Προς το περιεχόμενο

NVIDIA Pascal, GP100


Ailuros

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τι σταματησαμε να κανουμε render ειναι πολυ το κερδος μπαρμπα :D

 

Δεν παρατήρησα καμια διαφορα, αλλα το performance είναι όντως καλύτερο. 60 κολλημένο όλα maxed με το dof ένα click πιο κάτω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξερω ισως το παρω αργοτερα αν και δεν ενθουσιαστηκα ποτε με το 1.. Προς το παρων παιζω nioh θα δουμε μετα αν και απο οτι βλεπω ο οβολος θα παει στο BF II

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η ΕΑ θέλει μποϊκοτάζ για τις τακτικές στο BF2.

 

 

Ας είναι καλά οι gamers (που πιθανόν είναι ~15χρονα) που αγοράζουν day 1 τους τίτλους της.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έρχεται μαζί με το υπόλοιπο σύστημα

 

Screenshot_20171116-131334_01.png

 

Σίγουρα τσιμπημένη αλλά πιστεύω είναι η καλύτερη υλοποίηση της 1070ti και κλοκαρετε αρκετά καλά και είναι ένα 4 5% πίσω από την 1080.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4K UHD Netflix content on NVIDIA GPUs (update) MS Pulls Free HEVC Support

  • NVIDIA Driver version 387.96 or newer driver.  No older GeForce driver will support this functionality at this time
  • NVIDIA Pascal based GPU or newer, GeForce GTX 1050 or greater with minimum 3GB memory
  • HDCP 2.2 capable monitor(s). Please see the additional section below if you are using multiple monitors and/or multiple GPUs.
  • Microsoft Edge browser or Netflix app from the Windows Store
  • Microsoft Windows 10 Fall Creators Update (10.0.16299 Build 16299 or newer): 
    https://support.microsoft.com/en-us/help/4028685/windows-10-get-the-fall-creators-update
  • Approximately 25Mbps (or faster) internet connection.
  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Confirmed και από PC Gamer, αν και πολλοί λένε δεν βλέπουν διαφορά γιατί είναι CPU limited.

 

zejdifQdwRADgNiFD3UWCL-650-80.png

 

 

Ουτε το GURU3D ειδε διαφορες με τον καινουριο driver....μαλλον ειναι cpu limited και εκει στο guru3d.  :eek:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα. Εϊμαι και εγώ κάτοχος της 1080ti.

 

Είχα 1070SLI και τις πούλησα και πήρα την ASUS STRIX OC 1080ti.

 

Σε όσα παιχνίδια δοκίμασα είχα καλύτερες επιδόσεις από ότι με το SLI. Γενικά είμαι πολύ ευχαριστημένος. Εκτός από κάποια παιχνίδια που έχουν κακό optimization τα υπόλοιπα παίζουν καρφωμένα σε 60fps (2180p/Ultra Settings)

Κ εγώ ως χρήστης cf και sli για χρόνια πήγα σε ti και ξεμπέρδεψα..Ούτε για αστείο ξανά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

4K UHD Netflix content on NVIDIA GPUs (update) MS Pulls Free HEVC Support

  • NVIDIA Driver version 387.96 or newer driver.  No older GeForce driver will support this functionality at this time
  • NVIDIA Pascal based GPU or newer, GeForce GTX 1050 or greater with minimum 3GB memory
  • HDCP 2.2 capable monitor(s). Please see the additional section below if you are using multiple monitors and/or multiple GPUs.
  • Microsoft Edge browser or Netflix app from the Windows Store
  • Microsoft Windows 10 Fall Creators Update (10.0.16299 Build 16299 or newer): 

    https://support.microsoft.com/en-us/help/4028685/windows-10-get-the-fall-creators-update

  • Approximately 25Mbps (or faster) internet connection.

 

 

Εγω παντως εχω το app στην 4k TV και αυτοματα με την vdsl οτι υποστηριζεται παιζει σε UHD.. Αλλα επιτελους χρειαζονταν..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...