Προς το περιεχόμενο

Windows 10: Διαθέσιμα για κατέβασμα από σήμερα και σε ISO μορφή


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Διάγραψε τον installer και κατεβασε τον παλι, για να είναι στα αγγλικα, κάνε και ενα restart ενδιαμεσα, διεγραψε τους προσωρινους φακέλους στον c:\ που έφτιαξε η εγκατάσταση, άλλαξε ip στο ρουτερ.

 

Αλλιώς περιμενε τον KilliK, να σου πει τι έκανε

 

Ακυρο ο kirileman είχε το ίδιο προβλημα , οχι ο KilliK

 

 

 

 

Ευχαριστω .Αυριο παλι . Οι προσωρινοι φακελοι ποιοι ειναι ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω κανει clean install  ενεργοποιηθηκαν κανονικα  και δεν δουλευει το start menu των windows  εχει κανεις καμμια ιδεα   τι μπορει να συμβαινει  ??

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όποιος έχει πειρατικά, αν δεν μπανάρει τις ip της ms, θα λήξουν.

 

Οι σέρβερ της ms κανονίζουν πότε το "για πάντα" θα γίνει 'έληξαν'.

 

Η ms θέλει να πιάσει τον στόχο της (2 δις συσκευες), για να μη ν περάσει στην αφάνεια, μόλις το καταφέρει, θα τους μπανάρει όλους, δεν είναι εκκλησια, είναι εταιρια...

Να μην λέμε πράγματα που απλά φανταζόμαστε . Έχεις συγκεκριμένες πληροφορίες για αυτό? Αν οχι μην πετάτε αρλούμπες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν μου κανει έλεγχο για το αν ο υπολογιστής είναι έτοιμος για την εγκατασταση, μου λέει κατι για modem setup host και κλείνει η εγκατασταση. Πώς μπορώ να διορθωσω το πρόβλημα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειχα αυθεντικα windows 8.1 pro.  Εκανα την δωρεαν αναβαθμιση σε windows 10 pro και το κλειδι που ειναι ενεργοποιημενα τωρα τα windows 10 ειναι το generic που τελειωνει σε 3V66T.

 

Σε λιγο θα κανω καθαρη εγκατασταση των windows 10 pro στον ιδιο υπολογιστη (αρα format τα τωρινα αναβαθμισμενα windows 10) και θα δω αν θα ενεργοποιηθουν αυτοματα οπως εχει πει η MS .

Και εμενα αυτο το κλειδι μου δειχνει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Μαγκες , βρηκε κανεις ακρη με το 8εμα Product key για τα Windows 10 pro  μεσω clean install? Ειχα τα 8.1 εκανα clean format ,περασα τα 10aria  και δν μπορω να τα κανω activate.Δοκιμασα ποσα keys απ το internet αλλα παπαλα..αν δν εχει βρει κανεις καμια μαγκια, τοτε πιστευω  οσοι εχουν το ιδιο 8εμα πρεπει να περιμενουν κανα activation tool.

Για να μπορεις να κανεις clean install , πρεπει να κανεις update την πρωτη φορα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι εννοεις δεν δουλευει? πατας το κουμπι και δεν κανει τιποτα? ελπιζω να μην εισαι απο αυτους που βαλανε τα 10 για το νεο start menu...

δεν κανει τιποτα απολυτως και δεν μου εμφανιζει τον edge καθολου   παω να τον  ξανακανω φορματ και δεν μπουταρει 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν καταλαβα τι πρεπει να κανω...Εχω ελληνικα windows 7 64 bit ultimate .

Μαστορα , απο το tool κατεβασε το iso για PRO εληνικα 64 bit. Καψτο σενα δισκακι. ΜΗΝ ΚΑΝΕΙΣ REBOOT. Απλα τρεξε το seup απο το δισκακι και εισαι κομπλεδουρα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειχε κανεις αλλο προβλημα μετα απο upgrade με το tool να μην του δουλευουνε πολλα πραγματα?Οπως να μην μπορει να αλλαξεις αναλυση,ουτε το personalize δουλευει ουτε τις ρυθμισεις μπορω να ανοιξω.Στα 2 πρωτα μου λεει οτι δεν υπαρχει εφαρμογη για αυτη τη δουλεια και να κατεβασω αλλη :confused: ?ΟΙ ρυθμισεις μολις το παταω παει να ανοιξει ενα παραθυρο αλλα κλεινει αμεσως.Ξαναεβαλα τα 7αρια παλι και κατεβαζω παλι με το tool μπας και πριν απλα δεν κατσαν καλα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω κανει clean install  ενεργοποιηθηκαν κανονικα  και δεν δουλευει το start menu των windows  εχει κανεις καμμια ιδεα   τι μπορει να συμβαινει  ??

 

Είχα το ίδιο πρόβλημα με upgrade (έκανα πολλές επανεκκινήσεις αλλά δεν βοήθησαν)

Η λύση που δούλεψε σε μένα: έκλεισα το internet => reboot, όταν δούλεψε κανονικά ξαναάνοιξα  το internet

από τότε το πρόβλημα δεν ξαναεμφανίστηκε το πρόβλημα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να μην λέμε πράγματα που απλά φανταζόμαστε . Έχεις συγκεκριμένες πληροφορίες για αυτό? Αν οχι μην πετάτε αρλούμπες.

 

Δεν θα χαρίσει η ms σε κανένα πειρατή γνήσια win 10, ενεργοποιημένα και να λαμβάνουν updates, τωρα αν σε μπανάρει ή κάνει κατι άλλο δεν έχει σημασία, σημασία έχει το αποτελεσμα. Επειδη ο κοσμος περναει δυσκολα τελευταία μην του λεμε και εμείς παραμύθια για την θεία ms...

 

 

 

Ευχαριστω .Αυριο παλι . Οι προσωρινοι φακελοι ποιοι ειναι ?

 

$windows.~BT (αν υπάρχει γιατί δεν προχώρησες την εγκατάσταση)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε προεγκατεστημενα win σε laptop οταν παω απο τα 7 στα 10 το key αλλαζει; Δεν θα ισχυει αυτο που εχει το αυτοκολλητο απο κατω; Αν θελω αργοτερα clean install κατεβαζω το iso για την εκδοση win που εχω και στην ενεργοποιηση η ms θα δει το OEM κλειδι και θα τα ενεργοποιησει ή θα τρεχω μετα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα Windows 10 είναι τα ποιο μάπα windows που έχουν βγει ποτέ!  Όλα χάλια!ευχρηστία καθόλου! Κλείνουν παράθυρα, επικρατεί ένα μπάχαλο! Στο κύριο pc δεν πρόκειται να μπούνε ποτέ! Χειρότερα όλων τον εποχών!!! 

Αυτό έλειπε να μη τα έδιναν και τζάμπα, τόσο μάπα που είναι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...