Προς το περιεχόμενο

Microsoft Office 365 Δωρεάν Εγγραφή για Πανεπιστήμια ,Καθηγητές και Φοιτητές


Billator

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 280
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Και γω από duth, άλλη σχολή, δούλεψε

 

Λογικά πολυτεχνείο θα είσαι. 

 

Επίσης ίσως παίζει ρόλο και το αν είσαι προπτυχιακός ή μεταπτυχιακός.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δοκιμάστηκε από φίλους και σε email *****@upnet.gr / *****@upatras.gr για Πάτρα σε διάφορες σχολές και τα δέχεται όλα. Δέχτηκε και email μεταπτυχιακών και διδακτορικών από τα πολυτεχνικά τμήματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σήμερα με mail του εμπ (ημμυ) λειτούργησε, ενώ πριν λίγες μέρες δε λειτουργούσε.

Υ.Γ. install δε βλέπω δυστυχώς, και απο ότι λεει στην αρχή, είναι ανάλογα με τη σχολή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υ.Γ. install δε βλέπω δυστυχώς, και απο ότι λεει στην αρχή, είναι ανάλογα με τη σχολή.

 

Δεν μπορείς να το κάνεις εγκατάσταση;

Συνδέσου στον λογαριασμό σου με το mail της σχολής και πάτα εδώ https://portal.office.com/OLS/MySoftware.aspx

Διαλέγεις γλώσσα και έκδοση και είσαι κομπλε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Software

αυτές τις επιλογές μου έχει εκεί. δε βλέπω που μπορώ να το κατεβάσω. Εκτός και αν με το onedrive μου τα περνάει όλα ως πακέτο. Μόνο αυτό έχει install.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Software

αυτές τις επιλογές μου έχει εκεί. δε βλέπω που μπορώ να το κατεβάσω. Εκτός και αν με το onedrive μου τα περνάει όλα ως πακέτο. Μόνο αυτό έχει install.

Τσέκαρε αυτό http://prntscr.com/8gzg1jαν δεν έχεις την επιλογή ίσως δεν το δικαιούσαι (ακόμα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σήμερα με mail του εμπ (ημμυ) λειτούργησε, ενώ πριν λίγες μέρες δε λειτουργούσε.

 

Υ.Γ. install δε βλέπω δυστυχώς, και απο ότι λεει στην αρχή, είναι ανάλογα με τη σχολή.

Απ'οτι φαίνεται πλέον τα @mail.ntua.gr είναι δεκτά!!!

 

Εγώ είμαι ΣΠΜ αλλά νομίζω όλοι πλέον έχουμε την ίδια κατάληξη στην διεύθυνση... Οπότε πολυτεχνίτες βουρ!!

 

EDIT παρόλο που έδωσε πρόσβαση και δημιούργησε acc δεν βλέπω λινκ για να κατεβάσω την σουίτα. Βεβαια τα προγράμματα τα έχω free ακόμη από τότε που ήταν σε beta for mac, αλλα δεν θα με χάλαγε να τα κατεβάσω legit όταν κάνω clean install το el capitan!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πλέον παίζει και σε email @aueb.gr (Οικονομικό Πανεπιοστήμιο - πρώην ΑΣΟΕΕ).

Το δοκίμασα για μεταπτυχιακούς/διδακτορικούς αλλά λογικά ισχύει και για προπτυχιακούς

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...