Προς το περιεχόμενο

Μεθάτε;


xpapias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 Ευχαριστώ που αποδεικνύεις (ή, έστω, ισχυροποιείς) τα κοινωνικά/ψυχολογικά επιχειρήματά μου για τα ψέματα του Vapir. 

 

Και εσένα που κάνεις το ίδιο για το αντικειμενικό σκέλος της απόδειξης του ψέματος. :)

dafaq did I just read? O.o

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 169
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Προφανώς και το κατάλαβα. ;)

 

Δοκίμασα πρόσφατα ρακί και γ@#&$ε. Θυμίζει τσίπουρο.

 

 

@Vapir   Όσο και να τα βάλεις κάτω, είναι πολλά. Πολλά πολλά. 2 λίτρα σε 3 με 3.5 ώρες που ξέρω είναι αρκετά. Ξέρω βέβαια πως άμα συνεχίσω θα μισήσω τη μπύρα και δεν το θέλω.

 

 

 

 

Πες άντε να πιω κανένα λίτρο ακόμη αλλά πιο αργά, αλλά και πάλι δε βγαίνω. Είμαι και 56 κιλά άνθρωπος βέβαια.

 

Tip:

 

Μία μπυρομέρα κλείνει καλύτερα μόνο με ένα ποτήρι ουίσκι. Θα με θυμηθείτε.

 

εγώ είμαι 1,71 80kg και τόσες μπύρες ήπια στο τραπέζι του γάμου του αδερφού μου , τι να κάνω να φέρω καμια 300ριά καλεσμένους να επιβεβαιώσουν ? βέβαια πήγαινα τουαλέτα κάθε μπύρα που έπινα γιατι δεν κρατάω υγρά μέσα μου αλλα και δεν τις ήπια σε 2-3 ώρες , ξημερώματα φύγαμε 

δεν είπα οτι δεν μέθυσα , είπα οτι δεν ξέρναγα , περπάταγα κ ήταν λες και βυθιζόταν το δάπεδο κ χρειαζόταν προσπάθεια για focus αλλα ένιωθα πολύ ευχάριστα 

 

 

dafaq did I just read? O.o

προσπαθεί να ρίξει λάσπη , ή μάλλον σκατά , αλλα εμείς δε νιώθουμε , σηκώνουμε λασπωτήρα και ανεμιστήρα 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

εγώ είμαι 1,71 80kg και τόσες μπύρες ήπια στο τραπέζι του γάμου του αδερφού μου , τι να κάνω να φέρω καμια 300ριά καλεσμένους να επιβεβαιώσουν ? βέβαια πήγαινα τουαλέτα κάθε μπύρα που έπινα γιατι δεν κρατάω υγρά μέσα μου αλλα και δεν τις ήπια σε 2-3 ώρες , ξημερώματα φύγαμε 

δεν είπα οτι δεν μέθυσα , είπα οτι δεν ξέρναγα , περπάταγα κ ήταν λες και βυθιζόταν το δάπεδο κ χρειαζόταν προσπάθεια για focus αλλα ένιωθα πολύ ευχάριστα 

 

 

 

Το "το έκανα μία φορά στον γάμο του αδερφού μου, όπου έφυγα και ξημερώματα" φαντάζομαι ότι κάθε λογικός άνθρωπος καταλαβαίνει ότι διαφέρει από το: "Όταν τύχει και πιω, πίνω 20 μπουκάλια π.χ.". 

 

 

όχι δεν ψάχνομαι να πιω γιατι δεν μου φαίνεται κάτι ιδιαίτερο , δεν μ κάνει αίσθηση , αν τύχει όμως να πιω πίνω(καμια 20αριά μπύρες για παράδειγμα) πολύ μεθάω όμορφα, δηλαδή δεν βγάζω συμπεριφορές που θα με ξεφτιλίσουν αλλα και δεν ξερνάω ούτε έχω πονοκέφαλο την άλλη μέρα. 

 
 
Επίσης, τραπέζι γάμου βάλε να αρχίζει στις 22:00. Ξημερώματα για γάμο, βάλε 03:00. 22:00 - 03:00 = 5ώρες. Όπως το είχα πει στο post παραπάνω. 

