Προς το περιεχόμενο

Στρατός


Socratis_g

Προτεινόμενες αναρτήσεις

<p>Αν είσαι σε κανα νησί ή σε καναν Έβρο τι θα κάνεις;</p>

 

Καλημέρα σας δεν το είχα σκεφτεί αυτό :*) και από κάτω βλέπω πως είναι ζόρικα τα πράγματα οπότε πτυχίο πρώτα και ας κάθομαι όλη μέρα B-) να δω πως ειναι η πραγματική φοιτητική ζωή. Ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις σας Καλη σας μέρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 25,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μη σε επηρεάζουμε εμείς, μπορεί να έχεις κανα βύσμα και να κάνεις ζωάρα όπου και να πέσεις.

 

Αλλά λογικά θα το ήξερες.

Oχι δεν παίζει κανένα βύσμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ξέρει κανείς εάν στο Μετοχικό Ταμείο Στρατού υπάρχουν στρατιώτες που υπηρετούν την θητεία τους εκεί??

Πολλες ασκησεις..καθημερινοι συναγερμοι...καθε μηνα βολες...απειρα σκοπετα....φυλακες για πλακα

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ήταν να πάω μια φορά για κάτι χαρτιά, αλλά είχα προσπαθήσει να το αποφύγω και το απέφυγα έτσι δεν είδα τι παίζει

 

Έτσι όπως το βλέπω πάντως και να έχει, δημόσιοι υπάλληλοι θα είναι φουλ , δεν παίζει να κάνουν υπηρεσία

 

Και όπως ειπώθηκε με διάθεση θα είναι εκεί ( μερικοί ελάχιστοι ) δε νομίζω να έχουν λόχο :P

 

παίζουν πάντως κάτι σκηνικά με 2,3,4 φαντάρους όπως το νιμιτς που ήθελα πολύ να πάω εγώ , αλλά είναι για λίγους και δυνατούς

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε τέτοιες περιπτώσεις πρέπει να έχεις κάποιον μέσα στην υπηρεσία που να σε τραβήξει, έτσι με κάποιο βυσμα απ'έξω δύσκολα να σε βολέψουν εκεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε τέτοιες περιπτώσεις πρέπει να έχεις κάποιον μέσα στην υπηρεσία που να σε τραβήξει, έτσι με κάποιο βυσμα απ'έξω δύσκολα να σε βολέψουν εκεί.

 

Εξαρταται το βυσμα σου φιλε μου...Ο στρατος μαχη βυσματων εχει καταντησει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν το εξήγησα σωστά δεν ενδιαφέρομαι για μένα!Απλά ήθελα να κάνω μια σύγκριση μεταξύ δύο επιτελείων του ΓΕΣ και του ΓΕΑ. Αυτό το λέω καθώς είναι γνωστό πως το μεν ΓΕΑ στέλνει σμηνίτες κάργα στο ΜΤΑ και θα ήθελα να δώ εαν και το ΓΕΣ πράττει το ίδιο.Η ερώτηση ήταν καθαρά ακαδημαικού χαρακτήρα.Θα παρακαλούσα εάν γνωρίσει κάποιος να μου απαντήσει!Σας ευχαριστώ a priori για τον χρόνο σας και την διάθεσή σας για βοήθεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε περίπτωση που είσαι σε άδεια και μπεις στο στρατόπεδο να πάρεις χαρτί για το group (γιατι δεν στις κόλλησαν), μπαίνεις με πολιτικά έτσι ? και ότι ώρα θες , σωστά ?
 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε στις κόλλησαν γιατί δεν ήξεραν πότε είναι το γκρουπάκι, αλλά τελικά η άδεια σου λήγει μέσα στο 2ο; Δε σε βολεύει να μπεις όταν λήξει η άδεια σου;

Τώρα ακριβώς για την ερώτηση δε ξέρω, καλή ερώτηση. Εφόσον είσαι σε άδεια τότε πώς θα βάλεις στρατιωτικά...Πάρε κανα τηλ.

 

Τα γκρουπάκια πότε είναι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε στις κόλλησαν γιατί δεν ήξεραν πότε είναι το γκρουπάκι, αλλά τελικά η άδεια σου λήγει μέσα στο 2ο; Δε σε βολεύει να μπεις όταν λήξει η άδεια σου;

Τώρα ακριβώς για την ερώτηση δε ξέρω, καλή ερώτηση. Εφόσον είσαι σε άδεια τότε πώς θα βάλεις στρατιωτικά...Πάρε κανα τηλ.

 

Τα γκρουπάκια πότε είναι;

 

μωρέ τα έκαναν $#@#$

το 1ο παίρνω γιατι απολύομαι 11 Μαΐου

τηλ πήρα αλλα είναι μια πονεμένη ιστορία , δεν συνεννοείσαι ουτε με θαύμα

άστο να πάει άστο.....

ξέρω οτι ίσχυε μέχρι πέρσι αυτό που ρωτάω ,αλλα λέω μην άλλαξε κάτι .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...