο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την ίδια απορία έχω και εγώ, ήλπιζα να παραλάβω σήμερα, αλλά σήμερα ξεκίνησε, οπότε θα παραλάβω Δευτέρα τώρα... και ήθελα να το δώσω αύριο για δώρο.

και εγω το περιμενω Δευτερα επισης για δωρακι, τεσπα αν παρελαβε καποιος απο κωτσο ας μας λυσει την απορια που εχουμε 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...