Προς το περιεχόμενο

Στρατός


Socratis_g

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 25,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Τι εννοείς τη βολή σου; 

 

IMG_20120605_182202.jpg

 

σιγουρα οχι βολη με οπλο , αυτο το απεφευγα οπως ο διαολος το λιβανι :P

 

@thresh αν διαβαζει... 

τελικα ναι πηραν καλη φωτια εκει μεσα, αλλα εγω ειχα φυγει 

μπορει να αραζα, αρα προσεχα :P

 

YΓ επισης σκοτωσαμε και μια οχια μια μερα, δεν καναμε πλακα στα περιπολα :P μαχιμια :P 

 

IMG106.jpg

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πριν λίγο καιρο επανεκδόθηκε το βιβλίο του Χριστοφορου Κάσδαγλη "απολύομαι και τρελαινομαι".

Imho, βιβλίο ακτινογραφία για τη θητεία, απολυτα εγκυρο 20 χρόνια μετά και αποδειξη ότι τιποτα δεν αλλαζει στο ίδρυμα που λεγεται ΕΣ. 

 

Να σημειώσω ότι δημοσιευοταν κεφαλαιο κεφαλαιο στο περιοδικο παρα πέντε (ο συγγραφέας εγραφε με ψευδώνυμο) κατά τη διάρκεια της θητείας του.

 

δυστυχώς δεν το διάβασα πριν τη θητεία μου ή τουλάχιστον κατα τη διαρκεια της, ειχε εξαντληθει για αρκετά χρόνια, θα μου ήμουν πολύ πιο προετοιμασμένος για το τι θα ακολουθούσε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

 

IMG_20120605_182202.jpg

 

σιγουρα οχι βολη με οπλο , αυτο το απεφευγα οπως ο διαολος το λιβανι :P

 

@thresh αν διαβαζει... 

τελικα ναι πηραν καλη φωτια εκει μεσα, αλλα εγω ειχα φυγει 

μπορει να αραζα, αρα προσεχα :P

 

YΓ επισης σκοτωσαμε και μια οχια μια μερα, δεν καναμε πλακα στα περιπολα :P μαχιμια :P 

 

IMG106.jpg

 

 

 

λίγο πιο κάτω από αυτή τη σκοπιά (τρελή θέα), είχαμε πάρει φωτιά και πρόπερσυ...

 

την άνοιξαν σε σας ε? σε μας κλειστή "μόνιμα"...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κριμα το φιδι αμα ηταν εξω και οχι σε κανενα θαλαμο... Τρωει ποντικια.

Οποιος σκοτωνει θα παθει τρελη γρουσουζια για τα επομενα χρονια...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κριμα το φιδι αμα ηταν εξω και οχι σε κανενα θαλαμο... Τρωει ποντικια.

Οποιος σκοτωνει θα παθει τρελη γρουσουζια για τα επομενα χρονια...

ηταν στο δρομο μου  :devil:

 

και βασικα ειχε αρχισει μαχη  με ενα αδεσποτο που ειχαμε εκει μεσα 

 

το αδεσποτο του γαυγιζε , το φιδι ειχε κουλουριαστει και κουνουσε την ουρα υποπτα, εμεις επρεπε να συνεχισουμε για υπογραφες οποτε ηταν μοιραιο να το καθαρισουμε (και πιο πολυ γιατι το σκυλι δεν ελεγε να το αφησει ησυχο και φοβηθηκαμε μη το δαγκωσει) 

 

λίγο πιο κάτω από αυτή τη σκοπιά (τρελή θέα), είχαμε πάρει φωτιά και πρόπερσυ...

 

την άνοιξαν σε σας ε? σε μας κλειστή "μόνιμα"...

για το καλοκαιρι την ανοιξαν και λογικα και φετος το ιδιο θα γινει , αλλα και παλι θα αρπαξουν φωτια , μαλλον γινεται καθε χρονο το ιδιο εκει περα 

 

ευτυχως που ειχα φυγει και γλιτωσα τις επιφυλακες 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

σε μας είχε πιάσει φωτιά βραδιάτικα από 2 καλώδια της ΔΕΗ που βραχυκύκλωσαν από τον πολύ αερά...

 

δεν πήρε κανείς χαμπάρι μέχρι που ήρθαν πυροσβεστικά στην πύλη επειδή πρόσεξαν τη φωτιά από απέναντι στον Άγιο Στέφανο :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι το ξερω για αυτο σε αυτα τα καλωδια εχουν πλεον ξυλα αναμεσα τους για να μην ενωνονται 

 

στη φουρνια μου εβαλαν αυτη τη "σκοπια" (γιατι εισαι μονος χωρις οπλο, μονο διοπτρες αρα δεν ειναι ακριβως σκοπια)  για φωτιες , αλλα χωρις νυχτερινα νουμερα και το βραδυ μπηκε η φωτια απο την 5... 

 

φετος και να βαλουν νυχτερινο παρατηρητηριο παλι κατι θα γινει , ειμαι βεβαιος..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε μας είχε πιάσει φωτιά βραδιάτικα από 2 καλώδια της ΔΕΗ που βραχυκύκλωσαν από τον πολύ αερά...

 

δεν πήρε κανείς χαμπάρι μέχρι που ήρθαν πυροσβεστικά στην πύλη επειδή πρόσεξαν τη φωτιά από απέναντι στον Άγιο Στέφανο :P

 

 

 

καλα οτι να ναι μιλαμε !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρόσφατα γύρισε ο ανηψιός από στρατό και έχει τρομερές απαλεψιές. Όλα του φταίνε, σαν γεροντοκόρη κάνει. Οι γονείς έχουν απελπιστεί από τη συνεχή γκρίνια. Κανένα γιατρικό;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...