 

 

Επίσης, όπως πάλι είχα πει σε ένα post πιο πάνω, σε φάση "βγαίνω το βράδυ", 20 μπουκάλια ΔΕΝ το κάνεις. Σε γάμο και δη του αδερφού σου (που είναι ΕΞΑΙΡΕΣΗ και ΜΕΣΑ στα χρονικά λογικά όρια για 20 μπουκάλια) είναι διαφορετικό και όχι "αν τύχει και πιω". 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είστε λίγο παπάρες που κάθεστε και κάνετε πράξεις για τον αν ειναι 20 μπύρες ή 18 και πόσο παίρνει η πόση της κάθε Μπύρας ή μου φαίνεται;

  • Like 16
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ξέρω πως σου έκατσε τώρα με το nicoc και έχεις κολλήσει αλλά αυτά που επιμένεις να λες και να κάνεις αριθμητικές κάποιοι τα βλέπουν και γελάνε

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το "το έκανα μία φορά στον γάμο του αδερφού μου, όπου έφυγα και ξημερώματα" φαντάζομαι ότι κάθε λογικός άνθρωπος καταλαβαίνει ότι διαφέρει από το: "Όταν τύχει και πιω, πίνω 20 μπουκάλια π.χ.". 

 

 

 
 
Επίσης, τραπέζι γάμου βάλε να αρχίζει στις 22:00. Ξημερώματα για γάμο, βάλε 03:00. 22:00 - 03:00 = 5ώρες. Όπως το είχα πει στο post παραπάνω. 

 

 

Επίσης, όπως πάλι είχα πει σε ένα post πιο πάνω, σε φάση "βγαίνω το βράδυ", 20 μπουκάλια ΔΕΝ το κάνεις. Σε γάμο και δη του αδερφού σου (που είναι ΕΞΑΙΡΕΣΗ και ΜΕΣΑ στα χρονικά λογικά όρια για 20 μπουκάλια) είναι διαφορετικό και όχι "αν τύχει και πιω". 

Ξημερώματα δεν είναι 3 πάντως :) (ειδικά σε τέτοια περίσταση!). Μπορεί να εννοεί άνετα μετά τις 6-7 το πρωί!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρόλα αυτά είναι γνωστό ότι ο βαπιρ είναι φιδεμπωρ.

 

Ένα ούζο στη Μυτιλήνη με ένα παππού στο εξώφυλλο ξέρει κανεις πως λέγεται? Μόνο εκείνο θα άντεχα να ξαναπιώ από ουζα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρόλα αυτά είναι γνωστό ότι ο βαπιρ είναι φιδεμπωρ.

 

Ένα ούζο στη Μυτιλήνη με ένα παππού στο εξώφυλλο ξέρει κανεις πως λέγεται? Μόνο εκείνο θα άντεχα να ξαναπιώ από ουζα

Ναι ναι, το ουζο Σαμαρα! Το κόκκινο γμάει! :-D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξημερώματα δεν είναι 3 πάντως :) (ειδικά σε τέτοια περίσταση!). Μπορεί να εννοεί άνετα μετά τις 6-7 το πρωί!

 

 

Στα λόγια μου έρχεσαι! Οπότε, 20 μπουκάλια από τις 22:00 (βαριά βαριά) βγαίνει μία χαρά μέχρι τις 06:00. Είναι 8 ώρες. 20 μπουκάλια σε 8 ώρες είναι 2.5 μπουκάλια την ώρα, δηλαδή ένα μπουκάλι και κάτι το μισάωρο. Μία χαρά δηλαδή. 

δεν ξέρω πως σου έκατσε τώρα με το nicoc και έχεις κολλήσει αλλά αυτά που επιμένεις να λες και να κάνεις αριθμητικές κάποιοι τα βλέπουν και γελάνε

 

 

Και θύμισε μου γιατί θα πρέπει να με νοιάξει αυτό....

 

 

Επίσης, μετά από το "τα βλέπουν και γελάνε" είναι το "εδώ στο νετ γελάμε όλοι"; L2 man; Buffs; κτλ; 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είστε λίγο παπάρες που κάθεστε και κάνετε πράξεις για τον αν ειναι 20 μπύρες ή 18 και πόσο παίρνει η πόση της κάθε Μπύρας ή μου φαίνεται;

 

 

Απλα εχω βαρεθει να ακουσω ιστοριες του στυλ εφαγα ενα καζανι φασαλια και δεν εκλασα ουτε μια φορα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλα εχω βαρεθει να ακουσω ιστοριες του στυλ εφαγα ενα καζανι φασαλια και δεν εκλασα ουτε μια φορα.

 

 

Πίνω 20 μπουκάλια μπίρα το βράδυ που βγαίνω και όμως είμαι μία χαρά. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...