Προς το περιεχόμενο

Revolut: Οδηγός επιβίωσης [Διαβάστε τα 3 πρώτα posts πριν ρωτήσετε]


mary

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν αμφιβάλλω, καθοτι λες οτι το κανεις για 2η φορά. Ουτε ηθελα να σε στοχοποιησω, απλά πήρα αφορμή απο το δικο σου ποστ για να γραψω για αυτο που παραπονιουνται οι περισσοτεροι στις τελευταιες 10 σελιδες.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 12,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Eιναι αδυνατον να εχω κανει κατι λαθος γιατι τις πληροφοριες του εμβασματος τις εχω αποθηκευσει στο λογαριασμο web banking (για να μην τις βαζω συνεχεια και να αποφευγω τυχον ελλειψεις) απο την πρωτη φορα που εκανα μεταφορα και ολοκληρωθηκε με επιτυχια. Μονο το ποσο προσθεσα και το εστειλα.

 

σε πειραιώς τα στοιχεία που αποθηκεύεις παραμένουν τα ίδια, αλλά το μήνυμα προς τον δικαιούχο δεν αποθηκεύετε. οπότε πρέπει να το ξανασυμπληρώσεις στην φόρμα μαζί με το ποσό. τσέκαρε το αποδεικτικό.

 

Εχει δοκιμασει κανεις να κανει top up με skrill mastercard?

 

​δεν περνάει, μόνο με έμβασμα πλέον, 3 ευρώ κόστος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επιβεβαίωσες ότι το (ας το πούμε) φόρτωμα του "template" σου γεμίζει σωστά όλα τα απαιτούμενα πεδία της φόρμας εμβάσματος;

 

Για σύγκρινέ το με τα screenshots του post #2. Δε θα έβαζα το χέρι μου στη φωτιά ότι συμβαίνει για όλα τα ebanking sites των Ελληνικών τραπεζών!

 

Το Reference Code είναι το πιο κρίσιμο πεδίο, φαντάζομαι.

 

Nαι τα τσεκαρα πριν το στειλω. Ολα ειναι ιδια με το προηγουμενο εμβασμα και το post.

 

Παρασκευή έφυγε από την τράπεζα σου.Σήμερα δεύτερα μπήκαν στον λογαριασμό της revolut και αύριο μέχρι το βράδυ θα στα έχουν  βάλει!

 

Αυτο πιθανολογω και γω αλλα μου εκανε εντυπωση σε σχεση με την προηγουμενη μεταφορα που εγινε αμεσως. Θα δουμε αυριο!

 

Δεν αμφιβάλλω, καθοτι λες οτι το κανεις για 2η φορά. Ουτε ηθελα να σε στοχοποιησω, απλά πήρα αφορμή απο το δικο σου ποστ για να γραψω για αυτο που παραπονιουνται οι περισσοτεροι στις τελευταιες 10 σελιδες.

 

Μα δεν παρεξηγηθηκα :P Καλα εκανες!

 

σε πειραιώς τα στοιχεία που αποθηκεύεις παραμένουν τα ίδια, αλλά το μήνυμα προς τον δικαιούχο δεν αποθηκεύετε. οπότε πρέπει να το ξανασυμπληρώσεις στην φόρμα μαζί με το ποσό. τσέκαρε το αποδεικτικό.

 

 

​δεν περνάει, μόνο με έμβασμα πλέον, 3 ευρώ κόστος.

 

Οχι η Εθνικη αποθηκευει τα παντα. Το ειδα πριν κανω την μεταφορα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μολις τωρα(10.48!!!) top up απο revolut με εμβασμα εκτελεσμενο την Παρασκευη 8/1 Τραπεζα Πειραιως.

 

Xαχαχαχαχα. Και μενα μολις τωρα μπηκαν! Οποτε ολα καλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι έγινε ρε παιδιά? Σ όλους την ίδια ώρα εμφανίστηκαν? Κι εγώ μεσημέρι Παρασκευής έβαλα για πρώτη φορά αλλά ακόμα δεν...

Ελπίζω αύριο Δευτέρα που είναι η 4η μέρα. Λέτε 2-4 θέλουν για να φανούν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα

και εγώ τη παρασκευή έστειλα  από Πειραιώς σήμερα το πρωί εμφανίστηκαν. Μέχρι τώρα όσες φορές έχω βάλει εμφανίζονται τη δεύτερη εργάσιμη 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγχώνομαι που είστε αρκετοί που βάλατε την Παρασκευή και σας έχουν φανει από χθες το βράδυ και σήμερα το πρωί κι εμένα ακόμα τίποτα! Το άγχος του πρωτάρη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγχώνομαι που είστε αρκετοί που βάλατε την Παρασκευή και σας έχουν φανερό από χθες το βράδυ και σήμερα το πρωί κι εμένα ακόμα τίποτα! Το άγχος του πρωτάρη

η καχυποψια του Ελληνα θα ελεγα (μη του φανε τα λεφτακια του)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ούτε καν φίλε μου. Δε με νοιάζει να χάσω 10 ευρώ που έχω βάλει. Με νοιάζει να μη χάσω, όπως είχα χάσει τόσο καιρό, τη δυνατότητα να ψωνίζω απ έξω που το έχω ανάγκη λόγω των ασχολιών μου... Δε χρειάζεται να απολογούμαι σε έναν άγνωστο αλλά φίλε μου, αν δε γνωρίζεις τον άλλον καλό είναι να μην κάνεις τέτοια σχόλια.δεν είμαι φιλαργυρος κι ούτε θα γίνω ποτέ

Φιλικά

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ούτε καν φίλε μου. Δε με νοιάζει να χάσω 10 ευρώ που έχω βάλει. Με νοιάζει να μη χάσω, όπως είχα χάσει τόσο καιρό, τη δυνατότητα να ψωνίζω απ έξω που το έχω ανάγκη λόγω των ασχολιών μου... Δε χρειάζεται να απολογούμαι σε έναν άγνωστο αλλά φίλε μου, αν δε γνωρίζεις τον άλλον καλό είναι να μην κάνεις τέτοια σχόλια.δεν είμαι φιλαργυρος κι ούτε θα γίνω ποτέ

Φιλικά

το παιρνω πισω λοιπον και μακαρι να ειναι οπως το λες. ηρες για εμενα το support της revolut

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ούτε καν φίλε μου. Δε με νοιάζει να χάσω 10 ευρώ που έχω βάλει. Με νοιάζει να μη χάσω, όπως είχα χάσει τόσο καιρό, τη δυνατότητα να ψωνίζω απ έξω που το έχω ανάγκη λόγω των ασχολιών μου... Δε χρειάζεται να απολογούμαι σε έναν άγνωστο αλλά φίλε μου, αν δε γνωρίζεις τον άλλον καλό είναι να μην κάνεις τέτοια σχόλια.δεν είμαι φιλαργυρος κι ούτε θα γίνω ποτέ

Φιλικά

το παιρνω πισω λοιπον και μακαρι να ειναι οπως το λες. ηρες για εμενα το support της revolut

Δεν το πήρε πίσω έτσι τυχαία

 

post-165560-0-91656100-1452590493_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...