Προς το περιεχόμενο

Αγορές με Paypal - ebay - Μέθοδος "Request Money"


olympara

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 647
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Να επιβεβαιώσω ότι δούλεψε μια χαρά και σε μένα, πρώτη φορά το δοκίμασα σήμερα μιας και δεν περνούσε η αγορά του ebay από Hong Kong με τίποτα. 40 ευρώ το ποσό της μεταφοράς ενώ χρησιμοποίησα κάρτα Eurobank virtual prepaid (που νομίζω την έχω δηλωμένη και στο κύριο Paypal account).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τη κανω λαθος , και δεν μου ζηταει κωδικο ασφαλειας,?μετα το continue.το δευτερο email πρεπει να εχει κανει εγγραφει στο paypal?μαλλον ναι εεε

Πρεπει να κανεις αποσύνδεση απο το ππ σου, ή καλύτερα για να εισαι 100% σίγουρος άνοιξε το λινκ απο εναν αλλο browser

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω μπλεξει κ θα ηθελα την βοηθεια οποιου γνωριζει αμεσα.Πριν απο 3 ημερες ανοιξα λογαριασμο paypal δενκαταφερα να βαλω λογαριασμο iban αλλα με ενα κολπακι για τα capital controls καταφερα να βαλω χρηματα στην paypal ζητωντας χρηματα απο αλλο email δικου μου ανθρωπου. Πηρα λοιπον τα χρηματα αλλα δεν μπορω να τα χρησιμοποιησω ωσπου να περασει ενα μεγαλο χρονικο διαστημα ωστε να ειναι σιγουροι οτι δεν ειμαι απατεωνας, ξερει κανεις πως μπορουμε να το ξεπερασουμε αυτο το βημα της αναμονης????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΣΑΣ.. ΜΟΛΙΣ ΕΚΑΝΑ ΕΓΓΡΑΦΗ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΣΑΣ Κ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΠΟΛΥ ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΤΕ ΝΑ ΔΙΟΡΘΩΣΩ ΤΟ ΛΑΘΩΣ Μ ΟΠΟΥ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΣΤΟ PAYPAL MOY K ΣΤΟΝ ΛΟΓΑΡΙΑΖΜΟ ΤΟΥ I-ΒΑΝK MOY! BAΣΙΚΑ ΕΦΤΙΑΞΑ ΚΑΡΤΑ MASTRERCARD DEBIT ΣΤΗΝ ΕΘΝΙΚΗ ΤΡΑΠΕΖΑ ΤΗΝ ΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΣΑ ΟΠΩΣ Κ ΤΟ Ι-CODE K TO SECURRECODE ΕΒΑΛΑ Κ ΤΟ ΧΡΗΜΑΤΙΚΟ ΠΟΣΟ ΤΩΝ 130e κ προσπαθησα να κανω αγορα πριν κατι ωρες απο Fasttech ενα ηλεκτρονικο τσιγαρο σε καλη τιμη διοτι ειμαι φτωχοκατασταση κ εδω που ζω ειναι ακριβεσ οι τιμες τεσπα, δεν μπορεσα να παραγγειλω απο FT,,, κ εκανα paypal, πατησα Sent Money εβαλα το δευτερο ξεκαρφοτο mail οπου εχω κ πατησα την επιλογη I'm sending money to family or friends , κ μετα πατησα ακυρωση στο My Account κ δεν θυμαμε κατι αλλο κ μπαινω στο i-banking της εθνικης οπου εχω λογαριασμο κ μου λεει διαθεσιμο υπολοιπο 25,34e Λογιστικο υπολοιπο 130e!!! τι εχω κανει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θέλω να βάλω λεφτά στο fre2go μέσω PayPal και μέσω της εφαρμογής που έχει το fre2go άλλα απο έκει μου τραβάει ευρω απο το balance,πως θα γίνει να αλλάξει αυτο και να τραβήξω απο την καρτα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέρει κανείς αν υπάρχει τρόπος να αγοράσουμε από το amazon (δεν δέχεται paypal)?

Κάνε μια αναζήτηση εδώ στο insomnia για revolut ή δες την υπογραφή μου, είναι καρτα και με αυτή μπορεις να κανείς αγορες από αμοζον χωρίς προβλήματα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέρει κανείς αν υπάρχει τρόπος να αγοράσουμε από το amazon (δεν δέχεται paypal)?

 

Σωστά, το Amazon δεν δεχόταν ποτέ Paypal. Γενικά όμως δεν έχει πρόβλημα με πιστωτικές κάθε είδους, με καλύτερη ίσως λύση τις virtual prepaid που πλέον βγάζουν οι περισσότερες τράπεζες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...