Προς το περιεχόμενο

Ηλεκτρικό σκούτερ


telis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

5 ώρες πριν, V3NDETTA είπε

Τον περασμένο μήνα μου ρίξανε το μηχανάκι μπροστά στα μάτια μου, ζημιά 410€ βέβαια έφταιγε ο άλλος.Ηρθαν ασφαλιστικές κατέγραψαν, πήγα συνεργείο μέσα σε μια βδομάδα είχα τελειώσει.

Ποιο σκούτερ έχεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 788
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • 4 μήνες μετά...

Μπορεί κάποιος που έχει αγοράσει το rks mt3 pro yadea να μου δώσει κάποιες συμβουλές επειδή ενδιαφέρομαι να το πάρω άμεσα όπως αν αξίζει αν αντέχει γενικά και ιδιαίτεροτητες που έχει kai πρέπει να προσέξω, επίσης επειδή σκέφτομαι να το πάρω αυτό τον καιρό η επιδότηση δουλεύει κανονικά και πόσο σύντομα παίρνουμε τα χρήματα μας πίσω

Μπορεί κάποιος που έχει αγοράσει το rks mt3 pro yadea να μου δώσει κάποιες συμβουλές επειδή ενδιαφέρομαι να το πάρω άμεσα όπως αν αξίζει αν αντέχει γενικά και ιδιαίτεροτητες που έχει kai πρέπει να προσέξω, επίσης επειδή σκέφτομαι να το πάρω αυτό τον καιρό η επιδότηση δουλεύει κανονικά και πόσο σύντομα παίρνουμε τα χρήματα μας πίσω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, gabrielkatsad είπε

Μπορεί κάποιος που έχει αγοράσει το rks mt3 pro yadea να μου δώσει κάποιες συμβουλές επειδή ενδιαφέρομαι να το πάρω άμεσα όπως αν αξίζει αν αντέχει γενικά και ιδιαίτεροτητες που έχει kai πρέπει να προσέξω, επίσης επειδή σκέφτομαι να το πάρω αυτό τον καιρό η επιδότηση δουλεύει κανονικά και πόσο σύντομα παίρνουμε τα χρήματα μας πίσω

Μπορεί κάποιος που έχει αγοράσει το rks mt3 pro yadea να μου δώσει κάποιες συμβουλές επειδή ενδιαφέρομαι να το πάρω άμεσα όπως αν αξίζει αν αντέχει γενικά και ιδιαίτεροτητες που έχει kai πρέπει να προσέξω, επίσης επειδή σκέφτομαι να το πάρω αυτό τον καιρό η επιδότηση δουλεύει κανονικά και πόσο σύντομα παίρνουμε τα χρήματα μας πίσω

Επίσης ανάμεσα στο yadea t9 lai t9l ποιο θα μού προτείνατε έχει κάποιο από τα δύο κόφτη ταχύτητας που βα βγαίνει 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...

Καλησπέρα παιδιά,

 

μια ερώτηση, αυτό εδώ: https://www.epb.gr/product/ilektriko-skouter-arty-arty-ditrocho-motopodilato-420/ Θα το προτείνατε; Ειναι το πρωτο μου μηχανάκι (δεν ειχα ποτε ουτε βενζινοκινητο), το θελω για μεσα στην πολη, μικρες αποστασεις χωρις μεγαλες ανηφόρες. Θα ηθελα να μπορει να βαζει 2 ατομα (συνολο περιπου 150 κιλα). Τι γνώμη έχετε για το συγκεκριμένο;

Υ.Γ. Από θέμα ομορφιάς, γλυκοκοιτάζω και αυτό.

Ευχαριστώ πολύ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, tierney είπε

Καλησπέρα παιδιά,

 

μια ερώτηση, αυτό εδώ: https://www.epb.gr/product/ilektriko-skouter-arty-arty-ditrocho-motopodilato-420/ Θα το προτείνατε; Ειναι το πρωτο μου μηχανάκι (δεν ειχα ποτε ουτε βενζινοκινητο), το θελω για μεσα στην πολη, μικρες αποστασεις χωρις μεγαλες ανηφόρες. Θα ηθελα να μπορει να βαζει 2 ατομα (συνολο περιπου 150 κιλα). Τι γνώμη έχετε για το συγκεκριμένο;

Υ.Γ. Από θέμα ομορφιάς, γλυκοκοιτάζω και αυτό.

Ευχαριστώ πολύ!

Καλησπερα τα 1000w νομιζω ειναι πολυ λιγα εχω σκουτερακι με 2000w και οι επιδοσεις του ειναι σαν 50αρι (αυτο που δηλωνεται δηλαδη)επισης με 40ah βγαζω κοντα 50 χιλιομετρα(μεγαλες ανηφορες μεσα)πριν πεσει η αποδοση.Ωραιο το δευτερο απλα δεν ξερω τι παιζει με ποιοτητα κτλ.Γενικα  τα περισσοτερα να ξερεις ειναι απλα απο κινα και βαφτιζονται ως πχ daytona , κατι που εγω προσωπικα εμαθα αφου αγορασα το σκουτερ μου...Οποτε να χεις το νου σου σε αυτο το θεμα ,τουλαχιστον πηγαινε με πιο γνωστη εταιρεια οπως η daytona

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
Στις 6/3/2024 στις 10:46 ΠΜ, tierney είπε

Καλησπέρα παιδιά,

 

μια ερώτηση, αυτό εδώ: https://www.epb.gr/product/ilektriko-skouter-arty-arty-ditrocho-motopodilato-420/ Θα το προτείνατε; Ειναι το πρωτο μου μηχανάκι (δεν ειχα ποτε ουτε βενζινοκινητο), το θελω για μεσα στην πολη, μικρες αποστασεις χωρις μεγαλες ανηφόρες. Θα ηθελα να μπορει να βαζει 2 ατομα (συνολο περιπου 150 κιλα). Τι γνώμη έχετε για το συγκεκριμένο;

Υ.Γ. Από θέμα ομορφιάς, γλυκοκοιτάζω και αυτό.

Ευχαριστώ πολύ!

Αν θες για δεύτερο άτομο πάρε το δεύτερο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά. 
εχω το SUNRA ROBO S χωρητικότητα μπαταρίας ονομαστική 2.88kwh τελικη ταχύτητα 70-90 kmh Αυτονομια <70km

ψάχνω κάτι λίγο καλύτερο σε θέμα τελικής ώστε να μπορώ να έχω λίγο παραπάνω ενεργητική ασφάλεια , καλό θα ήταν να έχει και λιγο μεγαλύτερη αυτονομία και καλύτερη ποιότητα κατασκευής.

Budget 5000€ προ επιδότησης, υπάρχει κάτι ?

ευχαριστώ :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

50 λεπτά πριν, podarilos είπε

Καλησπέρα παιδιά. 
εχω το SUNRA ROBO S χωρητικότητα μπαταρίας ονομαστική 2.88kwh τελικη ταχύτητα 70-90 kmh Αυτονομια <70km

ψάχνω κάτι λίγο καλύτερο σε θέμα τελικής ώστε να μπορώ να έχω λίγο παραπάνω ενεργητική ασφάλεια , καλό θα ήταν να έχει και λιγο μεγαλύτερη αυτονομία και καλύτερη ποιότητα κατασκευής.

Budget 5000€ προ επιδότησης, υπάρχει κάτι ?

ευχαριστώ :)

E fun Tiger.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...