Προς το περιεχόμενο

[Smartphone] Huawei P8 Lite @ vodafone.gr 169Euro (χωρίς συμβόλαιο) [ΤΕΛΟΣ]


SigmaDelta

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ο φίλος έκανε σύγκριση. Εγώ απλά λέω ότι στα 169 ευρώ το p8 lite βάζει κάτω άνετα κινητά σαν το 9505 που κοστίζει τουλάχιστον τα διπλά!!!
Και εμένα μου αρέσουν οι amoled αλλά πολλά λεφτά αυτήν την στιγμή το 9505 με παλιά τεχνολογία σχεδόν σε όλα. P8 lite, cpu 64 bit, modem 150mbs, 8 cores θέλετε και άλλα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 958
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εγώ τα έχω πάρει όλα εκτός από s6 edge. Άσε να ξέρω λίγα πράγματα παραπάνω. Επένδυση χιλιάδων ευρώ έχω κάνει σε αυτά τα μηχανάκια.

Δηλαδή σε ικανοποιεί η φωτεινότητα της οθόνης του P8 lite? O.K. λοιπόν αφού έχεις επενδύσει "χιλιάδες" ευρώ και αφού τα έχεις πάρει "όλα" σε αφήνω να "ξέρεις λίγα πράγματα παραπάνω"...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδή σε ικανοποιεί η φωτεινότητα της οθόνης του P8 lite? O.K. λοιπόν αφού έχεις επενδύσει "χιλιάδες" ευρώ και αφού τα έχεις πάρει "όλα" σε αφήνω να "ξέρεις λίγα πράγματα παραπάνω"...

Η φωτεινοτητα στον ηλιο και αν θες το βλεπουμε και live του 9505 με το p8 lite ειναι ιδιες !! κατω απο τον ηλιο ολα φαινοντα τα ιδια!!

Ενα μονο κινητο πηγαινε κοντρα στον ηλιο, sony P αν το ξερεις !  ΠΕς εσυ στον κοσμο να δωσει 360+ ευρω επειδη εχει και καλα amoled.

Στον ηλιο ιδιες ειναι. 

 

Για αυτους που ψαχνουν αυτον τον καιρο με τα CC open και τα κινητα που ανεβηκαν σχεδον 100 ευρω ολα,

Η καλυτερη λυση με 169 ευρω ειναι το P8 lite. Δεν υπαρχει τιποτα καλυτερο σε επωνυμο και σε κινεζικο !!!!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα παιδια,

απο περιεργεια που πουλανε το p8 169 ευρω??γτ skroutz το εχουν 270... απλα βλεπω οτι το θεμα ανοιξε πριν απο 2 μηνες κ ακομα λετε για 169 ευρω.. τοσο το θελω και εγω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα παιδια,

απο περιεργεια που πουλανε το p8 169 ευρω??γτ skroutz το εχουν 270... απλα βλεπω οτι το θεμα ανοιξε πριν απο 2 μηνες κ ακομα λετε για 169 ευρω.. τοσο το θελω και εγω!

Θέλε. :P

 

Όλα τα καταστήματα που το έβγαλαν προσφορά (κώτσος, media markt, γερμανός, wind, vodadone) έχουν κάνει sold out.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα παιδια,

απο περιεργεια που πουλανε το p8 169 ευρω??γτ skroutz το εχουν 270... απλα βλεπω οτι το θεμα ανοιξε πριν απο 2 μηνες κ ακομα λετε για 169 ευρω.. τοσο το θελω και εγω!

Προχθές το παρελαβα εγώ από Κωτσοβολο με παραγγελία Πέμπτη...
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έκανα παραγγελία την Τετάρτη (12/08) απο κωτσόβολο όταν και ξαναέβαλε το κινητο στα 169€.
Καθώς δεν ήρθε ούτε σήμερα,  τηλεφώνησα και μου είπαν ότι έχει εξαντληθεί και περιμένουν κομμάτια σε 10-15 μέρες. Με βεβαίωσαν όμως ότι η παραγγελία ισχύει και θα παραλάβω στην ίδια τιμή όταν θα υπάρχει διαθεσιμότητα.
Συνέβει αυτό σε κανέναν άλλον που πήρε απο κωτσόβολο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12/8/15 - 14 περίπου Παραγγελία, παρέλαβα σήμερα με speedex (Βέροια)

Sms για παράδοση στη speedex έλαβα Παρασκευή

Εγώ την έκανα στις 6...  Πιστεύω έστω και με αυτήν την καθυστέρηση να μου το στείλουν. Πάντως αφού το εμφάνισαν τόσο γρήγορα εξαντλημένο περίμενα να εξυπηρετήσουν όλους όσους πρόλαβαν να παραγγείλουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ την έκανα στις 6...  Πιστεύω έστω και με αυτήν την καθυστέρηση να μου το στείλουν. Πάντως αφού το εμφάνισαν τόσο γρήγορα εξαντλημένο περίμενα να εξυπηρετήσουν όλους όσους πρόλαβαν να παραγγείλουν.

Ανάλογα τη διαθεσιμότητα που είχαν λογικά εξυπηρέτησαν 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 σύντομες ερωτήσεις: 

1) Από 4G πως πάει; Υπάρχει κάποιο θέμα ταχύτητας πχ σε σχέση με galaxy A3 που δοκιμάζω τώρα και πάει γρήγορα;

2) Σε σχέση με το P7 (που το βρίσκω στα 249 ευρώ) αξίζει τα +80 ευρώ το P7;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πμ όποιος παρέλαβε και δεν το θέλει ή ξέρει που έχει ακόμα απόθεμα.. Ευχαριστώ!

 

Άμα ξέρει που έχει απόθεμα, όχι pm, ας το γράψει εδώ. Τρωγόμαστε για αγορά.. :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το κινητακι το πηρα για την γυναικα μου επειδη το προηγουμενο της εγινε κομματια. Εχω το xperia Z3 και τα συγκρινα λίγο. Μπορω να πω οτι σε αυτη την τιμη το κινητο ειναι λουκουμι! Σε αυτο το κόστος μονο αν ερθει προς τα μερη μας επισημως η Xiaomi θα μπορει να ανταγωνιστεί το συγκεκριμένο μοντέλο. Προβλεπω το P8 lite αν συνεχισει ετσι να γινει το δευτερο iphone στο ελλαντα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το P8 Lite σε καταστήματα όπως minideal και gearbest κοστίζει πάνω από 200€.

Και άμα το πάρεις από αυτά ελπίζεις να μην το σταματήσουν στο τελωνείο.

 

Για να μπορείς να το αγοράσεις με 169€ στην Ελλάδα, σημαίνει ότι η Huawei επιδοτεί την τιμή ή το πουλάει χωρίς κέρδος.

Η Huawei έχει γίνει η τρίτη εταιρία κινητών στον κόσμο και το P8 lite στα 169€ πρέπει να είναι καμπάνια μάρκετινγκ.

Επειδή χάνει με κάθε κινητό, δίνει λίγα κομμάτια στα καταστήματα.

 

Αν κάποιος ενδιαφέρεται για κινητό 5" γύρω στα 170€, το P8 lite στα 160€ είναι τώρα η καλύτερη επιλογή. Θέλει ψάξιμο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...