Προς το περιεχόμενο

iPhone 6s και iPhone 6s Plus με 3D Touch και προηγμένη κάμερα 12MP


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 677
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πρεπει να πουλησεις ενα νεφρο δηλαδη για να το παρεις..... :P

Τα iPhone βγαίνουν κάθε χρόνο στην ίδια τιμή οπότε θα κοστίζει όσο τα iPhone 6 πριν βγεί το 6s

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακουσα κάτι για εμπειρία χρήσης?

 

https://youtu.be/qk90sppFbMk

Η εμπειρία χρήσης με cyanogen ήρθε μαζί με το κινητό, όταν το αγόρασες; Γιατί το iphone δε χρειάζεται να μπεις σε διαδικασίες που προΰποθετουν πολλές γνώσεις και παράκαμψη εγγύησης.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τραγικά τα specs αν εξαιρέσεις τον επεξεργαστή που είναι πραγματικό τέρας. Θα μείνω στο 5S μου άλλον έναν χρόνο.

 

Ελα μην γινεσαι υπερβολικος. Κι εγω ειμαι κατοχος 5s και πιστευω πως η μεταβαση απο 5s σε 6 δεν αξιζει. Αλλα απο 5s σε 6s εχω αρχησει να την σκεφτομαι για το μελλον.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελα μην γινεσαι υπερβολικος. Κι εγω ειμαι κατοχος 5s και πιστευω πως η μεταβαση απο 5s σε 6 δεν αξιζει. Αλλα απο 5s σε 6s εχω αρχησει να την σκεφτομαι για το μελλον.

 

Είναι και το ότι ξεκινάει από τα 16GB, έχω 32GB και μου φαίνονται λίγα πλέον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τραγικά τα specs αν εξαιρέσεις τον επεξεργαστή που είναι πραγματικό τέρας. Θα μείνω στο 5S μου άλλον έναν χρόνο.

 

 

Ελα μην γινεσαι υπερβολικος. Κι εγω ειμαι κατοχος 5s και πιστευω πως η μεταβαση απο 5s σε 6 δεν αξιζει. Αλλα απο 5s σε 6s εχω αρχησει να την σκεφτομαι για το μελλον.

Εγώ θα περίμενα καλύτερα μέχρι να βγεί το 7, σκεφτείτε το λίγο iOS 10/ iOSX θα θερίσει σίγουρα και αυτοί με τα S θα απογοητευτούν.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην ελλαδα σε τι τιμη λετε να ερθει?

 

850 το 16αρι iphone 6s

950 το 16αρι iphone 6s plus.

 

Και +150 ευρω τα 64gb και + ακομα 150 ευρω τα 128gb.

Η εμπειρία χρήσης με cyanogen ήρθε μαζί με το κινητό, όταν το αγόρασες; Γιατί το iphone δε χρειάζεται να μπεις σε διαδικασίες που προΰποθετουν πολλές γνώσεις και παράκαμψη εγγύησης.

Εχω τη δυνατοτητα να εχω αυτη την εμπειρια χρησης?Η απαντηση ειναι ναι.Προαπαιτει πολλες γνωσεις?Οχι.Σε 20 λεπτα περναω cm σε οποιοδηποτε note 3.Θελει λιγες γνωσεις αλλα τιποτα το τρομερο.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω το σκεφτομαι παντως για πιο μελλοντικα να την κανω απο το Note 3.

Καλο χρυσο δεν λεω αλλα οταν εχω το 6αρι της γυναικας μου ειναι αλλη φαση.

 

Και φυσικα το 6αρι βγαζει πιο καλες-ποιοτικες φωτο σε σχεση με το δικο μου στο auto

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ θα περίμενα καλύτερα μέχρι να βγεί το 7, σκεφτείτε το λίγο iOS 10/ iOSX θα θερίσει σίγουρα και αυτοί με τα S θα απογοητευτούν.

Η αληθεια ειναι οτι προτειμω παντα τη σειρα s. Η αληθεια ειναι ομως οτι δεν εχω λογο να αλλαξω το 5s  και φυσικα δεν εχω τα χρηματα αυτη την περιοδο για αγορα καινουριου... :P

Καλα και αυτοι με το 6 μπορει να επαθαν το ιδιο τωρα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να μη ρωτήσω πόσο χώρο θα παίρνει ένα 4Κ βίντεο....

Για 4k λογικά θα πρέπει να έχει κάποιος 128gb, στα 60fps 1080p και θέλει 3-4gb για 10 λεπτά βίντεο φαντάσου στα 4k

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1GB στο iOS είναι υπέραρκετό γιατί το λειτουργικό έχει φοβερή διαχείρηση της μνήμης και ότι και να φορτώσεις σου μένει και κενή μνήμη.....ξυπνήστε απο τον ύπνο τον βαθύ και μάθετε 5 πράγματα επιτέλους....

 

Όποιος λέει ότι το 1GB RAM στο iPhone είναι λίγο ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΔΟΥΛΕΨΕΙ iPhone!!!!!!!

 

Καλά, να σου φορτώσω ένα app που φτιάχνω για business χρήση και θα δεις ότι ακόμη και τα 2gb του iPad λίγα είναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Bullshit 615-690 όπως το 6 τώρα και +100€ για παραπάνω χώρο.

Ισως να ερθει και παραπανω.Δεν εδω:

 

http://www.skroutz.gr/s/5308163/Apple-iPhone-6-Plus-16GB.html

 

πατα εξελιξη τιμης και δες ποσο ειχε περσι οταν πρωτοκυκλοφορησε.1000 ευρω θα εχει σιγουρα το 6plus 16gb και +150 ευρω κατα 99%.Για την apple μιλαμε που αρμεγει τους παντες.Το θεμα ειναι οτι θα λενε και ευχαριστω οσοι το αγοραζουν μετρητοις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...