Προς το περιεχόμενο

Microsoft Office 365 Δωρεάν Εγγραφή για Πανεπιστήμια ,Καθηγητές και Φοιτητές


Billator

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μπορώ να το κατεβάσω σε ένα μηχάνημα (χωρίς να το εγκαταστήσω) και να το εγκαταστήσω αλλού?
Ισχύει τελικά αυτό με τις 5 άδειες για ολα τα ιδρύματα?Είμαι αριστοτέλειο απλά θέλω να το εγκαταστήσω σε 5 μηχανήματα μιας βιβλιοθήκης που δεν έχουν office και βολεύονται με openoffice τόσο καιρό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 280
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Κρίμα Kostas93, αλλά μην πτοείσαι μπορεί να είναι θέμα χρόνου.

Απ'ότι βλέπω σιγά σιγά μπήκανε και άλλα πανεπιστήμια στην φάση.
Για το ερώτημα μου ,κάποιος?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κρίμα Kostas93, αλλά μην πτοείσαι μπορεί να είναι θέμα χρόνου.

Απ'ότι βλέπω σιγά σιγά μπήκανε και άλλα πανεπιστήμια στην φάση.

Για το ερώτημα μου ,κάποιος?

Αν είναι για βιβλιοθήκη στέλνεις μήνυμα στην microsoft και σου στέλνεις τις άδειες καθώς η εγγραφή τέτοιων υπολογιστών γίνεται με άλλη διαδικασία. Ο αριθμός εξαρτάται από τους φοιτητές που εξυπηρετεί.

 

Παρόλα αυτά στην δικιά μας περίπτωση μπορείς να βάλεις το office σε 5 pc δεν υπάρχει πρόβλημα. Δοκιμασμένο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν είναι για βιβλιοθήκη στέλνεις μήνυμα στην microsoft και σου στέλνεις τις άδειες καθώς η εγγραφή τέτοιων υπολογιστών γίνεται με άλλη διαδικασία. Ο αριθμός εξαρτάται από τους φοιτητές που εξυπηρετεί.

 

Παρόλα αυτά στην δικιά μας περίπτωση μπορείς να βάλεις το office σε 5 pc δεν υπάρχει πρόβλημα. Δοκιμασμένο

 

Δεν είναι φοιτητική η βιβλιοθήκη αλλα δημοτική.Το θέμα είναι ότι ήρθε και μου κατσε κουτί γιατί εχουν μονο 5 κοινόχρηστα μηχανήματα και ταλαιπωρούνται με το openoffice.Αυτη την περίοδο σκεφτόμουν να τους βοηθήσω λίγο σετάροντας τα μηχανήματα,βάζοντας libreoffice επίσης που ξερω ότι ειναι καλύτερο από θέμα συμβατότητας και έτσι οι 5 αδειες είναι ταμάμ. :)

 

Εντέλει κατεβάζεις κάποιο αρχείο το οποίο και εγκαθιστάς σε όποιο μηχανημα θες ή το Installation πρέπει να γίνει στο μηχάνημα που κατέβηκε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Εντέλει κατεβάζεις κάποιο αρχείο το οποίο και εγκαθιστάς σε όποιο μηχανημα θες ή το Installation πρέπει να γίνει στο μηχάνημα που κατέβηκε?

 

Δοκίμασες έστω κ μια φορά να το κάνεις εγκατάσταση; Αν είχες δοκιμάσει δεν θα είχες αυτή την απορία. :)

 

Σε κάθε υπολογιστή απλά θα συνδέεσαι στον λογαριασμό σου και θα κατεβάζεις έτσι τα office στο καθένα. Κάθε φορά online θα κατεβάζεις το αρχείο Installation.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτα που λεει στην αδεια χρησης οτι τα παντα ολα ανηκουν στο πανεπιστημιο, αρχεια περιεχομενα κλπ;

οχι τπτ αλλο δλδ αλλα αρκετοι ψαχνουν τα αρχεια μας ηδη, δεν ειναι αναγκη να δωσουμε το ελευθερο και στους πιτσιρικαδες της σχολης...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτα που λεει στην αδεια χρησης οτι τα παντα ολα ανηκουν στο πανεπιστημιο, αρχεια περιεχομενα κλπ;

οχι τπτ αλλο δλδ αλλα αρκετοι ψαχνουν τα αρχεια μας ηδη, δεν ειναι αναγκη να δωσουμε το ελευθερο και στους πιτσιρικαδες της σχολης...

Δε νονιζω βρε. .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε uth.gr δεν λειτουργησε. Να περιμένω ή να πάρω κανένα toshiba encore με 79 ευρω και να χρησιμοποιήσω την άδεια στο pc. Θα μου μείνει και το ταμπλετ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν δε βιάζεσαι τότε περίμενε. Αν και δε πιστεύω να το προσθέσουν αλλά ποτέ δε ξέρεις.
Αν βιάζεσαι, μπορεις να βρεις κανέναν που να ενδιαφέρεται για το τάμπλετ και να μοιραστείτε τα έξοδα (εκτός και αν θέλεις το τάμπλετ).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...