Προς το περιεχόμενο

[Smartphone] Huawei P8 Lite @ vodafone.gr 169Euro (χωρίς συμβόλαιο) [ΤΕΛΟΣ]


SigmaDelta

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 958
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Θεσσαλονίκη Wind Χαριλάου. Διαθέσιμα ακόμα 10 κομμάτια λευκά-μαύρα. 

Τσιμπησες τελικα ; :)  Εχει αρκετα ακομα μου ειπε ( εκτος τα 10) ...:) και  περιμενει την τριτη νεα παραλλαβη ! Το μαγαζι πολυ μπροστα !

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ανοίγει το ντουλαπάκι και έχει καμιά 10+ κομμάτια μέσα. με ρωτάει τι χρώμα θέλεις? πλάκα με κάνεις? πιάσε ένα ας είναι και ροζ :P

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ανοίγει το ντουλαπάκι και έχει καμιά 10+ κομμάτια μέσα. με ρωτάει τι χρώμα θέλεις? πλάκα με κάνεις? πιάσε ένα ας είναι και ροζ :P

χαχα !! Φοβερος τυπος ετσι ; Βασικα και οι  3 ειναι μαματοι ! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά το λευκό είναι πιο όμορφο;

Θα μου πείτε όπως το βλέπει κανείς..

Εμένα μου άρεσε περισσότερο από το μαύρο το λευκό! Γούστα είναι αυτά! Περί ορέξεως λένε..... :-)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Παιδιά το λευκό είναι πιο όμορφο;

Θα μου πείτε όπως το βλέπει κανείς..

Εμένα μου άρεσε περισσότερο από το μαύρο το λευκό! Γούστα είναι αυτά! Περί ορέξεως λένε..... :-)
Συμφωνω χτυπησα το λευκο απο χαριλαου, να ναι καλα το παιδι για την ενημερωση.Sent from my U9200 using Insomnia
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ το χτύπησα από Wind Χαριλάου. @normal40 να 'σαι καλά φίλε.

Βρήκα και δύο συμφορουμίτες εκεί που το πήραν και αυτοί. Όπως είπε και ένας φίλος πιο πάνω λέω στον υπάλληλο θέλω το p8 lite και με ρωτάει «άσπρο ή μαύρο;» και του λέω πλάκα κάνεις έχεις και χρώματα; Τον ρώτησα πόσα έχει ακόμα και είπε καμιά εφτά.


Ααα, μάλιστα του είπα ότι έμαθα από φόρουμ ότι το έχουν και μου είπε ότι πήγε και μια κοπέλα το πρωί και περίμενε από πριν ανοίξουν και ότι έμαθε από το ινσόμνια ότι το έχουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

εσυ το πηρες ; λοιπον εχει στη Wind στη χαριλαου για οποιον θελει πολλα κομματια 

 

 

Θεσσαλονικη υπαρχει σε καταστημα της WinD . 

 

 

Γίνε πιο συγκεκριμένος, παρακαλώ.

 

 

prive φιλε μου . 

 

 

Τι prive; είναι κακό να μας πεις σε ποιο κατάστημα το βρήκες;

 

 

κακο για εμενα οχι μηπως μας πουνε τιποτα οι admins . 

 

Τοσα ατομα εχουν γραψει δεκάδες φορες καταστημα στο οποιο βρηκαν αποθεμα, από voda, παμπλικ κλπ. Μεχρι και εσυ ο ιδιος εγραψες πού εχει κομματια στις 12-8. Στις 13-8 γιατι τετοια ευαισθησια και φοβος να αναφέρεις το ιδιο ακριβως κατάστημα για το οποιο δεν ειχες κανενα θεμα μια μερα πριν; Χρησιμοποιει και άλλος τον ιδιο λογαριασμο; Δεν μπορω να φανταστω κατι άλλο. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...