Προς το περιεχόμενο

[Smartphone] Huawei P8 Lite @ vodafone.gr 169Euro (χωρίς συμβόλαιο) [ΤΕΛΟΣ]


SigmaDelta

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Με το που άνοιξα αυτο του Κώτσου -και ενώ το σύνδεσα στο wifi- πέταξε αυτόματα μια αναβάθμιση των 100+mb.

Δεν πρόσεξα καν τι ήταν. Το έδωσα στο παιδί που του το αγόρασα και έκανε την αναβάθμιση απο οτι μου είπε. Βέβαια δεν ξέρω τι ακριβώς παίζει τώρα γιατί δεν το έχω στα χέρια μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δουλευουν και οι δυο sim ?το δοκιμασες η θελει την κλασικη πατεντα? καλοριζικα  :)

 

 

Την ίδια απορία έχω και εγώ, ήλπιζα να παραλάβω σήμερα, αλλά σήμερα ξεκίνησε, οπότε θα παραλάβω Δευτέρα τώρα... και ήθελα να το δώσω αύριο για δώρο.

 

 

και εγω το περιμενω Δευτερα επισης για δωρακι, τεσπα αν παρελαβε καποιος απο κωτσο ας μας λυσει την απορια που εχουμε 

Απο Κωτσοβολο Συγγρού παρέλαβα δυο μαυρα πριν λιγο ηταν σφραγισμένα με ταινια από τις δυο μεριές ηταν παραγγελια δεν εχει αλλα ουτε ξέρει πότε θα εχουν ειναι δικάρτα μαμά θα το καταλάβετε γιατι εχουν στο κουτί απεξω δυο ΙΜΕΙ 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο Κωτσοβολο Συγγρού παρέλαβα δυο μαυρα πριν λιγο ηταν σφραγισμένα με ταινια από τις δυο μεριές ηταν παραγγελια δεν εχει αλλα ουτε ξέρει πότε θα εχουν ειναι δικάρτα μαμά θα το καταλάβετε γιατι εχουν στο κουτί απεξω δυο ΙΜΕΙ 

δυο imei εχει? εγω εχω το honor 6 dualsim και εχει ενα imei, πως γινετε αυτο?  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδη εχω χασει λιγο την μπαλα με το thread.

1. Εχει lolipop η παιρνει αναβαθμιση σε lolipop; γινεται ευκολα root;

2. Ποιοτητα φωτογραφιας ειναι καλη;

3. GPS ειναι καλο και αξιοπιστο; (μερικοι ανεφεραν κατι θεματα κ προβληματα οτι δεν ειναι ακριβες και δε κλειδωνει γρηγορα)

4. Κολληματα κλπ σε εφαρμογες εχουμε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδη εχω χασει λιγο την μπαλα με το thread.

1. Εχει lolipop η παιρνει αναβαθμιση σε lolipop; γινεται ευκολα root;

2. Ποιοτητα φωτογραφιας ειναι καλη;

3. GPS ειναι καλο και αξιοπιστο; (μερικοι ανεφεραν κατι θεματα κ προβληματα οτι δεν ειναι ακριβες και δε κλειδωνει γρηγορα)

4. Κολληματα κλπ σε εφαρμογες εχουμε;

1 lolipop απο μαμα

2 αναλόγως τι τηλ είχες πριν,αξιόλογες για τα δικα μου γουστα 

3 μην ακούς διάφορα-διάφορους

4 ειναι σφαίρα

5 μπαταριά μια μέρα υπολόγισε εκτός αν το έχεις διακοσμητικό   

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το 4G μπορούμε να επιλέξουμε εμείς σε ποια από τις 2 κάρτες σιμ θα λειτουργεί (να το αλλάζουμε μέσα από τις ρυθμίσεις) ή είναι υποχρεωτικά να είναι η micro sim πχ ως sim 1 και όχι η nano sim που είναι sim 2.

 

Εντωμεταξύ λίγο βλακεία αυτό που η μία sim είναι micro και η άλλη nano. Μάλλον το καλύτερο θα είναι να τις κάνεις και τις 2 sim σου nano και να χρησιμοποιείς αντάπτορα γιατί αλλιώς δε θα μπορείς να κάνεις εναλλαγές στις sim.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί να τις εναλλασεις; και οι δύο μπορούν να λειτουργούν σε 4g (οχι ομως ταυτόχρονα) οπότε μεσα απο τις ρυθμίσεις θα οριζεις εσύ ποια θα ειναι σε 4g και ποιά όχι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια πηγα σημερα media και public να το δω απο κοντα ,επειδη ψαχνω κινητο για την αδελφη μου, και μου φανηκε πολυ πλαστικουρα..περιθωρια οθονης πολυ μεγαλα και τα χρωματα καπως ξεπλυμενα. Ειδικα οταν τα εβαλα διπλα διπλα με το lenovo s60 φανηκε εντονα η διαφορα. Το s60 ηταν πιο γρηγορο ενα κλικ, λιγο πιο καλος ηχος και τα χρωματα της οθονης πολυ πιο εντονα και ζωηρα. Τουλάχιστον στα δικά μου ματια και γουστα θεωρω το s60 λιγο πιο καλο. Αυτα απο μενα. Τελικα ευτυχως που δεν το πηρα. Δεν μου αρεσε απο κοντα. Αλλα οπως προανεφερα γουστα ειναι αυτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια πηγα σημερα media και public να το δω απο κοντα ,επειδη ψαχνω κινητο για την αδελφη μου, και μου φανηκε πολυ πλαστικουρα..περιθωρια οθονης πολυ μεγαλα και τα χρωματα καπως ξεπλυμενα. Ειδικα οταν τα εβαλα διπλα διπλα με το lenovo s60 φανηκε εντονα η διαφορα. Το s60 ηταν πιο γρηγορο ενα κλικ, λιγο πιο καλος ηχος και τα χρωματα της οθονης πολυ πιο εντονα και ζωηρα. Τουλάχιστον στα δικά μου ματια και γουστα θεωρω το s60 λιγο πιο καλο. Αυτα απο μενα. Τελικα ευτυχως που δεν το πηρα. Δεν μου αρεσε απο κοντα. Αλλα οπως προανεφερα γουστα ειναι αυτα.

s60 lenovo καλυτερο ;  Το ειχα πριν και πηρα το p8 lite ...καμια σχεση μερα με νυχτα!!! Ασε που η μπαταρια του ειναι χαλια . Επισης η οθονη του p8 ειναι μακραν καλυτερη!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

s60 lenovo καλυτερο ;  Το ειχα πριν και πηρα το p8 lite ...καμια σχεση μερα με νυχτα!!! Ασε που η μπαταρια του ειναι χαλια . Επισης η οθονη του p8 ειναι μακραν καλυτερη!!!

μην το κάνεις αυτό σε παρακαλώ 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

s60 lenovo καλυτερο ;  Το ειχα πριν και πηρα το p8 lite ...καμια σχεση μερα με νυχτα!!! Ασε που η μπαταρια του ειναι χαλια . Επισης η οθονη του p8 ειναι μακραν καλυτερη!!!

μην το κάνεις αυτό σε παρακαλώ 
Τι εννοείς; τι έκανα;
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι εννοείς; τι έκανα;

μην μπαίνεις σε αυτή τη διαδικασία ο καθένας αγοράζει ότι νομίζει αυτός καλύτερο,οτι του κάθεται καλύτερα στο μάτι στο χέρι στο αυτί στο κεφάλι,δεν έχει νόημα η σύγκριση και αν γίνει θα φέρει αντιπαράθεση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...