Προς το περιεχόμενο

Dragon's Dogma: Dark Arisen [PC]


ikaruga24

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παρα πολυ καλο το παιχνιδι το εχω ξεκινησει απο χτες και εχω παιξει 4 ωρες μεχρι τωρα. Φοβερο λεμε. Θυμιζει πολυ Witcher !! Ανεβαζω ενα μικρο gameplay video που τραβηξα με Nvidia Shadow pay για να δειτε ποσο αγρια σφαζω τους εχθρους μου. Το βιντεο ειναι 4k DSR 60 FPS max settings!!!!

Για το Θεο πια τα ασχετα που γραφεις....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 154
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εχω προχωρησει αρκετα αλλα επειδη ξεκινησα το Just Cause  το σταματαω προς το παρον. Βγηκ και το AC india οποτε θα αφησω για Φεβρουαριο εκτος εαν τερματισω τα AC, RE0, και JC3  πιο γρηγορα απο οτι υπολογιζω. Γενικα απο οσο επαιξα μεχρι τωρα φαινεται για καλο και διασκεδαστικο παιχνιδι. Επισης εντυπωισακο το γεγονος πως αν και Ιαπωνικο παιχνιδι μοιαζει με τα δυτικα RPG και σχεδον σε τιποτα δεν θυμιζει οτι ειναι ιαπωνικο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκτος απο τεχνικος υπολογιστων και ιντερνετ ειμαι ο αρχηγος των Foot Ninja! Aφου το ξερεις γιατι ρωτας?¨Το πρωι τεχνικος και το βραδυ ninja!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λεει ρε παιδια το game ή ειναι μια φθηνη απομίμηση του W3;

Πως γινεται να ειναι φθηνη απομιμηση ,αφου ειναι παλιοτερο, πολυ παλιοτερο αυτου που λες;;;

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πως γινεται να ειναι φθηνη απομιμηση ,αφου ειναι παλιοτερο, πολυ παλιοτερο αυτου που λες;;;

 

Και οχι μονο αυτο, δεν εχει ουδεμια σχεση με W3. Υπαρχει ολοκληρη φιλοσοφια με τους pawns, μπορεις να αλλαζεις class στην μεση του παιχνιδιου κλπ. Βεβαια αρκει ενα βιντεο στο YT για να δει καποιος περι τινος προκειται αλλα που να τρεχεις τωρα να βλεπεις βιντεα... 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...