Προς το περιεχόμενο

Microsoft Office 365 Δωρεάν Εγγραφή για Πανεπιστήμια ,Καθηγητές και Φοιτητές


Billator

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σε uth.gr δεν λειτουργησε. Να περιμένω ή να πάρω κανένα toshiba encore με 79 ευρω και να χρησιμοποιήσω την άδεια στο pc. Θα μου μείνει και το ταμπλετ....

Τους εστειλα μαιλ και δεν μου εχουν απαντησει ακομα απο το πανεπιστημιο...

Αν θες καντο και εσυ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 280
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Με auth.gr λειτουργεί κανονικά. Το περιέργο είναι ότι ενώ πριν λίγες μέρες μου έδινε 5 άδειες, σήμερα που μπήκα στον λογαριασμό για να δω αν δόθηκε η έκδοση 2016, μου είχε διαθέσιμες 10 άδειες!!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

υπαρχουν τα γνωστα που εχουν αναφερθει, open office, libre office, και σε mac μερια η σουιτα της apple.

 

προσφορα για φοιτητες δεν νομιζω να τρεχει αλλη. Και στο ΕΑΠ εχω στειλει email εγω, αλλα οσο απαντησαν σε εσας, αλλο τοσο απαντησαν και σε εμενα... ωραιοι, και μετα κλαιγονται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα και από μένα, από [[email protected]] έπαιξε κανονικά. Αλλά.... μια βασική ερώτηση: Είναι κανονικό office? Θα κατέβει και θα εγκατασταθεί κανονικά το mac μου, ή θα τρέχει διαδικτυακά?

 

Μήπως γνωρίζει κανείς?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα και από μένα, από [[email protected]] έπαιξε κανονικά. Αλλά.... μια βασική ερώτηση: Είναι κανονικό office? Θα κατέβει και θα εγκατασταθεί κανονικά το mac μου, ή θα τρέχει διαδικτυακά?

 

Μήπως γνωρίζει κανείς?

Σε Πάτρα είναι η φουλ version και θα παίζει κανονικά στο pc σου :)
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κάστε τώρα γιατί με μπέρδεψες με τον τόνο στο η... 

 

Λες λοιπόν, ότι εφόσον μπαίνω από upatras acount, θα το εγκαταστήσω κανονικά στο δίσκο μου και τέλος. ΔΕ θα είναι internetiko.

 

Θα λειτουργέι κανονικά ΧΩΡΙΣ internet connection δηλαδή? Και στη μαδάρα αν ανέβω ή στον όλυμπο χωρίς δίκτυο όλα θα είναι καλά??

 

Sorry που σε κουράζω, αλλά είδα κάτι για ΟΝ-LINE version? Τι είναι αυτό?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το τ9 πετάει κ κανένα τόνο που κ που :P

 

Για upatras κάνεις εγκατάσταση το πρόγραμμα κανονικα στο pc σου. Και στην χαμένη Ατλαντίδα να πας πάλι θα λειτουργεί :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα και από μένα, από [[email protected]] έπαιξε κανονικά. Αλλά.... μια βασική ερώτηση: Είναι κανονικό office? Θα κατέβει και θα εγκατασταθεί κανονικά το mac μου, ή θα τρέχει διαδικτυακά?

 

Μήπως γνωρίζει κανείς?

Εγω το εγκατεστησα κανονικα σε MBP με El Capitan λειτουργικο. Απλα μετα την εγκατασταση οταν το ετρεξα ζητησε επαληθευση λογαριασμου την οποια και εκανα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...