Προς το περιεχόμενο

Windows 10: 14 εκατομμύρια εγκαταστάσεις σε 24 ώρες


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

τα έβαλα στο λαπτοπ πολύ ευχάριστα , ,στην κορτανα γιατί πρέπει να πηγαίνω συνέχεια επάνω στο μικρόφωνο για να ενεργοποιείτε ενώ έχω ανοικτό το hey cortana...  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σαπια γουιντωους κανενα bug θα διορθωσουν που ζουν και βασιλευουν απο εποχη των xp; 
Κανενα windows media player θα αναβαθμισουν;
Ποιος ο λογος να βαλω τα 10 απο τα 8.1 και ας τα εχω τζαμπα;
Ασε που βαριεμαι τα φορματ κλπ
Αναβαθμιση του ντισινκγ δεν με ενδιαφερει δεν εχω τετοια κολληματα αλλα ουσιαστικη αναβαθμιση ποια ειναι;


Εδιτ δεν τρολλαρω οποτε απαντηστε σε αυτα που γνωριζετε.

Παντως ακομα και σημερα windows εχω αλλα βλεπω μια αδιαφορια περα του περιτυλιγματος απο την ms καλα linux & ios δεν υπαρχουν στο κοσμο μου τωρα πια οποτε ms κραζω γιατι κανω χρηση των  windows 20++ χρονια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου έχει έρθει ειδοποίηση και σε ένα μηχάνημα που έχω σπασμένα. Ποια είναι η πολιτική της MS ως προς αυτά?

 

Μη σε αγχώνει ρε, απλό πλημέλλημα είναι. Κάνα διακοσαχίλιαρο προστάτζα και τρία τέσσερα χρονάκια φυλακή και ξέμπλεξες./

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ο Browser Microsoft Edge Ειναι γιατον ΚΑδο ολο κολαει κ ολο δν ανταποκρινεται λεει για τα Δεδομενα των widnows και την τεχνολογια του σημερα Συν τον ολο Ντορο του λειτουργικου

δεν αξιζει τον κοπο!(Ο BRowser)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε έναν παλιό υπολογιστή είχα τα 7άρια ενεργοποιημένα με Daz loader εδώ και χρόνια χωρίς πρόβλημα και με το που περνάω τα 8άρια σε άλλο partition για dual boot (με σκοπό να τα αναβαθμίσω κατευθείαν στα 10) αμέσως μου έβγαλε το watermark κάτω δεξιά στα win7.. Το θέμα είναι ότι δεν υπήρξα σε καμία στιγμή online.. Τώρα κάνω restore το system partition από παλιότερο image μήπως στρώσει και δε με κάνει flag με το που μπω στο net.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>Και σε μενα ο Edge ολο κολαει και δεν αποκρινεται και τα βιντεο του Youtube δεν τα παιζει Ξερει κανεις πως ενεργοποιειται η Cortana? Θελει να αλλαξω τη γλωσσα σε Αγγλικα?</p>

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το start menu απλα ΔΕΝ! πολύπλοκο,ωραια τα πλακάκια αλλά σαν την προσβασιμότητα του κλασικοί start menu δεν εχει.Classic Shell 4.2 για μενα και ειναι μια χαρα!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ερχονται με το fbi σπιτι σου και σου παιρνουν το pc  :P 

Μη σε αγχώνει ρε, απλό πλημέλλημα είναι. Κάνα διακοσαχίλιαρο προστάτζα και τρία τέσσερα χρονάκια φυλακή και ξέμπλεξες./

 

Πέρα απ την πλάκα καμιά απάντηση της προκοπής?

Θα κάνει αναβάθμιση ή όχι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το start menu απλα ΔΕΝ! πολύπλοκο,ωραια τα πλακάκια αλλά σαν την προσβασιμότητα του κλασικοί start menu δεν εχει.Classic Shell 4.2 για μενα και ειναι μια χαρα!!!

ψαξου και θα το σεταρεις οπως θέλεις εσύ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ψαξου και θα το σεταρεις οπως θέλεις εσύ...

Το σεταρισα πχ τα αρχεία να πανε με την μια στον υπολογιστή μου,αλλα μετα απο τοσα χρονια χρησης XP,7 το χερι πηγαίνει μονο του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου έχει έρθει ειδοποίηση και σε ένα μηχάνημα που έχω σπασμένα. Ποια είναι η πολιτική της MS ως προς αυτά?

 

Δεν υπάρχει επίσημη πολιτική για σπασμένα windows, κάνει ο καθένας οτι νομίζει, και στην πορεία θα δείξει τι θα γίνει.

 

Γενικά κρατάς backup, κωδικους κτλ, και αν γίνει κάτι το οποίο δεν σε συμφέρει, γυρνάς στην κατάσταση που ήσουν ή που θα θέλεις.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άλλος γράφει για σταθερότητα άλλος οτι πετάει ότι να ναι...

Περιμένετε ρε παιδιά να δούμε με την χρήση τι προβλήματα θα προκύψουν...σε μια μέρα τι προλάβατε να καταλάβετε??

Και το ότι τα δίνουν free...πίσω έχει η αχλάδα την ουρά...από κάπου θα τα βγάλουν τα χρήματα

Ο ίδιος ντόρος είχε γίνει και με τα 8  με τα 7 ακόμα και με τα SVISTA που καταριόμασταν την μέρα που τα εγκαταστήσαμε .(έστω για δοκιμή)

 

Nα μην θυμηθώ κάτι milenium κτλ κτλ που λόγο μάρκετινγκ όλοι είχαν ξεχυθεί στα μαγαζιά για να τα αγοράσουν και τελικά όλοι γύρισαν στα 98 μέχρι να βγουν τα xp

ψυχραιμία η ιστορία θα τα κρίνει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...