Προς το περιεχόμενο

Windows 10: 14 εκατομμύρια εγκαταστάσεις σε 24 ώρες


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 200
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Super Moderators

<p></p><p> </p><p>

Εγώ φίλε μου το έχω τρενάρει για αυτόν τον λόγο μόνο. Πολύ πιθανό να προβώ σε κάποια αναβάθμιση φέτος και δεν θα ήθελα ούτε να ξανά αγοράζω ούτε να βάλω σπασμένα. Σε περίπτωση που είναι laptop τί γίνεται; Αν θέλω δηλαδή να τα βάλω σε κάποιο άλλο λάπτοπ ή από λαπτοπ να τα μεταφέρω σε pc. Αν γνωρίζεις, δώσε τα φώτα σου σε παρακαλώ! :)</p>

παίρνεις τηλέφωνο όπως είπα και κυρίως δεν αναφέρεις ότι τα "μετέφερες" σε άλλο pc/laptop

 

Τα έβαλε κανένας. να μας πει εντυπώσεις....

http://www.insomnia.gr/topic/539337-νέασυζήτηση-για-τα-επερχόμενα-windows-thresholdwindows-10/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μακάρι να βγουν πολύ καλά, σταθερά και γρήγορα που έτσι φαίνεται να είναι εκ πρώτης όψεως. Με καλά προϊόντα πάντα δουλεύει καλύτερα ο ανταγωνισμός.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aς κανουν κατι με τα εικονιδια και το Aero ,,πραγματικα το περιββαλον των Windows 10 ειναι λες και ειναι ψευτικα,,τουλαχιστον ας βγαλουν θεμα με εικονιδια στυλ του Windows 7 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Aς κανουν κατι με τα εικονιδια και το Aero ,,πραγματικα το περιββαλον των Windows 10 ειναι λες και ειναι ψευτικα,,τουλαχιστον ας βγαλουν θεμα με εικονιδια στυλ του Windows 7

Δεν θυμάμαι αν υπήρχε και στα 8.1, αλλά πρόσεξα ότι στα Settings/Personalization/Themes/Desktop Icon Settings, έχει επιλογή για "Allow Themes to change desktop icons"...

 

Κοινώς είναι θέμα Themes που θα βγουν...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μακαρι να γινοταν τουλαχιστον να μας δωσουν απο την αρχη δυνατοτητα να εχουμε αν θελουμε εμεις ολο το γραφικο περιββαλον του Windows 7 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Τα καταφερα ναιιιιιιιιι    

Νιώθω υπερήφανος

Win 10 Bsod

 

Junk files στο κανανε αυτο,εγω ειχα ξεχασει κατι drivers απο μια sound blaster που ειχα και μετα το upgrade μου πεταει error το p17runE.dll,και θελω να βρω εναν τροπο να το ξηλώσω.

Σε γενικες γραμμες τα Win 10 και στον σταθερο και στο λαπτοπ που ειναι 6ετιας παει μια χαρα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...